Лікування раку в клініках Польщі

Лікування раку в Польщі

Польща - країна, яка порівняно недавно стала повноправним членом Європейського Союзу. Прагнучи відповідати його високим стандартам в медичній сфері, країна до цього дня проводить медичну реформу, постійно підвищуючи якість надання послуг.

У цій сфері зроблено вже досить багато, тому Польща набирає все більшої популярності серед медичних туристів. І цьому є причини: якість послуг не поступається провідним Європейським клінікам, а ось ціна відносно інших країн - невисока, з огляду на поки ще недостатню популярність польської медицини.

Одним з пріоритетних напрямків є онкологія, в розвиток якої спрямовуються значні інвестиції. Її високий рівень і невисокі ціни приваблюють пацієнтів з усього світу пройти курс лікування раку в Польщі.

Переваги лікування раку в Польщі

Устаткування онкологічної клініки в Польщі

До основних переваг лікування онкологічних захворювань в Польщі слід віднести:

 • Відповідність польських онкологічних центрів високим європейським стандартам. Кращі практики та методики лікування повсюдно взяті на озброєння в боротьбі з онкологічними захворюваннями;
 • Високий рівень кваліфікації лікарського персоналу. Польські онкологи постійно підвищують свою кваліфікацію, проводять наукових дослідження, розробляють свої і беруть на озброєння сучасні методики лікування ракових захворювань у європейських колег;
 • Відносно проста доступність польських клінік. Вони тільки набирають популярність, тому в провідні польські клініки поки що не спостерігається тривалих черг;
 • Вартість лікування онкології в Польщі одна з найнижчих в Європейському Союзі. Вона на 80% нижче в порівнянні з такими країнами як Німеччина, Великобританія або Австрія.

Які методи лікування використовують в польських онкологічних центрах?

Завдяки високому рівню оснащення польських клінік сучасним обладнанням при лікуванні в онкологічних клініках Польщі використовується більшість прогресивних методик боротьби з онкологічними захворюваннями. Перерахуємо лише деякі з них:

 • Радіотерапія. Мабуть, найбільш вивчений і освоєний метод боротьби з онкологією. Є найбільш ефективним, добре переноситься хворими, в кінцевому результаті поліпшує якість життя пацієнта;
 • Електрохіміотерапія. Нова, сучасна методика, що застосовується в основному при лікуванні утворень шкірного покриву. Дозволяє локально контролювати їх розвиток і запобігати небезпечним для життя пацієнта ускладненням;
 • Таргетна терапія. Метод лікування, в основі якого лежить боротьба з раком на молекулярному рівні. Спочатку визначається молекулярна мета, а потім вона піддається точкової атаці персоналізованим препаратом, дія якого спрямована виключно на руйнування клітин пухлини;
 • Гіпертермія. Методика, в основі якої лежить вплив на ракові утворення тепловою енергією для їх подальшого руйнування;
 • Кріоабляція. Передбачає вплив на злоякісні утворення наднизьких температур. Досить ефективна в боротьбі з пухлинами невеликих розмірів;
 • Кібер-ніж. Застосовується при лікуванні пухлин, розташованих в важкодоступних місцях. Дозволяє прицільно впливати на уражені тканини, не зачіпаючи при цьому здорові ділянки;
 • Протонна терапія. Методика поєднує в собі високу ефективність і безпеку лікування, що проводиться. Уражена область точково піддається «бомбардуванню» протонами, які впливають лише на уражені ділянки.

Діагностика онкології в Польщі

Діагностика онкології в Польщі

Будучи впевненими, що комплексна і всебічна діагностика - запорука ефективного лікування та досягнення максимального результату, польські онкологи використовують всі її передові методики. При визначенні захворювання задіяний весь спектр лабораторних та інструментальних досліджень, із залученням фахівців із суміжних галузей медицини. Особливо важливу роль в них відіграють методи візуального визначення недуги, такі як: УЗД, рентгенівське дослідження, методи комп'ютерної томографії та МРТ.

Сучасні технології вже зараз служать польським онкологів добру службу, істотно спрощуючи і підвищуючи точність діагностичних процедур. В онкологічних клініках Польщі повсюдно застосовуються методики дослідження важкодоступних місць організму пацієнта за допомогою невеликих капсул, що містять всередині мініатюрну камеру. Кадри, отримані з її допомогою, дозволяють отримати детальну картину ураженої злоякісним утворенням області.

Ще одна методика, яку опанували фахівці польських клінік - аналіз на онкомаркери. Він дозволяє в динаміці відслідковувати розвиток захворювання, давати прогноз успішності лікування, на основі отриманих результатів вибудовувати стратегію лікування.

Вартість лікування раку в клініках Польщі

Ціни на лікування раку в Польщі майже вдвічі нижче рівня цін, який вважається нормальним в більш розвинених країнах Європи і Північної Америки. Безумовно, кінцева вартість лікування буде визначатися виходячи з проведеної діагностики і стадії протікання хвороби. Наведемо орієнтовні ціни лікування:

 • Рак простат - від $ 1500;
 • Злоякісні утворення в печінці - від $ 1700.;
 • Шийка матки - від $ 1700.;
 • Рак молочної залози - від $ 2600.;
 • Меланома - від $ 2500.

Але не варто забувати, що за ці, порівняно невеликі гроші, пацієнти отримують високий рівень ефективного лікування, який не поступається провідним європейським клінікам.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч