• Тел./Факс
 • +38 (050) 330-10-08

Наші партнери

ghtc-logo-son.jpg
Global Healthcare Travel Council об'єднує асоціації медичного туризму більш ніж 40 країн світу і є направляючою і координуючою платформою для охорони здоров'я в рамках глобальної системи. GHTC несе відповідальність за забезпечення провідної ролі при вирішенні проблем глобальної охорони здоров'я, складання порядку денного медичних досліджень, встановлення норм, стандартів та етики, розробку на основі фактичних даних, забезпечення технічної підтримки країнам, а також моніторингу та оцінки тенденцій охорони здоров'я в контексті медичного туризму.ма.

http://globalhtc.org
thtc-logo-son.jpg
Tурецька асоціація медичного туризму ТНТС - найбільша Асоціація в світі, що об'єднує 278 інститутів охорони здоров'я та оздоровчого туризму. Це приватні та державні клінічні та поліклінічні центри, госпіталі, термальні курорти, SPA і Wellness - готелі, туристичні, транспортні та асистуючі компанії.
Наша місія - це надання якісної медичної допомоги всім категоріям пацієнтів з різних напрямків, шляхом залучення їх до лікування в кращих лікарнях, клініках і медичних центрах на території Туреччини з найвищим рівнем акредитації світовими структурами стандарту якості, через ексклюзивно працюючих Офіційних представництв по всьому світу ...

Послуги:

- Заочні медичні консультації зарубіжних фахівців

- Незалежна експертиза проведеного лікування

- Альтернативна лікарська думка

- Виїзні консультації зарубіжних фахівців

www.thtc-rsc.com
fe_logo_eng.jpg
Економічний форум - найважливіша подія із заходів, що проводяться Фондом "Інститут Східних Досліджень") і націлена на розвиток взаємодії європейських країн, в першу чергу держав Центральної та Східної Європи. Заходи, що проводяться Інститутом  сприяють розширенню політичних, економічних, культурних і наукових зв'язків між державами цього регіону.

www.forum-ekonomiczne.pl
logo_med-center_new-5.png

Медичний центр UBI - міжнародна клініка сімейної та відновної медицини преміум класу, що надає комплексний супровід людини протягом усього життя.
З 2011 року UBI працює в люксовому сегменті, керуючись цілісним підходом до організму і застосовуючи біорегуляційні препарати і методи.

Використовувані методи: дренажно-відновна інфузійна терапія з препаратами Heel, амінокислотами, фітопрепаратами; біопунктура; ступінчаста аутогемотерапія по Реккевегу; пресотерапія; фізіопроцедури, гідроколонотерапія та ін.

www.ubi-clinic.com.ua

Intour Polska

Команда Intour Polska - це міжнародна і багатомовна команда з задокументованим досвідом в різних секторах туризму і з різних європейських країн, що забезпечує розуміння різних культур, способу життя і мислення. Ми успішно поєднуємо туристичні поїздки, ділові поїздки, конференц-послуги, транспорт, бронювання готелів, квитки, гіди, організацію віз і інші необхідні послуги в одну стратегічну групу.

Ми надаємо повну візову підтримку, якісно і «безболісно» здійснюємо візові процедури клієнта.

Ми знаємо специфіку і реалії локальних ринків. Знання не тільки мови, а й менталітету, культури і звичаїв дозволяє нам працювати на певних ринках надзвичайно ефективно і не стереотипно.

www.intourpolska.pl

logo_kozyavkin.png
Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна - реабілітація пацієнтів з ДЦП та іншими ураженнями нервової системи

Заснована у 2003 р. в м. Трускавець (Україна), Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна є однією з провідних клінік з реабілітації в Україні, що займається реабілітацією пацієнтів з різними неврологічними розладами, включаючи церебральний параліч, сколіоз, наслідки цереброваскулярних захворювань, черепно-мозкові травми, затримку моторного розвитку у дітей тощо.

Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна у Трускавці має понад 15 років практичного досвіду лікування пацієнтів з застосуванням унікального методу лікування, створеного професором Володимиром Козявкіним. Щороку тисячі пацієнтів, як дітей, так і дорослих, проходять курс інтенсивної та комплексної нейрореабілітації за Методом професора Козявкіна.

kozyavkin.com
assuta-logo.jpg
Ассута (Ізраїль) - провідна приватна мережа лікарень і найбільший хірургічний центр в Ізраїлі. На всій території країни в 7 різних локаціях Ассута управляє чотирма лікарнями і трьома інститутами, в тому числі: інститути візуалізації, кардіологічні інститути, відділення діалізу, центри ЕКО, онкологічний інститут, жіночі оздоровчі центри, гастроентерологічні підрозділи, клініки болю, клініки сну, вузькоспеціалізовані клініки і багато інших.

З успіхом Ассута як і раніше дотримується ряду основних принципів, які були закладені з моменту створення Ассута в 1934 році і становлення як провідного медичного центру в Ізраїлі.

www.ru.assuta.co.il
evex_logo_english_square.png

EVEX Medical Corporation - найбільша мережа лікарень в Грузії, в даний час представлена ​​54 клініками в 6 регіонах країни, займає 26,4% загального обсягу лікарняних ліжок; входить до складу Georgia Healthcare Group PLC, представленої в преміальному лістингу Лондонської фондової біржі.

Послуги мед.туризму: трансплантація, ортопедична хірургія, лікування безпліддя, онкологія, офтальмологія, урологія, нейрохірургія, пластична і естетична хірургія.

Спеціалізоване відділення по роботі з іноземними пацієнтами, забезпечує повну підтримку, тісно співпрацюючи з багатьма міжнародними страховими компаніями.

evex.ge
kam.logo.jpg
Альянс Клінік Мюнхена (Німеччина) - це медичний кластер, який об'єднує в собі приватні, державні і муніципальні клініки в єдину комплексну систему, що забезпечує діагностику, лікування і профілактику захворювань.

Така форма об'єднання дозволяє пацієнтам вирішувати всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям в межах одного або декількох інтенсивно співпрацюючих між собою медичних установ. Російськомовні співробітники клінік допомагають пацієнтам вирішити проблеми будь-якого рівня складності і полегшують весь організаційний процес, пов'язаний з лікуванням в Німеччині і виїздом за кордон. Оплата діагностики і лікування проводиться безпосередньо в клініках Альянсу.

www.kliniken-allianz.de
klinikum_starn.gross.jpg
Багатопрофільна Клініка Штарнберг (Німеччина) - академічна клініка при Мюнхенському Університеті імені Людвіга-Максиміліана з кардіологічним, хірургічним і гастроентерологічних відділеннями, а також центром щитовидної залози і найбільшим відділенням гінекології та пологової допомоги охоплює практично весь спектр сучасної медицини.

Завдяки тісним зв'язкам між медичною та науково-дослідницькою роботою, новітні методи і результати досліджень успішно застосовуються в процесі лікування пацієнтів.

www.klinikum-starnberg.ru
ukmp.new.png
Спеціалізована Урологічна клініка Планег в Мюнхені є одним з найбільших лікувально-діагностичних установ подібного типу в федеративній землі Баварії (Німеччина).

Використовуються новітні методи діагностики, в тому числі: 3-х мірне (3D) УЗД простати; PCA3 молекулярний тест для діагностики раку простати; фотодинамічна діагностика пухлин сечового міхура на ранній стадії. Основні напрямки: хірургічне лікування онкологічних захворювань, хірургічне лікування доброякісних захворювань простати, реконструктивно-пластичні операції, лікування сечокам'яної хвороби, діагностика та лікування нетримання сечі у чоловіків і жінок.

www.klinika-urologiya.ru
m11.png
У Центрі дитячої та юнацької медицини М1 (Німеччина) тісно взаємодіють вузькопрофільні фахівці і педіатри широкого профілю. Тут працюють професіонали з величезним досвідом. Фахівці клініки активно займаються науковою роботою, успішно застосовуючи свої досягнення в лікуванні маленьких пацієнтів. Ведеться активна розробка нових методів діагностики та лікування рідкісних захворювань.

В М1 рука об руку працюють фахівці високого рівня з різних галузей медицини - радіологи, ортопеди, кардіологи, пульмонологи, алергологи, ЛОР-лікарі, гастроентерологи, нефрологи та ендокринологи - вони можуть з упевненістю визначити причини виникнення захворювань і знайти найбільш дієві шляхи їх лікування.

www.m1-privatklinik.ru
logo_ozmo_wzmo_cmyk.jpg
Ортопедична клініка ОСТ OZMO (Німеччина) розташована в Мюнхені і є лікувальним закладом трьох досвідчених міжнародних фахівців: доктор Майнхард Баленсіфен, професор доктор Петер Діль і доктор Самер Ізмаїл. Клініка пропонує повний спектр діагностики, лікування і догляду, які відповідають останнім стандартам медицини.

Ортопедичний центр використовує найсучасніші діагностичні процедури, такі як МРТ, цифровий рентген і виконання томографії хребта в 4D. Філософія лікування сконцентрована на малоінвазивній терапії, велика частина якої виконується без стаціонарного перебування та дозволяє пацієнтам швидко відновити повсякденне життя.

www.ozmo-klinik.ru
koc_logo_1.jpg
Vehbi Koç Foundation, що входить в Koç Group, найбільшу в Туреччині і компанію Global Fortune 500, відповідає основним потребам життя сучасної і розвивається Туреччини через розбудову освіти, охорони здоров'я та культури. Медичні установи Koç Healthcare Institutions - це некомерційні лікарні світового класу, які приділяють першочергову увагу досліджень та освіти. American Hospital, Koç University Hospital і MedAmerican Ambulatory Care Surgery Center працюють під керівництвом медичних установ Koç Healthcare.

Ми прагнемо зберегти наше лідируюче положення в секторі охорони здоров'я, забезпечуючи надійний догляд за пацієнтами, взаємне і прозоре спілкування, самооцінку і постійний розвиток, зберігаючи при цьому міжнародну акредитацію і стандарти якості.

www.kochealthcare.org
astra_dent_logo_eng.png
«Astra Dent» - це найбільша мережа стоматологічних клінік в м.Києві, Україна.
Заснована в 2006 році і вже налічує вісім сучасних клінік, обладнаних за світовими стандартами. Зручне розташування, близькість до транспортних розв'язок та готелів, забезпечує потік не тільки українських, а й іноземних пацієнтів. До клінік приїздять на комплексне лікування пацієнти з США, Великобританії, Канади, ОАЕ, Польщі. Щомісяця ми обслуговуємо близько 5 000 пацієнтів.

Кожна з наших клінік оснащена сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням таких відомих світових виробників як Sirona, Karl Zeist, Seiler, Picasso.
floris_logo_rus.jpg
«ФЛОРІС» - багатопрофільний медичний центр, який працює в Україні (м.Суми) з 1998 року. Фахівцями «ФЛОРІС» розроблені і впроваджені в медичну практику України новітні наукові досягнення в області ультразвукової діагностики.

Основні напрямки медичного центру «ФЛОРІС»: всі види ультразвукових досліджень будь-якої складності; клініко-діагностична лабораторія, яка сертифікована та працює за міжнародними стандартами якості; рентгенографія, мамографія, денситометрія, ендоскопія та ін; консультації висококваліфікованих, досвідчених лікарів.

Нас вибирають громадяни Італії, Німеччини, Данії, Англії, Франції, Ірану, Іраку, Палестини.

www.floris-sumy.com.ua
soul_spa_logo.jpg

Soul Spa Anti-Age - оазис розташований в центрі міста, де ви можете скористатися послугами найкращих фахівців в сфері Anti-Age медицини і Spa послуг.

Спектр наших послуг:
-Програми омолодження стовбуровими клітинами
-діагностика і консультації кращих фахівців
-Anti-Age WOMAN & MAN терапія
-Detox і SPA - програми,
-Ресторан здорового харчування,
а також програми, які індивідуально підберуть для вас наші лікарі.

В Soul Spa Anti-Age ви можете обговорити цілісний підхід по догляду за шкірою і тілом з нашими спеціальними експертами.

Місія Soul Spa: Навколишній світ - відображення нашої внутрішньої реальності. Вибираючи шлях досконалості, ми створюємо гармонію життя.

Soul Spa об'єднує східну філософію і сучасну наукову медицину в єдину методику продовження життя і розкриття потенціалу істинної краси.

logo_onkocentr_2_3.jpg
Чернігівський обласний онкологічний диспансер - це спеціалізований медичний заклад III рівня надання медичної допомоги. Онкодиспансер надає кваліфіковану стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу.

Щорічно в стаціонарних відділеннях диспансеру лікується 8,5 тисяч хворих, більше 120 000 обстежується в поліклінічному відділенні. В онкодиспансері працює понад 400 співробітників, які забезпечують функціонування медичного закладу. Диспансер оснащений сучасною лікувально-діагностичною апаратурою та обладнанням. У закладі активно впроваджуються нові методи лікування, оперативних втручань і реабілітації хворих.

www.oncodispancer.cn.ua
logo_clinica_manufaktura_1_.png
Медичний центр «Клініка Мануфактура» - це новий, багатопрофільний медичний заклад, який надає високоспеціалізовану діагностичну, консультативну, хірургічну та реабілітаційну медичну допомогу.

Клініка «Мануфактура» спеціалізується в галузі нейрохірургії, загальній хірургії, травматології та ортопедії, а також надає кваліфіковану медичну допомогу за наступними спеціальностями: кардіологія, терапія, гастроентерологія, ендоскопія, проктологія, неврологія, урогінекологія, естетична медицина. На базі медичного центру функціонує потужне діагностичне відділення де пацієнти можуть пройти: МРТ, КТ, ультразвукові, рентгенографічні та лабораторні дослідження.

www.manufacturaclinica.com
bannerdnipro.jpg
Dnipro Premium Clinic - команда однодумців, які реалізують комплекс важливих, взаємопов'язаних дій, необхідних для проведення ефективного лікування пацієнта на території України і за кордоном.

Завдання, які ставить перед собою компанія - співпраця з провідними клініками світу, науково-дослідними лабораторіями, кращими лікарями, які мають відмінну репутацію. Компанія постійно знаходиться в пошуках нових можливостей світової медицини.
grishchenko_clinik_logo_1500x500.jpg
Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенко (раніше «Імплант») — перша в Україні ЕКЗ-клініка, заснована в 1990 р. Тут було проведено перший в країні успішний цикл ЕКЗ (1991 г.). Клініка надає повний комплекс репродуктивних послуг: екстракорпоральне запліднення, в тому числі кріо-цикли, технології ICSI, IMSI, PICSI, TESA, microTESA, морфокінетічна селекція ембріонів, PGD методом NGS, донорство сперми і яйцеклітин, сурогатне материнство.

Відмінне обладнання та досвідчені професіонали забезпечують високу результативність: частота клінічної вагітності після 1-ї спроби ЕКЗ складає 50,3%, після 2-ї зростає до 91,8%.

implant-ivf.com
medifrance_logo.png
Медіфранс Солюсьон - це агентство організації лікування у Франції. Завдяки великій історії наукових відкриттів, французька медицина заслужено займає перше місце в списку Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Медіфранс Солюсьон дбає про всі формальності, починаючи з медичних і закінчуючи адміністративними, організує приїзд і дозвілля для Вас і Ваших близьких для того, щоб Ви могли отримати якісне лікування з максимальним комфортом.
truskavec_gerb.png
Трускавець - бальнеологічний курорт України, в світовій курортній таблиці рангів Трускавець є європейським лідером по ефективності лікування безлічі захворювань без використання медикаментів. Головне «джерело здоров'я» - цілющі води, унікальність яких криється в їх мінеральному складі: більше 50-ти біологічно активних природних органічних і мінеральних речовин. Найвідоміші мінеральні води Трускавця - це «Нафтуся», «Софія», «Марія», «Юзя», «Броніслава». У місті є багато приватних і державних клінік, госпіталів, SPA і Wellness-готелів, Міжнародна клініка реабілітації. У місті працює більше 700 лікарів і близько 2000 середнього медичного персоналу високої кваліфікації.
logo_ikt_en.jpg
Інститут клітинної терапії - науково-дослідний, спеціалізований, лікувально-діагностичний заклад працює в Україні з 2004 року. Фахівцями Інституту клітинної терапії розроблені і впроваджені в медичну практику новітні наукові досягнення в області клітинних технологій, кріомедицини та немедикаментозних методів лікування. Авторські методики лікування, технології культивування стовбурових клітин і кріоконсервування різних клітин і тканин захищені численними патентами і авторськими свідоцтвами, отримали міжнародне визнання і продемонстрували високу ефективність в клінічній практиці.

www.stemcellclinic.com
grekomed02.png
Компанія Grekomed пропонує професійні послуги в сфері організації лікувальних, реабілітаційних та оздоровчих турів до Греції.

Компанія координує всі етапи підготовки поїздки в Грецію з метою лікування і всі сервіси, що забезпечують подорож за здоров'ям - авіапереліт, вибір клініки, лікаря, курорту або готелю, програму перебування, візову підтримку, додаткові послуги.
logo-text.png
Український Центр Томотерапії спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань променевою терапією. Центр створено у форматі приватно-державного партнерства на території Кіровоградського онкологічного диспансеру. Вперше в Україні використовується метод томотерапіі для високоточного опромінення найскладніших пухлин різних розмірів і локалізацій. Використання двох лінійних прискорювачів (TomoTherapy® HD і Elekta Synergy®), а також діагностичного обладнання останнього покоління - це початок нової ери променевої терапії та лікування раку в Україні.

Український Центр Томотерапіі розташований у м. Кіровоград, Україна.
logo_small.jpg
Гранд Марін - Grand Marine Hotel & SPA - сучасний 4* готель в Одесі, який відповідає найвищим стандартам та включає в себе медичний, оздоровчий та фітнес-центр. 

Grand Marine Hotel & SPA є принципово новою моделлю медичної практики, що поєднує можливості санаторно-курортних процедур та сучасних медичних технологій із застосуванням малоінвазивного хірургічного лікування.

Медичний центр Grand Marine Hotel & SPA пропонує комплексне лікування серцево-судинних захворювань, захворювань дихальних шляхів, жіночої статевої сфери, шлунково-кишкового тракту і порушеннь процесів обміну. У складі комплексу - одна з кращих баз по ендоскопічній діагностиці захворювань лор-органів, дві операційні, оснащені найсучаснішим устаткуванням, з трьома напрямками хірургічної діяльності: оториноларингологія, пластична хірургія і гінекологія.

grand-marine.ua
new-logo-1-.jpg
Into-Sana є лідером серед найбільших приватних медичних компаній України. Цього рівня компанія досягла завдяки професіоналізму лікарів, контролю медичної якості, комплексності надаваних послуг, а також 20-річному досвіду роботи.

Into-Sana - це швидка допомога, багатопрофільна клініка, послуги медичного страхування, найширший спектр послуг з діагностики, власна клінічна лабораторія, сучасна поліклініка з великим вибором фахівців, цілодобова хірургічна допомога, а також найбільший серед приватних медичних компаній в Україні стаціонар.

www.into-sana.com
ufam_logo3.jpg
Українська футбольна асоціація медиків - неприбуткова, незалежна громадська організація, яка об'єднує працівників сфери охорони здоров'я.

http://www.ufam.com.ua
medincus.png
Центр слуху та мовлення «Медінкус» - недержавний медичний заклад, який пропонує пацієнтам високоспеціалізовані послуги в області отоларингології, вушних шумів, логопеда, психології, розладів рівноваги, підбору та продажу слухових апаратів, реабілітації слуху і мови. Крім того, нашою спеціалізацією є діагностика, лікування та реабілітація пацієнтів зі слуховими имплантами, включаючи пацієнтів, які потребують кохлеарної імплантації. Нами проводятися операції та госпіталізація в сфері отоларингології, аудіології та фоніатрії.

http://www.csim.pl/ru
lisod_eng_2015_jpeg.jpg
Лікарня сучасної Онкологічної Допомоги (ЛIСОД) - приватна онкологічна клініка західного зразку, що надає повний цикл онкологічної допомоги: профілактика та діагностика раку, лікування раку та реабілітація пацієнтів. Доказова медицина, використання міжнародних стандартів лежать в основі діяльності лікарні. З 2007 року, з моменту відкриття, в клініці працюють фахівці з провідних онкологічних центрів Ізраїлю. На базі ЛIСОД з 2009 року діє Центр сучасної мамології, який отримав міжнародне визнання.

http://www.lissod.com.ua/
10007442_158995401127588_5575219040025156844_n.jpg
Товариство з громадського здоров’я Львівщини - громадська організація, яка створена у липні 2015 року. Головною метою є: сприяння розвитку галузі охорони здоров’я; зміцнення громадського здоров’я населення; популяризація здорового способу життя; представництво та захист професійних, соціальних, економічних, творчих, вікових та інших прав членів Товариства.

www.publichealth-lviv.org
laac.jpg
"Латвійсько Американський центр ока" (LAAC) став першою в клінікою в Латвії, яка працює за унікальною методикою лікування очних захворювань, розробленої в США. Завдяки цьому, LAAC досі є унікальним приватним медичним центром, який поєднує традиції професійного догляду за клієнтом з сучасними технологіями і знаннями високого рівня.

Клініку заснував професор Джон Джозеф (Joseph McDermott) зі штату Каліфорнія, США в 1993 році. Таким чином, модель роботи LAAC заснована на розроблених в Північній Америці технологіях догляду за пацієнтом. Персонал використовує в лікувальному і діагностичному процесі сучасне обладнання, яке перевірене, сертифіковане, затверджене стандартами якості ЄС та США.
orto.jpg
Орто-клініка - це сертифікований медичний заклад, що надає амбулаторні та стаціонарні послуги в Латвії з 2008 року. Партнери - Латвійський Олімпійський Комітет, всі провідні професійні спортивні клуби Латвії. На базі клініки проходять навчання студенти і резиденти Латвіскіх Університетів, а також доктора з Латвії та Східної Європи.

У 2013 році Орто-клініка відкрила перший в країнах Прибалтики заново побудований приватний медичний центр, що спеціалізується в галузі травматології-ортопедії та ревматології. На даний момент, центр є єдиним місцем в Латвії з повним спектром послуг в лікуванні захворювань і травм опорно-рухового апарату - від консультацій і діагностики до хірургічного лікування та реабілітації.
gila-klinik.jpeg
Клініка пластичної хірургії Др. Яніса Гіліса була заснована в Латвії в 1992 році провідним пластичним і мікрохірургії лікарні Гайлезерс - Янісом Гілісом.

Відповідно до Американських тенденцій, клініка оснащена новітньою медичною апаратурою, медичними матеріалами високої якості і доповнена ретельно підібраним і професійним персоналом.

Американська асоціація пластичних хірургів привласнила статус члена асоціації лише одному лікарю Балтійських країн - докторові Гілісу.
ars-1.jpg
Capital Clinic Riga - клініка виского рівня в Ризі, яка пропонує медичні послуги широкого спектру: програми загальної перевірки здоров'я «Чек-ап», діагностика, лікування, спортивна медицина, лазерні та хірургічні маніпуляції, педіатрія та д .р.

Capital Clinic Riga єдина в Латвії пропонує такі унікальні можливості як: МРТ скринінг всього тіла на обладнанні Siemens MAGNETOM Spectra з силою магнітного поля 3,0 T (тесла); лікування лазером нетримання сечі і синдрому розслаблення вагінального каналу за допомогою лазерної системи Dynamiс SP; обстеження грудей з використанням пристрою комп'ютерної мамографії з томосинтезу Hologic Selenia Dimensions.
ccr_logo.jpg
Capital Clinic Riga – клиника выского уровня в Риге, которая предлагает медицинские услуги широкого спектра, обеспечивающие самые современные возможности исследований и лечения: программы общей проверки здоровья «Чек-ап», диагностика, лечение, спортивная медицина, лазерные и хирургические манипуляции, педиатрия и д.р.

Capital Clinic Riga единственная в Латвии предлагает такие уникальные возможности как: МРТ скрининг всего тела на оборудовании Siemens MAGNETOM Spectra с силой магнитного поля 3,0 T (тесла); лечение лазером недержания мочи и синдрома расслабления вагинального канала с помощью лазерной системы Dynamiс SP; обследование груди с использованием устройства компьютерной маммографии с томосинтезом Hologic Selenia Dimensions.
bvc_logo_eng_jpg_2.jpg
Балтийская клиника вен – эксперт в области решения проблем вен на протяжении более 15 лет.
Клиника находится в Латвии и предлагает обширную диагностику вен и их лечение с применением всех новейших методов и комбинаций: лазерная и радиочастотная хирургия, паровой метод. Будучи лидером в сфере медицинских инноваций, клиника предлагает новый, прогрессивный метод – закрытие вен с помощью биологического клея: безвредная и безболезненная методика.
logo_mezzo_without.jpg
Меzzo Anti Age Clinic - клініка передових медичних можливостей і технологій. Команда професіоналів «Меzzo Anti-Age» клініки надають послуги за наступними напрямками: Anti-age терапія / гінекологія / урологія / ендокринологія / психотерапія / енерготерапія / дієтологія / гастроентерологія. Передові технології діагностики організму, включаючи генетичні тести в поєднанні з апаратними процедурами, допомагають ефективно впроваджувати методики відновлювальної терапії та SPA-процедури спрямовані на запобігання старіння і поліпшення якості життя!

mezzo-clinic.business.site
ak-logo2.png
З 1997 року клініка пластичної хірургії та медицини омолодження "АНА-Космо" займає позиції лідера у списку найпрестижніших клінік України та СНД. Клініка має найвищий рівень акредитації МОЗ України, 8 всесвітньовизнаних ноу-хау, новітнє устаткування та технології. Клініка відповідає європейським стандартам, протоколам безпеки та якості лікування.

Співробітники "АНА-Космо" - провідні фахівці України, які мають міжнародні дипломи та сертифікати.
logo-white-en-681c.jpg
ISIDA - провідна спеціалізована клініка жіночого здоров'я, що об'єднує акушерсько-гінекологічний комплекс і три амбулаторно-поліклінічних центрів. Медичні центри ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та патронажному педіатричному нагляді.

Пацієнтами клініки ISIDA вже стали громадяни більш ніж 32-х країн Європи та Північної Америки.

Клініка має міжнародний сертифікат якості ISO 9001. У 2014 році ISIDA стала лауреатом двох великих європейських премій - International Socrates Award та European Awards for Best Practices 2014.
logo_kardiolita.jpg
«Кардіоліта» (колишній Вільнюський центр кардіохірургії) - приватна багатопрофільна клініка - один з найбільших приватних медичних закладів Литви та країн Балтії.

Клініка заснована в 1998 р, надає повний спектр медичних послуг і є єдиним лікувальним закладом в країнах Балтії, яке отримало сертифікат міжнародної організації з акредитації "Joint Commission International", який засвідчує, що структура, управління, обладнання, персонал, інфраструктура, довкілля та всі надані послуги відповідають міжнародному стандарту.

У клініці накопичено багаторічний досвід діагностики та лікування пацієнтів з Росії, Бєларуcі, України, а також країн Західної Європи.
logo_eurolab.jpg
Медичний центр Eurolab - це комплексність надаваних послуг у сфері охорони здоров'я - можливість здати аналізи, пройти обстеження на найсучаснішому діагностичному обладнанні (УЗД, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, рентген, мамографія, ендоскопія) останнього покоління SIЕMENS і проконсультуватися у висококваліфікованих лікарів зі знанням іноземних мов та досвідом роботи за кордоном, що дозволяє поставити точний діагноз і, відповідно, призначити необхідне лікування. Професіоналізм, персоналізований підхід, уважне ставлення до кожного пацієнта, унікальні технології діагностики та високий рівень обслуговування - це відмінні риси медичного центру Eurolab.
Logo_DNC_copy.png
Медичний центр DNC - Центр Клінічної неврології та нейрореабілітації - це:
 • 15-річний досвід роботи з найбільш проблемною патологією нервової системи,
 • пошук і впровадження нових технологій для вивчення механізмів ураження нервової системи при різних захворюваннях,
 • розробка авторських методик, впровадження сучасних досягнень науки і техніки в клінічну практику, що дозволяють використовувати нові можливості в терапії «невиліковних» і важко виліковних захворювань нервової системи.

neuroclinic.com.ua
logo_heartlife.jpg
Медичний центр «Харт Лайф Хоспитал» - клініка кардіохірургії, яка працює на базі Національної Інституту серцево-судинної хірургії ім Н.М. Амосова НАМН України. Спеціалізація медичного центру - кардіохірургія. До послуг наших пацієнтів найкращі медичні практики та досвід медичної установи з більш ніж 60-ти літньою історією, комфортабельний розміщення в сучасних палатах з новітнім обладнанням для медичного обслуговування в до- та післяопераційному періоді, організація хірургічного лікування серцево-судинних захворювань та патологій, медичних та клієнтський сервіс міжнародного рівня, включаючи обслуговування іноземних пацієнтів, а також використання інноваційних медичних технологій кардіологічного напрямку.

hlh.com.ua
id_clinic_logo.jpg
I.D.Clinic — багатопрофільний медичний центр, що надає всі види послуг в галузі естетичної хірургії, медичної косметології, а також судинної хірургії. Клініка, вміло поєднує інноваційні методи лікування з вивіреністю класичних підходів до лікування.
idclinic.com.ua
logo_motherchild_rus.png

«Мати та дитина» - мережа сучасних високотехнологічних медичних центрів репродуктивного здоров'я. МЦ «Мати та дитина» спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології, мамології, андрології, урології, генетичних дослідженнях, хірургії та психологічної підтримки пацієнтів. Щорічно медичний центр репродуктивної медицини «Мати та дитина» допомагає сотням подружніх пар стати щасливими батьками.

Доктора МЦ «Мати та дитина» - фахівці вищої категорії, багато з яких є членами Української асоціації репродуктивної медицини, а також Європейської асоціації по репродуктології та ембріології людини.

Клініка має міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2015-го, а також є володарем нагород: «Вибір року 2014», як краща клініка ДРТ України, «Бренд року-2015», «Національна медична премія», «Українська народна премія» в номінації «Клініка репродуктивної медицини 2017 ».mdclinics.com.ua
alfamed24.jpg

Альфа-МЕД24 - це медичний центр, профілюючими  напрямками роботи якого є допомога пацієнтам залежним від алкоголю, тютюну, наркотиків, ігроманії, токсикоманії та психічних захворювань.

Ефективність методики полягає в індивідуально підібраній програмі лікування, яка базується на грамотному процесі реабілітації і повній відмові від використання замісної терапії. В області психотерапії, для лікування ендогенних захворювань, невротичних порушень активно використовується гіпноз, і раціональна психотерапія. В психіатрії займаються лікуванням шизофренії, біполярними розладами, епілепсією.

Комплексність підходу, висока кваліфікація персоналу (наркологи, неврологи, психіатрів) і готовність боротися за кожну людину - дозволяють досягти найвищих показників в лікуванні пацієнтів!alfa-med24.com.ua
logo_dentaderm.jpg

Стоматологічна клініка DentaDerm з 2007 року  надає професійні стоматологічні послуги високого рівня – естетична стоматологія, хірургія,  ортодонтія, естетична косметологія, дитячий стоматологічний прийом.

У клініці сформувалася команда  фахівців, які вміють вирішувати найскладніші клінічні випадки.

Стоматологічна клініка DentaDerm дарує своїм клієнтам красу, здоров’я та свободу комунікацій.

dentad.com.ua
csm-logo.png

«Центр стимуляции мозга» - сучасний медичний центр міжнародного рівня. З 2013 року проводить лікування дитячого населення України та закордонних держав. Основна специфікація: дитяча неврологія та психіатрія ( дитячий церебральний параліч, розлади аутичного спектру, мозкова дисфункція, затримки психічного розвитку та мовні порушення, порушення соціальної адаптації).

logo-fil-dent.png

«PhilDent»- приватна стоматологічна клініка, заснована в 2011 році молодою амбітною командою, що за роки існування, стала прикладом ультрасучасної клінічної та естетичної стоматології європейського рівня.

Висококваліфіковані фахівці клініки надають широкий спектр послуг для наших клієнтів - від регулярного профілактичного огляду до оперативних втручань різних рівнів складності. Клініка працює на базі сучасного і високотехнологічного обладнання від кращих виробників Німеччини, Японії, Ізраїлю та Швейцарії, що дозволяє застосовувати новітні методи діагностики та лікування пацієнтів. Ми використовуємо технології майбутнього вже сьогодні!

Директор Стоматологічної клініки "ФІЛ ДЕНТ" - Георгій Олександрович Філіппов


phildent.od.ua
logo_nla.jpg
New Life Assistance - компанія, котра займається організацією повного циклу супроводу пацієнтів, що лікуються в Ізраїлі. Допомагає в навчанні та перепідготовці медичного персоналу в провідних ізраїльських медичних центрах та клініках, а також в країнах Європи, СНД. New Life Assistance - єдиний сервісний центр медичної допомоги в Ізраїлі, який пропонує допомогу в обслуговуванні туристів по страхових випадках. New Life Assistance пропонує свою допомогу в питаннях юридичного супроводу випадків на території Ізраїлю.

nl-assistance.org
memorial.png

Медична Група "Меморіал" прийняла першого пацієнта в 2000 році і сьогодні завдяки високопрофесійному персоналу, міжнародним стандартам якості, націленому на задоволеність пацієнтів сервісу, важливим етичним принципам і передовим технологіям, клініки "Меморіал" відомі у всьому світі.

Група "Меморіал" започаткувала високі стандарти медичного обслуговування в Туреччині і є 1-ою в країні і 21-ою у світі клінікою, що отримала акредитацію і сертифікат якості JCI (Joint Commission International).

memorial.com.tr
logo_modrychi.jpg

"Модричи" - це унікальний центр відновного лікування для людей з інвалідністю. Тут зуміли поєднати високий професіоналізм, сучасні технології та атмосферу родинного тепла і затишку. Гордість «Модрич» - це мультидисциплінарна команда фахівців, серед яких найкращі українські реабілітологи, котрі пройшли стажування у Європі та володіють сучасним світовим підходом до нейрореабілітації. На даний час це один з найкращих в Україні центрів для ефективного відновлення після інсульту, ЧМТ, травм хребта, відлежин, ендопротезування.

Тут вірять у кожного і борються за кожен шанс почати життя спочатку!modrychi.com.ua

refuture-logo.jpg

ReFuture Clinic – медицина майбутнього.

Технології стали сильніше генетики. Здоров'я тепер не пов'язане з віком. Будь-який темп життя можна компенсувати. Виглядати і відчувати себе на 15-20 років молодше – займає пару годин в тиждень.

ReFuture Clinic – клубна клініка з управління віком в центрі Києва. Наша мета – збільшувати і зберігати високий рівень здоров'я і краси наших клієнтів в будь-якому віці.

Молодість можна купити. У нас є відповіді на всі ключові питання про здоров'я, довголіття і красу.

refuture.clinic


 Логотип АССА

Досягнувши світових стандартів, стоматологічний центр «АССА Дентал Груп» (був заснований у 2012 році), впевнено демонструє високі показники в області тотальної, естетичної реконструкції посмішки. Саме завдяки потенціалу, новітньому та сучасному оснащенню, інноваційним технологіям та спеціалістам, які відточують свої професійні навички участю в міжнародних конгресах та симпозіумах, які отримали Державні патенти на корисні винаходи в області ортопедичної стоматології, центр став медичним закладом високого рівня.

Основна мета нашої команди- забезпечити максимально можливий результат, навіть в нестандартних ситуаціях, виправдовуючи надії пацієнтів і іх фінансові витрати.

Результатами наших робіт задоволені пацієнти із багатьох країн світу (Австралії, Канади, Кореї, а також із багатьох європейських країн).

assa-dental.com.ua

Логотип АССА

PremiQaMed успішно працює на ринку приватної медицини в Австрії вже більше 28 років і виключно уважно ставиться не тільки до якості своїх медичних послуг, але і до комфорту пацієнтів. PremiQaMed робить ставку на співпрацю з провідними фахівцями всіх медичних напрямків - професорами і головними лікарями університетських клінік - і на новітні медичні технології.

Особливо уважно PremiQaMed відноситься до злагодженої спільної роботи фахівців клінік. Адже тільки завдяки активній співпраці діагноста, лікуючого лікаря і лікарів-фахівців можна досягти максимально повного одужання.

У міжнародному відділі працюють фахівці, які допомагають міжнародним пацієнтам з усіма організаційними питаннями і надають медичних перекладачів.

premiqamed.ru

Логотип Асса

Медичний центр «Офтальміка» - сучасний офтальмологічний центр, який було відкрито в Харкові в 2005 р на базі міської клінічної лікарні №14 ім. проф. Л.Л. Гіршмана, однією з найвідоміших і найстаріших клінік України.

Чесність, відкритість і відповідальність перед своїми пацієнтами - головні принципи роботи Медичного центру «Офтальміка». Сьогодні це добре відомий медичний центр, який має  сучасне офтальмологічне обладнання і технології. В МЦ «Офтальміка» працюють найкращі лікарі-офтальмологи регіону і провідні хірурги України - члени Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS).

Щорічно в МЦ «Офтальміка» надають допомогу приблизно 45 тисячам пацієнтам; висококваліфіковані лікарі забезпечують швидке і безпечне видалення  катаракти та глаукоми, лікують захворювання сітківки і діабетичну ретинопатію, допомагають пацієнтам зі слабким зором.Завдяки професіоналізму хірургів центру успішні операції з видалення катаракти, глаукоми, лазерної корекції зору були проведені також для пацієнтів з Німеччини, Ізраїлю, Франції, Великобританії, Австрії, Росії, Азербайджану та багатьох інших країн.

oftalmika.com

Логотип Асса
Клініка Здорових Судин - інноваційні рішення в лікуванні серцево-судинних захворювань і мозкової патології. Унікальні технології відновлення (лікування і нейрореабілітація) організму різної складності - після інсульту, інфаркту, черепно-мозкових травм, автокатастроф, коматозних станів. лікування психоневрологічних захворювань від ранніх симптомів до важких. Комплексні підходи до лікування діабету шляхом відновлення внутрішнього контролю цукру організмом (корекція рівня цукру, відновлення уражених органів і систем - судини, очі, нирки, кінцівки). Eксклюзивні методи лікування дітей з затримкою розвитку, синдромом Дауна, олігофренію, аутизмом.
Лікування неврологічних захворювань від ранніх симптомів до важких випадків в тому числі генетично обумовлених.

Клініка Здорових судин заснована в 1996 році доктором медичних наук, академіком Академії Технологічних Наук України, професором Уляною Лущик. На сьогодні Клініка Здорових судин - це десятки врятованих життів, сотні вже абсолютно здорових пацієнтів.

inno-health.com

Логотип Асса

MedicoMente – медичний центр сучасної аддиктології.

Медичний центр MedicoMente створений за міжнародними стандартами з урахуванням всіх аспектів боротьби з різними видами залежності. Ми супроводжуємо пацієнта від першого візиту до закінчення його реабілітації. Підтримуємо на всіх етапах, щоб зберегти мотивацію і прагнення до свідомого життя.

Місія MedicoMente – організувати в Україні допомогу залежним і їх близьким із застосуванням найефективніших методик з світової практики.

MedicoMente - це міжнародний центр, де якісне лікування (а не перемикання на інші субстанції) залежностей та психічних розладів можуть отримати люди з будь-якої точки земної кулі. Кілька років фахівці центру працювали в клініках закордоном, щоб перейняти передовий досвід, відібрати найефективніші методики і застосовувати їх у Нашому центрі з унікальним поєднанням якісного лікування всіх видів залежностей і комфорту рівня п'ятизіркового готелю.

Зараз ми дійсно знаємо, що впоратися із залежністю можливо і "колишні наркомани" бувають.

medicomente.com

Логотип Асса

Medical Club Grace - це топ-менеджмент краси і здоров'я. Зібравши воєдино найкращих професійних фахівців, ультрасучасне обладнання та найефективніші методики, ми вже 12 років робимо все можливе, щоб не тільки здійснювати мрію кожного нашого клієнта, але й робити його шлях до неї максимально комфортним, безпечним та приємним. У Medical Club Grace представлені наступні напрямки:

 • пластична хірургія;
 • косметологія;
 • загальна і естетична гінекологія;
 • ендокринологія;
 • терапія та антиейджинг;
 • check-up здоров'я;
 • гастроентерологія;
 • флебологія

Головний фокус клініки Medical Club Grace - це щастя, безпека і комфорт наших клієнтів.

grace-clinics.com

Логотип Асса

Медичний Центр "Беатрiс" - це сучасний європейський центр для всієї родини, який надає якісні послуги в сфері краси, здоров'я і превентивної медицини.

Ключовими напрямками Медичного Центру "Беатрiс" є:

 

 • Пластична хірургія обличчя і тіла
 • Дитяча хірургія і стоматологія
 • Лікування і омолодження стовбуровими клітинами
 • Биобанк
 • Ін'єкційні процедури
 • Апаратна косметологія
 • Класична косметологія

beatris.com.ua

Логотип Асса

Санаторій ім. Горького - це єдиний питний курорт на півдні України, де поєднується кліматотерапія, грязелікування і бальнеотерапія. Бальнеологія, або водолікування, на нашому курорті практикується понад 175 років. Санаторій ім. Горького має потужну лікувально-діагностичну базу і є багатопрофільним закладом вищої категорії акредитації. Наші лікарі допомагають відновити здоров'я пацієнтам із захворюваннями органів травлення, дихання, кровообігу, обміну речовин, зору, опорно-рухового апарату і нервової системи.

gorkogo-resort.com

Логотип Асса
Аметист - променева терапія - це міжнародна мережа медичних центрів, яка спеціалізується на останніх онкологічних терапіях. У разі променевої терапії всі пацієнти мережі можуть використовувати новітні методи опромінення, скорочуючи термін лікування та обмежуючи ускладнення. Центри мережі Amethyst діють у Франції, Румунії, Італії, Австрії та Польщі.
Центр променевої терапії «Аметист» у Кракові працює з 2013 року і щорічно лікує близько 3000 пацієнтів. Центр променевої терапії «Аметист» у Кракові - це сучасний медичний заклад, обладнаний апаратами світового класу, розроблений у тісній співпраці зі спеціалізованою лікарнею Людвіка Ридигера. Пацієнти можуть проходити всі етапи діагностики та онкологічної терапії в одному місці, від хірургічної онкології, хіміотерапії до променевої терапії.
Колектив краківського центру «Аметист» складається з понад 100 співробітників, серед яких лікарі вищого класу, медичні фізики, технічні працівники та медсестри. Пацієнти також знаходяться під постійним доглядом лікаря-дієтолога та психо-онколога.
Логотип Асса

Ліко-Мед - це сучасна широкопрофільна клініка для всієї сім'ї. Основою нашої діяльності є «замкнутий цикл» - ми займаємося пацієнтом від моменту звернення в клініку і до його одужання.
Поліклініка і Стаціонар оснащені сучасним обладнанням  для діагностики та лікування пацієнтів.
Основними напрямками нашої діяльності я є: Пластична хірургія, Діагностика і лікування ЛОР захворювань,  Гінекологія, Гастроентерологія, Педіатрія, Дитяча хірургія, Сімейна медицина.
У клініці Ліко-Мед для Вас працюють лідери в своїх напрямках, фахівці вищої категорії, кандидати наук, професори.
Пріоритетами нашої клініки є адекватна сучасна діагностика і лікування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфорт, безпека та конфіденційність.
Ваша довіра- наша допомога.

Логотип Асса
FORSA GLOBAL — це єдине українське агентство медичного туризму, яке об'єднало топ-фахівців в області медицини, юриспруденції, менеджменту та вперше в Україні пропонує послуги преміум-класу, повну конфіденційність і безпеку проходження програм по лікуванню безпліддя, терапії стовбуровими клітинами, естетичній стоматології та пластичній хірургії.
Ми створюємо новий ринок медичного туризму в Україні, пропонуючи сучасну модель роботи та інноваційні продукти. 
Логотип Асса
GREEK GROUP — компанія з грецьким корінням, що організовує лікування та реабілітацію пацієнтів у Греції та Україні. Греція - батьківщина Гіппократа, має найсучасніші досягнення європейської та світової медицини. Відмінні медичні центри та клініки, технології та обладнання. Привітний та професійний персонал фахівців усіх галузей медицини. І звичайно, знаменита грецька гостинність та повага до людини.
Ми забезпечимо підбір клінік, листування та особисті консультації з кращими спеціалістами-медиками та вирішення всіх питань, що виникають. Ми зробимо все для швидкого одужання та якісного лікування з мінімальними витратами.
Логотип Асса
Рулаком Консалт ГМБХ — (Rulacom Consult GmbH) була заснована в 2000 році.
Компанія є офіційно акредитованою службою супроводу іноземних пацієнтів медичної групи Asklepios Kliniken Hamburg GmbH і багатопрофільної клініки Klinikum Stephansplatz.
Місія компанії: «Ми створені для того, щоб досягнення світової медицини стали доступнішими!» Основний напрямок роботи - організація діагностики та лікування в Німеччині.
Компанія Рулаком Консалт  активно співпрацює з різними медичними установами інших країн, пропонуючи пацієнтам безперервність терапевтичної допомоги після лікування в Німеччині та поверненні додому.
Стратегія компанії дозволяє забезпечити найвищу якість медичних послуг на кожному етапі, завдяки чому компанію рекомендують і їй довіряють. Все це дає можливість пацієнтам Рулаком Консалт отримувати сервісні послуги дуже високого рівня.
Логотип Асса
DOCTORITAS — онлайн-платформа, розроблена австрійською компанією, яка прагне до єдиної мети - забезпечити отримання правильного діагнозу і плану лікування згідно з індивідуальними запитами пацієнта. DOCTORITAS допомагає пацієнтові відповісти на питання стосовно здоров'я особливо в тих ситуаціях, коли є сумніви і невпевненість.
DOCTORITAS є основоположником в області телемедицини і другого думки, слідуючи національним стандартам медицини, і пропонує пацієнтам абсолютно незалежний сервіс. Ніякі контракти співпраці з певними постачальниками охорони здоров'я не можуть вплинути на медичні рішення. Захищений портал забезпечує пряму комунікацію між пацієнтом і лікарем. Онлайн-платформа DOCTORITAS допомагає скоротити часові і фінансові витрати, надаючи пацієнтам аналіз медичних висновків і знімків провідними експертами на вищому рівні. Це дає пацієнтам впевненість в тому, що вони отримають краще доступне лікування.
doctoritas.com
Логотип Асса
Medical Expert Tourism - консультування в сфері медичного туризму. Високопрофесійні експерти-лікарі в індустрії, яка стрімко розвивається - індустрія медичного туризму.
Компанія координує всі етапи підготовки з лікування або оздоровлення. Повний спектр послуг як з виїзного, в'їзного так і  внутрішнього медичного туризму:
Координація онкологічних хворих для лікування і реабілітації в передових клініках світу і сучасних онкологічних клініках і центрах України з використанням міжнародних стандартів - профілактика, діагностика раку, лікування раку і реабілітація пацієнтів (рак легені, рак молочної залози, рак шийки матки, рак яєчників і багато інших онкологічних нозологій).
Прийом документів від пацієнта, консультація, переклади, вибір країни, клініки, лікаря з урахуванням методики лікування і всіх інноваційних технологій в лікуванні, а також всі сервіси, що забезпечують подорож за здоров'ям - авіапереліт, проживання, страхування, програму перебування, візову підтримку, супровід лікаря ,додаткові послуги
Головний місія Medical Tourism Expert-забезпечити доступ до необхідних медичних рішень кожному. Ваше здоров'я - наша турбота.

Логотип Асса

MedCare Ukraine допомагає медичним туристам з Данії, Швеції та Норвегії підібрати найкращі рішення для лікування, оздоровлення та реабілітації в Україні. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід та повний обсяг необхідних послуг згідно Європейських стандартів. Прагнемо, щоб наші клієнти були максимально задоволені результатом та отримали приємний досвід лікування та відпочинку в Україні. 

Логотип Асса

Deautschmedic GmbH - 22 роки спеціалізуємося на організації обстеження та лікування в Німеччині. Підбір клініки, кошторису на медичні заходи (сплачуються безпосередньо в клініки) і додаткові послуги, кваліфіковані перекладачі, трансфери, переклад медичних документів лікарем, "друга думка", організація дозвілля. 

Логотип Асса

Академія зниження ваги TRIO.

Омолодження, очищення, оздоровлення - три кити на яких тримається вся програма академії. 

Знаходиться на території сучасного заміського комплексу GOODZONE, розташованого в екологічно чистій зоні поблизу Дніпра.

Саме тут створені сприятливі умови для проходження детокс програм академії TRIO.

У результаті проходження детокс програми TRIO можна без шкоди і стресу нормалізувати масу тіла, налагодивши травлення і метаболізм, а також очистити, оздоровити і омолодити організм.

Логотип Асса

Клініка Спіженка – це високотехнологічний онкологічний медичний центр з повним спектром послуг в лікуванні онкології. Це 300 спеціалістів-медиків, 11 років досліджень і боротьби з раком, сучасні технології і методи лікування. Нам довіряють своє здоров'я пацієнти з більш ніж 30 країн світу.
Пропонуємо повний цикл діагностики Check Up на новітньому обладнанні зі штучним інтелектом, лікування всіх видів онкологічних захворювань та передракових станів.  

