Лікування раку в клініках Німеччини

Лікування раку

Рак - злоякісне онкологічне захворювання, яке може вразити будь-який орган людини. У Німеччині виділяється величезний бюджет на наукові дослідження, за рахунок чого постійно удосконалюються методи діагностики, збільшується швидкість, доступність і точність виявлення раку.

Інвестиції в наукові проекти дають можливість німецьким лікарям постійно підвищувати свою кваліфікацію, розробляти нові способи і медикаменти для лікування онкологічних захворювань.

Лікування раку в Німеччині повністю відповідає міжнародним стандартам і посібникам на всіх етапах. У країні зафіксовано найвищу виживання за минулі 5 років у пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Серед німецьких лікарів-онкологів є нобелівський лауреат, який зміг розробити щеплення проти раку шийки матки.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Основні переваги лікування онкології в Німеччині

Лікування онкології в Німеччині може забезпечити пацієнтів наступними перевагами:

 • Висококваліфіковані фахівці з високим рівнем підготовки.
 • Сучасне обладнання.
 • Наукові дослідження в онкології, що дають можливість підвищувати рівень медицини в цьому напрямку.
 • Етичне, уважне ставлення персоналу, що створює комфортні умови на всіх етапах перебування в клініці.
 • Ціни на лікування онкології в Німеччині можна порівняти з іншими європейськими країнами, але якість надання медичних послуг набагато вище.
 • Більшість великих клінік надають незалежного перекладача, який супроводжує пацієнта протягом всього періоду терапії.

Передові методики діагностики раку в клініках Німеччини

Діагностика раку в Німеччині

Німецькі клініки з лікування раку підходять до боротьби із захворюванням комплексно. Мається на увазі що діагностика раку в Німеччині проводиться різноплановими фахівцями на багатьох рівнях, тому що від точності поставленого діагнозу залежить подальший успіх всієї терапії. Найбільш часто застосовують:

 • Аналіз крові загальний і біохімічний. Дає можливість виявити ракові маркери в крові.
 • Перевірка імунології пухлини.
 • Біопсія - дослідження пухлини на клітинному рівні.
 • Генетичний аналіз. Вчені з Німеччини розгадали генетичний код багатьох злоякісних пухлин і змогли їх розрізнити. Завдяки чому вибирається оптимальний варіант терапії.
 • Пункція кісткового мозку.
 • Ендоскопія - огляд деяких внутрішніх органів за допомогою ендоскопа. Вона допомагає розпізнати захворювання на ранній стадії.
 • Рентгенографія, КТ, ПЕТ, МРТ. За допомогою такого сучасного обладнання є можливість оцінити масштаби поширення пухлини, її стан за допомогою високоточної 3D зображення.

Які інноваційні методи лікування онкологічних захворювань використовують в Німеччині?

Лікування онкології в клініках Німеччини

Скільки коштує лікування онкології в Німеччині? Ціна безпосередньо залежить від поставленого діагнозу, стадії і поширеності захворювання в організмі. Грунтуючись на цих показниках вибирають оптимальний спосіб терапії.

Лікування онкологічних захворювань в Німеччині відбувається за допомогою таких методів:

 • Хірургічні методи видалення пухлини. Німецькі клініки активно використовують для цього роботизовану апаратуру, таку як, наприклад, радіохірургічний «Кібер-ніж», ультразвукової амбіляціонний метод HIFU, систему da Vinci і інші. Таке обладнання дає можливість видалити уражені ділянки, не зачіпаючи здорові тканини.
 • Радіотерапія. В даному випадку радіоактивний ізотоп вводиться безпосередньо в осередок пухлини для її знищення.
 • Променева терапія. Застосуються на пухлини, чутливі до радіації. При цьому пухлина поступово руйнується разом з метастазами.
 • Трансплантація кісткового мозку. При цьому може використовуватися як матеріал, взятий у здорової людини так і очищені клітини кісткового мозку пацієнта.
 • Лікування стовбуровими клітинами при алогенних трансплантаціях замість гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку. Даний метод можна застосовувати для літніх пацієнтів, інфікованих хворих і пацієнтів з обмеженою роботою деяких органів, зменшуючи тим самим можливі ускладнення.
 • Лікування за допомогою моноклональних антитіл. При деяких видах онкології застосовуються препарати на основі моноклональних антитіл, які впливають на клітини пухлини безпосередньо.

Лікування раку у дітей в німецьких клініках

На даний момент в клініках Німеччини проводиться боротьба з усіма видами онкологічних захворювань у дітей. Для лікування дітей з раком по можливості використовують найбільш щадні методи, щоб не травмувати дитину. Також для найкращого результату комбінують різні види терапії між собою.

У дитячих онкологічних центрах пацієнтів супроводжують різні фахівці: терапевти, хірурги, імунологи, радіологи, психологи та інші доктора. Після закінчення лікування дитина перебуває під наглядом для повного виключення рецидиву.

Для лікування раку у дітей в Німеччині використовують найбільш передові міжнародні протоколи, велика частина яких розроблена німецькими онкологами.

Ціни на лікування раку в німецьких онкологічних клініках

Вартість лікування онкологічних захворювань в Німеччині безпосередньо залежить від стану здоров'я хворого, стадії захворювання, призначеного лікування, кваліфікації лікаря. В цілому ціни в різних клініках не надто відрізняються один від одного:

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор