Лікування бронхіальної астми в Білорусії

Лікування бронхіальної астми в Білорусі

Бронхіальна астма - це хронічне захворювання органів дихання, що супроводжується періодично виникаючими симптомами, такими як: утруднене дихання, хрипи, почуття здавлювання в грудях.

Бронхіальна астма є одним з найбільш поширених дефектів дихальної системи, яке змушує величезну кількість людей не тільки не розлучатися з інгалятором, а й кілька разів на рік проходити дороге лікування в різного роду санаторіях.

У санаторно-курортних установах республіки Білорусь не тільки створюють першокласні умови для відпочинку і відновлення сил, а й за відносно невеликі гроші здійснюють ефективну терапію будь-яких видів легеневих захворювань.

Лікування бронхіальної астми в Білорусі вважають за краще не тільки жителі ближнього зарубіжжя і країн колишнього СНД, а й жителі Європи і навіть США. Головним чинником, що сприяє ефективному лікуванню астми в Білорусії, є наявність умов і матеріальної бази для спелеотераріі.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Санаторії Білорусії, де лікують астму

Найоптимальнішим способом боротьби з астмою в республіці є відвідування різного роду санаторно-курортних установ, яких в республіці величезна кількість. Практично всі санаторні установи республіки прекрасно відремонтовані, оснащені за останнім словом техніки і розташовуються в самих мальовничих місцях, крім того деякі санаторії володіють авторськими оздоровчими методиками і обладнанням, яким практично не має аналогів в світі.

Для лікування астми в санаторіях Білорусі найкраще відвідати:

Республіканська лікарня спелеолікування

Республіканська лікарня спелеолікування

Санаторна установа, розташована на березі водосховища в мальовничому хвойному лісі біля міста Солігорськ. Санаторій має унікальне підземне відділення (яке спеціалізується на курсовому лікуванні методом спелеотерапії) і нещодавно введене в експлуатацію наземне відділення, на території якого розташовується спелео гала печера.

Санаторій сосни

Санаторно-курортний заклад «Сосни»

Розташовується на мальовничому березі озера Нарочь. В лікувальний арсенал співробітників санаторію входять процедури від гідроколонотерапії до інфрачервоної сауни.

Лікування астми в санаторії Алеся

Санаторій «Алеся»

Розташовується на березі Завишанського озера. Санаторій спеціалізується на боротьбі із захворюваннями органів дихання.

Курорт Пралеска

Санаторій «Пралеска»

Знаходиться в сухому сосновому лісі біля селища Ждановичі. В арсенал здравниці входить лікування гряззю, фіто і аромотерапія.

Відпочинок і лікування в санаторії Радуга

Санаторій «Радуга»

Розташовується в глибині лісового масиву, далеко від будь-яких джерел шуму або екологічного забруднення. В арсенал санаторію входить електросон, водотерапія і «кедрова бочка».

Які методи використовують для лікування астми в Білорусі?

У санаторно-курортних установах республіки для лікування хворих на бронхіальну астму застосовуються такі методи:

  1. Галотерапія - лікувальний метод, заснований на впливі на пацієнта штучного мікроклімату, заснованого на природному кліматі соляних печер;
  2. Спелеотерапія - один з найефективніших методів лікування бронхіальної астми в Білорусії, заснований на тривалому перебуванні хворого в мікрокліматі природних печер, гротів, рудників і соляних копалень;
  3. Теплолікування - лікувальний метод, заснований на благотворній дії тепла. Для досягнення необхідного ефекту використовуються речовини і хімікати, що віддають однакову кількість тепла протягом всієї процедури;
  4. Лікувальні інгаляції - метод, заснований на вдиханні хворими водяної пари насиченої спеціальними лікувальними речовинами;
  5. Фітотерапія - метод, заснований на впливі на організм лікувальних трав і екстрактів цілющих рослин.

Ціни на лікування бронхіальної астми в Білорусі

Вартість лікування астми в Білорусі залежить від обраного санаторію або клініки, складності захворювання і виду лікувальних процедур.

В середньому вартість лікування астми в республіці (без урахування ціни проживання і харчування) обійдеться від 300 до 600 доларів за курс.

За один курс спелеотерапії в Республіканській лікарні доведеться віддати від п'ятисот доларів до півтори тисячі (у вартість курсу включено 17 спусків в підземний спелеокомплекс).

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор