• Тел./Факс
 • +38 (050) 330-10-08

Політика конфіденційності

УАМТ

Дата останнього оновлення: 01/11/2019

Дана Політика конфіденційності персональних даних працює щодо всієї особистої інформації, яку адміністрація сайту Української асоціації медичного туризму, може отримати про Користувача, взаємодіючого з сайтом uamt.com.ua.

Всі Ваші Персональні дані збираються і використовуються виключно для законних цілей і можуть бути надані третім особам тільки з Вашого на те згоди. Надання всієї приватної інформації здійснюється на добровільних засадах, проте в разі звернення до УАМТ за послугами - воно є обов'язковим, тому що в противному випадку ми не зможемо забезпечити надання послуг у повному обсязі.

Адміністрація УАМТ поважає конфіденційність всієї приватної інформації Користувача і робить все можливе для збереження її в безпеці. На цій сторінці показані всі особисті дані, які Ви можете надати в процесі використання нашого електронного ресурсу. Ці правила застосовуються лише до використання домену uamt.com.ua і не стосуються використання сторонніх ресурсів третіх осіб, які розмістили посилання на наш сайт.

Глосарій

У цій Політиці конфіденційності ми використовуємо такі терміни:

 • «Українська асоціація медичного туризму» (далі по тексту - «УАМТ», «Асоціація») - некомерційна організація, що здійснює допомогу пацієнтам в пошуку якісної діагностики та лікування.
 • «Сайт Української асоціації медичного туризму» («ресурс», «сайт УАМТ», «ресурс УАМТ») - група об'єднаних між собою internet-сторінок, доступних за унікальним URL uamt.com.ua.
 • «Адміністрація сайту Української асоціації медичного туризму» («Адміністрація УАМТ») - група відповідальних осіб, яких керівництво УАМТ уповноважило обробляти і зберігати Персональні дані і формувати перелік інформації, яка підлягає обробці.
 • «Користувач» («Ви», «Вами», «Ваш») - особа, що взаємодіє за допомогою глобальної мережі Internet з ресурсом УАМТ.
 • «Персональні дані» («Інформація», «особиста інформація») - довільні дані, безпосередньо або опосередковано пов'язані з Користувачем (суб'єктом особистої інформації).

Основні положення

 • Ваша взаємодія з сайтом УАМТ говорить про згоду з цією Політикою конфіденційності та правилами обробки і зберігання особистої інформації.
 • У разі Вашої незгоди з поточними умовами, будь ласка, припиніть будь-яку взаємодію з цим ресурсом.
 • Адміністрація УАМТ не забезпечує перевірку достовірності інформації, яку Ви надали.

Призначення політики конфіденційності

 1. Ця Політика конфіденційності описує прийняті зобов'язання Української асоціації медичного туризму щодо збереження приватності особистих даних Користувача, відправлених шляхом заповнення форми зворотного зв'язку на сайті УАМТ, або по відповідному запиту Адміністрації ресурсу.
 2. Адміністрація УАМТ може запросити надання наступного переліку особистої інформації:
 • ПІБ;
 • Номер телефону;
 • E-Mail;
 • Дату народження;
 • Копію документа, що підтверджує Вашу особу.
 1. Адміністрація УАМТ забезпечує повний комплекс дій для конфіденційності інформації, що автоматично передається при взаємодії з інтернет-сторінкою uamt.com.ua:
 • IP-адреса комп'ютера в мережі;
 • Інформація про пристрій (його тип, браузер, який використовувався);
 • Час і тривалість доступу до ресурсу;
 • Cookies (файли кукі);
 • Використання ресурсу (Ваші дії на інтернет-сторінці, якщо вони мали місце).
 1. Всі інші Персональні дані, згадки про які не було вище, також підлягають відповідальному зберіганню та захисту.

Як ми використовуємо персональні дані?

Адміністрація Української асоціації медичного туризму обробляє особисту інформацію Користувача в таких цілях:

 1. Установки з Вами зворотного зв'язку (відправлення E-Mail, телефонних дзвінків), якщо це необхідно, щоб обробити звернення Користувача за послугами Української асоціації медичного туризму.
 2. Установки достовірності Персональних даних, які відправляє Користувач.
 3. Створення Вашого профілю в нашій базі для оповіщення про нові послуги в майбутньому.
 4. Складання індивідуальної пропозиції медичних послуг на підставі Ваших конкретних потреб.
 5. Надання Персональних даних третім особам (партнерам Асоціації - клінікам, лікарям, яким доступ до особистих даних потрібен для забезпечення ними медичних послуг і які підписують з УАМТ договір про нерозголошення цієї інформації).

Терміни зберігання і способи обробки приватної інформації

 • Обробка і зберігання Ваших Персональних даних не обмежена за термінами і відбувається будь-яким способами, що не суперечать законодавству.
 • Користувач підтверджує згоду на надання особистої інформації третім особам (клінікам, лікарям) виключно з метою ефективного надання медичних послуг, замовлених Користувачем на ресурсі УАМТ.
 • Адміністрація УАМТ здійснює всі залежні від неї заходи для забезпечення схоронності та захисту Вашої приватної інформації від випадкового і неправомірного доступу до неї третіх осіб.

Внесення змін до персональних даних

На Вашу вимогу ми можемо внести правки або видалити Ваші Персональні дані. Якщо подібний запит був направлений УАМТ видаляє всю інформацію, яка була зібрана протягом всього терміну взаємодії Користувача з ресурсом. Щоб відправити запит на зміну зв'яжіться з нами по E-Mail або за номером телефону:

Оновлення Політики конфіденційності

Опублікована тут Політика конфіденційності стає дійсною з дати її розміщення на ресурсі https://uamt.com.ua. Періодично ми можемо вносити в неї правки і зміни.

Якщо Політика конфіденційності була оновлена ми опублікуємо її за адресою https://uamt.com.ua/politika-konfidentsialnosti в найкоротші терміни.

Всі нові зміни не будуть вноситися всупереч інтересам Користувача і не вплинуть на всю інформацію, отриману раніше.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку