Вартість сурогатного материнства в Україні

Сурогатне материнство в Україні

Народження дитини - це найбільша радість сімейної пари. Тепер чоловіка і жінку зв'яже не тільки шлюб, вони стануть найріднішими людьми для маленького чоловічка. На жаль, не кожен жіночий організм здатний виносити дитину. Багато жінок, почувши сумний діагноз від лікаря, припускають, що з мрією про власний малюка необхідно попрощатися. Сурогатне материнство, яке вже давно стало нормою в цивілізованому суспільстві, може стати вирішенням даної проблеми.

Сурогатна мати - це жінка, що дала згоду за винагороду виносити чужу дитину. Їй підсаджують запліднену яйцеклітину генетичних батьків. Після закінчення терміну сурмама народжує дитину, на яку в подальшому не може претендувати.

Чому все більше іноземних пар звертаються до послуг українських сурогатних мам?

В даний час безліч подружніх пар зацікавлені в пошуку української сурмами. І справа не тільки в тому, що вартість сурогатного материнства в Україні в результаті вийде в 2-3 рази дешевше, ніж в країнах Євросоюзу. Жінки України мають прекрасну репродуктивну функцію, їх організм здатний виносити і народити здорових гармонійно розвинених дітей. Важливим є факт створення законодавчими органами України правової бази для реалізації програми сурогатного виношування дітей:

  • В Україні угода між батьками-замовниками та сурмамою не вимагає підтвердження спецорганів і необхідності судового розгляду;
  • Українське законодавство не прописує і не обмежує розмір винагороди за послуги сурмами;
  • Законними батьками дитини, що з'явився на світ в Україні за програмою сурогатного материнства, визнаються тільки його біологічні батьки;
  • Новонароджений отримує свідоцтво про народження, в якому вписані імена його генетичних матері і батька - таким чином, у фактичних батьків немає необхідності проходити виснажливу процедуру усиновлення.

Скільки коштує сурогатне материнство в Україні?

Вартість сурогатного материнства в Україні

Оплата української сурмами складається з декількох складових і не є чітко фіксованою. Ціна сурогатного материнства в Україні - це не тільки винагорода за народження немовляти. Обов'язковими стануть наступні грошові компенсації:

  • медичні обстеження сурмами перед процедурою екстракорпорального запліднення, під час вагітності та в пологовий період;
  • процедура ЕКО, в тому числі її підготовка (наприклад, на синхронізацію менструальних циклів);
  • діагностика вагітності, медичні препарати, призначені для виношування, збереження і народження дитини;
  • щомісячне утримання вагітної;
  • правове регулювання сурогатного материнства, оформлення юридичної документації.
  • Додаткова компенсація призначається за кожну спробу підсаджування заплідненої яйцеклітини в організм. Багатоплідна вагітність передбачає конкретну винагороду, що доходить до 2,5 тис. USD.

Яку суму потрібно сплатити сурогатній матері?

Послуги сурогатної матері - це дорога процедура з певною часткою ризику. Генетичні батьки зобов'язані сплатити сурмамі навіть якщо запліднена яйцеклітина не змогла прижитися в сурогатному організмі. У багатьох випадках біологічні батьки знімають і оплачують сурогатній матері житло. Опіка сурмами може включати в себе її забезпечення харчуванням, одягом та іншими особистими витратами.

Після пологів сурогатна мати отримує суму основної винагороди, яка може варіюватися від 8 до 20 тис. USD.

Батькам, які вдаються до послуг сурматері, слід враховувати всю відповідальність цього кроку. Найбільш розумно, звертатися в професійні агентства і клініки, де до кожного випадку зуміють знайти індивідуальний підхід і забезпечать дотримання інтересів усіх сторін.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 97.23% - 13 гол.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.