Нашим пацієнтам доступно лікування всіма відомими методами сучасної медицини відповідно до міжнародних протоколами NCCN (National Comprehensive Cancer Network): Радіохірургія КіберНіж (CyberKnife); Хірургія (в тому числі лапароскопія); Нейрохірургія; Хіміотерапія (в комплексі з імунною і таргетною терапіями); Променева терапія (радіотерапія); Мамологія; Урологія; Гінекологія;

Наша Клініка оснащена новітнім обладнанням для діагностики онкологічних захворювань: магнітно-резонансний томограф Siemens Magnetom Sola, комп'ютерний томограф КТ Siemens SOMATOM go.up, система ультразвукового дослідження Toshiba Xario. Вартість діагностики та лікування по дуже приємним цінам.

У клініці доступні ексклюзивні методи комбінованого лікування для досягнення максимального лікувального ефекту і збереження якості життя після лікування.

spizhenko.clinic
Логотип Асса

Elite Med Tour була заснована в Швейцарії в 2008 році. Головний офіс компанії знаходиться в Лозанні. У нас є представники в Казахстані і Україні. Ми готові запропонувати нашим клієнтам наступні послуги: Координаційна діяльність; Організація консультацій з провідними фахівцями Швейцарії; Організація лікування в клініках Швейцарії; Всі види обстежень; Медичне страхування; Мовна підтримка; Супровід 24 години. Надаємо послуги лікування в кращих клініках Швейцарії з VIP обслуговуванням в аеропортах Швейцарії, транспортним обслуговуванням, проживанням, екскурсіями.

Логотип Асса

Стоматологічна клініка Smart Dental в одному з найкомфортніших міст України - Вінниці пропонує унікальні методики: Dental face lifting, лікування хропіння, ортодонтія (вирівнювання зубів) дистанційними системами для дітей і дорослих (візит в клініку раз на півроку), біль в суглобі, а також всі види стоматологічних послуг.
Вирівнювання зубів і виправлення прикусу, як у дітей, так і у дорослих проводиться за допомогою сучасних ортодонтичних апаратів. Лікування проводить висококваліфікована команда лікарів під керівництвом ортодонта, віце-президента Всеукраїнської Асоціації Міофункціональної терапії, засновника клініки Ольги Козик.
В якій би точці світу ви не знаходилися, ми запрошуємо:
• пройти онлайн консультацію з нашими фахівцями;
• пройти необхідне лікування в нашій клініці в найбільш стислі терміни за доступними цінами;
• повний супровід персональним менеджером для іногородніх та іноземців від прибуття в аеропорт до вильоту!

Логотип Асса

Леополіс Мед - компанія медичного туризму, призначена для забезпечення медичних і оздоровчих, туристичних послуг в Україні, Львові. Ми прагнемо надати ексклюзивне, індивідуальне медичне лікування і оздоровчу реабілітацію для наших пацієнтів, відповідаємо на їх конкретні медичні потреби і вимоги. Ми подбаємо про призначення Вам програми лікування, подальшого догляду, а також про організацію подорожі і огляду визначних пам'яток місцевості, і, що найголовніше, подбаємо про ваш бюджет і надамо найкращі послуги.

Логотип Асса

Медичний центр ПП «VerMax» працює на ринку стоматологічних послуг Києва з 2005 року і налічує понад 19 000 тисяч пацієнтів. Розташований медичний центр в Голосіївському районі, на житловому масиві «Теремки-2», поблизу трьох станцій метро. Працюють сучасні кабінети, де одночасно можуть обслуговуватися чотири пацієнти. Обладнання клініки від світових виробників Castellini (Італия), Planmeca(Фінляндія) та обладнання японського виробництва. Щомісяця ми приймаємо близько 1000 пацієнтів. Наш медичний центр працює без вихідних! Дзвінки приймаються цілодобово!

Логотип Асса

КП "Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр" об'єднав спеціалістів найвищого рівня у єдину професійну команду, мета якої – це здійснення комплексу заходів з підтримки громадського здоров'я незалежно від віку. Новопетрівський медцентр надає комплексну медичну допомогу, як приватним особам, так і корпоративним пацієнтам за напрямами: планування сім’ї, акушерство і гінекологія, ведення вагітності, педіатрія, офтальмологія, неврологія, терапія, хірургія, УЗД-діагностика, лабораторні дослідження, фізіотерапія, денний стаціонар.
Заклад активно розвивається і завжди відкритий до партнерства і співпраці.  

Логотип Асса

Simpladent - це медичний центр, основною діяльністю якого є відновлення жувальної функції. Технологія встановлення зубних імплантатів дозволяє за 3 дні повернути усмішку пацієнтові  навіть у випадках: атрофії кістки, наявності цукрового діабету, відторгнення двоетапних імплантатів через периімплантит. 

Історія мережі “Simpladent” це демонстрація того, що розробка та впровадження розумних і простих рішень лікування, які полегшують життя пацієнтам, є рушійною силою стоматології. В Україні медичний центр почав свою роботу у 2016 році. За цей період часу центр довів, що імплантація може бути швидкою, якісною та безпечною. Кожна операція проводиться під особистим наглядом та контролем автора технології Strategic Implant® професора Стефана Іде. 

“Simpladent” - це комплексна турбота, що поєднує в собі застосування технології, пріоритетом якої є потреби пацієнта, забезпечення комфортного відпочинку після операції та підтримка зв'язку з пацієнтом вже після фіксації нових зубів.

Логотип Асса

Центр клітинної терапії «ЕмСелл» пропонує передові запатентовані методи лікування різних захворювань стовбуровими клітинами. Фетальні стовбурові клітини, які ми використовуємо, мають найбільший потенціал до диференціювання в інші типи клітин і не відторгаються організмом реципієнта.

Протягом понад 26 років, починаючи з 1994 року, ми пролікували фетальними стовбуровими клітинами тисячі пацієнтів. Наша клітинна терапія допомогла продовжити та поліпшити якість життя тисячам хворих, зокрема тим, що страждають від невиліковних захворювань та втратили будь-яку надію на одужання. Нами розроблено понад 30 протоколів лікування як дитячих захворювань, так і дорослих, включаючи нейродегенеративні захворювання, діабет, аутизм, азооспермія, тощо.

Ми піклуємося про наших пацієнтів і власну репутацію. Ми йдемо в ногу з сучасними технологіями та інноваціями і вдосконалюємо методи роботи, щоб забезпечити найвищі стандарти якості і безпечності клітин. Фахівці центру постійно працюють над удосконаленням технологій приготування суспензії стовбурових клітин і їх правильного застосування, пишуть статті на основі накопиченого досвіду, вивчають і впроваджують нові методи і підходи.  Все це робиться для користі пацієнтів. Найкраща нагорода для нас-це успішне лікування і поліпшення стану наших пацієнтів, їх слова подяки і посмішки на обличчях.

Логотип Асса

«Ukraine Invites» - це медична, освітня та дозвільна компанія, що організовує туристичні подорожі та має офіс у Києві, Україна. Компанія займається всіма аспектами подорожі пацієнтів, які направляються до України з метою лікування / процедур, а також моніторингу / догляду після лікування.
Наша компанія гарантує, що медичні туристи, які відвідують Україну для різних видів лікування, отримують найкраще обслуговування, що Україна може запропонувати як країна призначення для медичного туризму. Загальні медичні процедури, які ми пропонуємо, включають лікування безплідності, офтальмологію, anti-aging, стоматологію та інші. В Україні працюють добре обладнані лікарні, оздоровчі центри та курорти для задоволення потреб міжнародних пацієнтів та туристів. Ними керують добре навчені та сертифіковані на міжнародному рівні фахівці. Тож якщо ви коли-небудь замислювались про лікування в Україні, якісне медичне обслуговування світового класу з поєднанням незабутніх туристичних визначних пам'яток - повідомте нам про це!

Логотип Асса

Robotic Orthopedic Surgery Center є суббрендом Turan Turan Health Group в Бурсі, Туреччини. У Центрі проводять більше 600 операцій по артропластиці з використанням роботизованих технологій. Ми пишаємося тим, що надаємо індивідуальний підхід, який відповідає вашим потребам і перевершує очікування. У Robotic Orthopedic Surgery Center ми прагнемо надати вам кращий догляд і досвід наших фахівців. Наша команда прагне зробити вашу операцію, перебування в лікарні і повернення додому максимально гладкими. Нашим пріоритетом є надання високоякісних послуг багатьма висококваліфікованими фахівцями-ортопедами, фахівцями з фізіотерапії та реабілітації, фізіотерапевтами та іншим медичним персоналом, які є окремими спеціальностями в Центрі роботизованою ортопедичної хірургії. Ми раді познайомити вас з передовими технологіями і передовими методами в наступних медичних послугах: • Артропластика • Артроскопія • Спортивна хірургія • Хірургія кисті • Хірургія стопи і гомілковостопного суглоба • Хірургія хребта (з O-ARM технологіями) • Дитяча ортопедія • Регенеративне ортопедія • Терапія бактеріофагами • Подовження кінцівок • Лікування ран • Фізіотерапія і реабілітація.

Логотип Асса

Prusa Medica - це кращий спосіб зробити вашу медичну подорож безпечною, комфортною і легкою! Ми прагнемо надати кращу турецьку інфраструктуру в сфері охорони здоров'я найбільш ефективним і доступним способом для людей, охочих лікуватися за допомогою медичного туризму. Ми пропонуємо турецькі лікарні та клініки, які надають високоякісні медичні послуги, потенційним медичним туристам «мандрівникам», щоб вони могли отримати найкраще лікування. Ваше здоров'я - головний пріоритет наших консультантів в області охорони здоров'я і медичного туризму. Туристичне агентство Prusa Medica пропонує пацієнтам по всьому світу безпечну і просту організацію медичних подорожей і можливість лікуватися в одному з добре обладнаних турецьких медичних установ в будь-якому з наступних напрямків медицини: •ортопедія •фізіотерапія та реабілітація •естетична медицина •IVF •гінекологія •офтальмологія •оториноларингологія (вухо, горло, ніс) •нейрохірургія •онкологія •кардіологія •стоматологія •термічне лікування.

Логотип Асса

Товариство естетичних пластичних хірургів України (USAPS) - це громадська, неприбуткова організація, місією якої є інтеграція українських пластичних хірургів в міжнародне співтовариство, що дозволить:

 • Підвищити професійний рівень фахівців України
 • Увести в практику українських пластичних хірургів міжнародні стандарти лікування
 • Забезпечити максимальну безпеку пацієнтам

Членами USAPS стають прогресивні як молоді, так і вже досвідчені пластичні хірурги, які постійно навчаються і впроваджують найсучасніші техніки в свою практику.

usaps.com.ua

Логотип Асса

«Лелека» – сучасний спеціалізований медичний центр, який надає медичну допомогу тільки жінкам. Ми надаємо широкий спектр медичних послуг, спрямованих на підтримку та відновлення жіночого здоров'я.

Один із провідних напрямів діяльності – це оперативне лікування цілого ряду захворювань за такими напрямками: оперативна гінекологія, мамологія, баріатрична хірургія, абдомінальна хірургія, флебологія.

«Лелека» – єдиний госпітальний заклад в Україні, який має Золоту медаль якості від американської акредитаційної комісії Joint Commission International.
Також Клініка має міжнародну акредитацію ISO 9001:2015

За 5 років роботи Медичного центру «Лелека» своє здоров'я нам довірили понад 10 000 пацієнток з 16 країн світу.

leleka.com.ua

Логотип Асса

Клініка Репродуктивної Медицини "НАДІЯ" – спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні безпліддя методами ДРТ, генетичних та цитогенетичних дослідженнях, ембріології, веденні вагітності. 

Клініка розпочала свою роботу у 2006 році. За цей час у клініці народилося понад 7 000 дітей у сім'ях з різними формами безпліддя. Ключові фахівці Клініки працюють у галузі репродуктивної медицини понад 25 років. 

З 2017 року в Клініці Надія використовують для лікування безпліддя Пронуклеарне Перенесення. Це унікальна методологія лікування безпліддя з використанням генетичного матеріалу обох батьків та енергетичних можливостей мітохондрій донорських яйцеклітин.

У 2021 році кумулятивний відсоток настання вагітності, включаючи три перенесення ембріонів у клініці, становить 90%. Результати лікування були верифіковані Quality Austria, починаючи з 2015 року. 

Система управління якістю в Клініці підтверджується Міжнародним Сертифікатом якості за стандартом ISO 9001:2015.

ivf.com.ua

logo-spa.jpg
Союз професіоналів СПА, готелів і Wellness-курортів України. Основною метою створення Союзу стала оптимізація і підтримка єдиної системи освіти, мотивації та підвищення кваліфікації фахівців і керівників індустрії курортного, готельного, СПА, а також Wellness-індустрії України.
logo_mim-kyiv-school-of-business-rgb.jpg
МВА-партнер

http://www.mim.kiev.ua

Інформаційні партнери

euro_md_logo_a_rgb.jpg
Міжнародний медичний портал EuroMD - європейський інтернет-ресурс, що спеціалізується на розвитку медичного туризму в країнах Європи (Україна, Росія, Польща, Німеччина, Литва, Ізраїль). Тут будь-який доктор або пацієнт знайде не тільки корисну інформацію, фото або відео про лікування і оздоровлення, а й зможе скористатися безліччю медичних сервісів, повною базою медичних установ та лікарських препаратів, онлайн-консультаціями практикуючих докторів і багатьма іншими можливостями.

EuroMD - європейський інструмент інтеграції в медицині та медичному туризмі.

http://euromd.com

http://euromd.com.ua

https://euromd.ru
194567_431310906928432_19076171_o.png
DoctorGEO - це російськомовна аналітична платформа для розміщення інформації на тему медичного та лікувально-оздоровчого туризму для країн СНД.

DoctorGEO - це онлайн-портал і друкований журнал з актуальною інформацією як для професіоналів ринку, так і для пацієнтів, споживачів медичних та оздоровчих послуг за кордоном. DoctorGEO також виступає партнером та організатором ділових заходів. Компанія діє з 2012 року.

www.doctorgeo.info
unnamed_aeroplan.jpg
Журнал Aeroplan категорії «дозвілля і реклама на борту» inflight entertainment & advertisement. Видання безкоштовно адресується пасажирам авіакомпаній, що здійснюють регулярні рейси в Україну. Читацька аудиторія - особи, які часто користуються послугами авіаліній, в основному, з метою бізнесу, також - з метою відпочинку. Партнери журналу: British Airways, Royal Jordanian, KLM, LOT, Air France, Air Arabia, агентство Aviareps. Також поширюється в готелях, ресторанах, оздоровчих комплексах, на міжнародних виставках. Серед основних рубрик журналу: подорож і туризм, бізнес туризм, медичний туризм, здоров'я авіапасажирів.
mtek.jpg
Виставка і Конференція Медичного туризму «MTEC.Kiev» - унікальний формат заходу міжнародного рівня, яке проводиться спільно з виставками «Охорона здоров'я» та «Туристичний салон«Україна». MTEC.Kiev - це потужна платформа розвитку сфери медичного та оздоровчого туризму, яка націлена на об'єднання фахівців індустрії, обмін досвідом та підвищення кваліфікації лікарів-спеціалістів.

www.mtec.com.ua
ph.jpg
«Охорона здоров'я» - найбільша в Україні медична виставка, організаторами якої виступають компанії «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GІMA (Німеччина). Співорганізатор виставки - Міністерство охорони здоров'я України. Виставка проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Національної академії медичних наук України, Київської міської держадміністрації, УАМТ і багатьох інших медичних асоціацій та установ. Виставка «Охорона здоров'я» представляє собою перше в Україні і четвертим в Європі заходом міжнародного рівня і є дійсним членом UFI (Всесвітня асоціація виставкової індустрії).

www.publichealth.com.ua
logo_zdorov-info.png
Медичний портал України Здоров-Інфо - це спеціалізована довідкова служба, яка об'єднала інформацію про всі установи охорони здоров'я: поліклінікі, лікарні, діагностичні та медичні центри, диспансери, лабораторії, стоматології, аптеки, ліцеях, університетах, академіях, санаторіях, виробників медичного обладнання, постачальників товарів медичного призначення та громадські організації.

Крім зручної пошукової системи, ви можете скористатися послугами порталу: створити персональну сторінку своєї організації з докладним описом сфери діяльності; розмістити профільні статті, присвячені новинкам в діагностуванні та лікуванні; бути в курсі новинок і останніх подій у сфері медицини.

www.zdorov-info.com.ua

Запрошуємо Вас стати членом УАМТ! Для цього заповніть, будь-ласка, форму.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку