Лікування простатиту в клініках Туреччини

Простатит

Виключно «чоловіча» недуга, простатит - це запалення передміхурової залози. За своєю природою захворювання може бути інфекційним, викликаним занесеної в організм інфекцією або іншими зовнішніми факторами: ведення сидячого способу життя, нерегулярне статеве життя, стреси, переохолодження, зловживання сіллю, спеціями, алкоголем і т.д. До групи ризику входять чоловіки у віці від 20 до 45 років, хоча нерідкі випадки звернення хворих більш похилого віку, з огляду на розвитку застійних процесів в тазових органах організму чоловіків.

За рівнем розвитку медицина Туреччини не поступається провідним європейським країнам, однак надані послуги істотно дешевше, що приваблює багатьох медичних туристів. Особливе місце серед послуг, що надаються займає лікування урологічних захворювань. Велика частина фахівців урологів вчилися і стажувалися в американських і європейських клініках, і досконало володіють сучасними методами діагностики і лікування. Тому лікування простатиту в Туреччині економічно доцільно, оскільки за невеликі гроші пацієнт отримує якісне лікування, яке не поступається терапії світових грандів урології.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у вас результати дослідження?*Можна вибрати кілька варіантів
КТ
МРТ
Аналіз крові
УЗД
Інше
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Як проходить діагностика простатиту в клініках Туреччини?

Діагностика простатиту ґрунтується на проведенні ретельного обстеження пацієнта, і включає в себе наступні дослідження:

  • збір анамнезу - в процесі опитування фахівець може виявити причини, що призвели до розвитку патології;
  • загальний аналіз крові - дає уявлення про природу захворювання, і загальний стан організму пацієнта;
  • аналіз сечі і сперми хворого - здатний виявити інфекційну складову збудника захворювання;
  • ректальний огляд - дозволяє лікарю пропальпувати запалену залозу і отримати уявлення про її відхилення від нормального стану;
  • ультразвукове дослідження - дає можливість на власні очі побачити хвору залозу.

Слід пам'ятати, клініки з лікування простатиту в Туреччині оснащені всім необхідним сучасним діагностичним обладнанням, а остаточний висновок про природу і характер захворювання дає уролог, він же і призначає лікування.

Методи лікування простатиту, які використовують в Туреччині

Лікування простатиту в Туреччині

Лікування недуги призначається, виходячи з отриманих результатів досліджень і в залежності від природи захворювання, характеру його протікання можуть бути призначені наступні методи терапії:

  • Антибіотики. Призначаються при інфекційній природі захворювання, як правило, курс лікування триває від 4 до 6 тижнів, протягом яких триває прийом препаратів;
  • Альфа-блокатори. Препарати, що розслаблюють м'язові волокна в місці з'єднання з сечовим міхуром, їх застосування дозволяє позбутися від поширеного симптому простатиту - хворобливого сечовипускання;
  • Нестероїдні протизапальні препарати;
  • Масаж передміхурової залози. Є дієвим методом лікування, проводиться медичним персоналом.

Ціни на лікування простатиту в турецьких клініках

Вартість лікування простатиту в Туреччині може залежати від багатьох факторів: класу обраної клініки, пакета послуг, що надаються, природи і складності діагностованої форми недуги. Орієнтовні ціни на лікування простатиту в Туреччині варіюються в межах $ 1500 до $ 8000 за курс лікування.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор