Вартість сурогатного материнства в Україні

Сурогатне материнство в Україні

Народження дитини - це найбільша радість сімейної пари. Тепер чоловіка і жінку зв'яже не тільки шлюб, вони стануть найріднішими людьми для маленького чоловічка. На жаль, не кожен жіночий організм здатний виносити дитину. Багато жінок, почувши сумний діагноз від лікаря, припускають, що з мрією про власний малюка необхідно попрощатися. Сурогатне материнство, яке вже давно стало нормою в цивілізованому суспільстві, може стати вирішенням даної проблеми.

Сурогатна мати - це жінка, що дала згоду за винагороду виносити чужу дитину. Їй підсаджують запліднену яйцеклітину генетичних батьків. Після закінчення терміну сурмама народжує дитину, на яку в подальшому не може претендувати.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Тривалість безпліддя*
До року
1-3 роки
Довше
Назад Далі

Чому все більше іноземних пар звертаються до послуг українських сурогатних мам?

В даний час безліч подружніх пар зацікавлені в пошуку української сурмами. І справа не тільки в тому, що вартість сурогатного материнства в Україні в результаті вийде в 2-3 рази дешевше, ніж в країнах Євросоюзу. Жінки України мають прекрасну репродуктивну функцію, їх організм здатний виносити і народити здорових гармонійно розвинених дітей. Важливим є факт створення законодавчими органами України правової бази для реалізації програми сурогатного виношування дітей:

 • В Україні угода між батьками-замовниками та сурмамою не вимагає підтвердження спецорганів і необхідності судового розгляду;
 • Українське законодавство не прописує і не обмежує розмір винагороди за послуги сурмами;
 • Законними батьками дитини, що з'явився на світ в Україні за програмою сурогатного материнства, визнаються тільки його біологічні батьки;
 • Новонароджений отримує свідоцтво про народження, в якому вписані імена його генетичних матері і батька - таким чином, у фактичних батьків немає необхідності проходити виснажливу процедуру усиновлення.

Скільки коштує сурогатне материнство в Україні?

Вартість сурогатного материнства в Україні

Оплата української сурмами складається з декількох складових і не є чітко фіксованою. Ціна сурогатного материнства в Україні - це не тільки винагорода за народження немовляти. Обов'язковими стануть наступні грошові компенсації:

 • медичні обстеження сурмами перед процедурою екстракорпорального запліднення, під час вагітності та в пологовий період;
 • процедура ЕКО, в тому числі її підготовка (наприклад, на синхронізацію менструальних циклів);
 • діагностика вагітності, медичні препарати, призначені для виношування, збереження і народження дитини;
 • щомісячне утримання вагітної;
 • правове регулювання сурогатного материнства, оформлення юридичної документації.
 • Додаткова компенсація призначається за кожну спробу підсаджування заплідненої яйцеклітини в організм. Багатоплідна вагітність передбачає конкретну винагороду, що доходить до 2,5 тис. USD.

Яку суму потрібно сплатити сурогатній матері?

Послуги сурогатної матері - це дорога процедура з певною часткою ризику. Генетичні батьки зобов'язані сплатити сурмамі навіть якщо запліднена яйцеклітина не змогла прижитися в сурогатному організмі. У багатьох випадках біологічні батьки знімають і оплачують сурогатній матері житло. Опіка сурмами може включати в себе її забезпечення харчуванням, одягом та іншими особистими витратами.

Батькам, які вдаються до послуг сурматері, слід враховувати всю відповідальність цього кроку. Найбільш розумно, звертатися в професійні агентства і клініки, де до кожного випадку зуміють знайти індивідуальний підхід і забезпечать дотримання інтересів усіх сторін.

Після пологів сурогатна мати отримує суму основної винагороди, яка може варіюватися від 8 до 20 тис. USD.

Чи можлива альтернатива сурогатному материнству?

Так - альтернатива сурогатному материнству можлива. Адже відомий факт, що найчастіше до послуг сурогатної мами змушені вдаватися подружні пари, в яких жінка не здатна виносити дитину. Такими медичними показаннями найчастіше можуть бути:

 • ендометріоз;
 • пороки розвитку матки;
 • хронічні запальні процеси;
 • пухлини матки.

В таких випадках, подружня пара може вдатися до послуги Регенерація ендотелію з використанням стовбурових клітин. Досвідчені лікарі зможуть оцінити Ваші шанси на успіх вагітності після цієї процедури.

В жодному разі - не здавайтесь: шанси стати матір'ю є завжди! Звертайтеся і ми Вам допоможемо!

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор