Ви шукаєте рішення проблеми зі здоров'ям? Існує щонайменше три причини чому Вам варто звернутися до нас:

1. Ми не ангажовані якоюсь окремо взятою клінікою. Наша мета - знайти для Вас саме такого фахівця або клініку, які мають досвід діагностики та лікування в необхідній Вам сфері.

2. Ми професійні. В асоціації працюють лікарі, які зможуть зрозуміти зміст проблеми та способи її вирішення.

3. Ми людяні. Наша асоціація є некомерційною організацією. Наша місія - соціальна, спрямована, в першу чергу, на можливість отримання Вами якісної медичної допомоги.


Наші можливості в Україні:

УАМТ співпрацює з передовими державними та приватними клініками, Інститутами, лікувально- профілактичними закладами України, провідними постачальниками медичних послуг, діагностичними лабораторіями, страховими компаніями, благодійними організаціями, медичними фондами, завдяки чому може надати інформацію про якість медичних послуг, якість сервісу, результати та ефективність лікування. Також завдяки співпраці з компаніями, що спеціалізуються у сфері медичного туризму, УАМТ може

  • сприяти організації Вашої діагностики та лікування в провідних українських клініках.
 

Наші можливості за кордоном:

Наша асоціація є членом Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму, регулярно бере участь у спеціалізованих міжнародних виставках і конференціях, проводить міжнародні інспекції завдяки чому має інформацію про передові зарубіжні клініки та фахівців, провідних напрямках медичного туризму, провідних операторах медичного туризму та туристичних операторах, авіаперевізників, може не лише надавати дану інформацію, але й

  • сприяти в організації Вашого лікування в провідних зарубіжних клініках.
 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.вернутися із запитанням:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

моб.:  +38 050 330 10 08