Трансплантація (пересадка) органів в Індії

Трансплантація органів в Індії

При функціональної недостатності органу трансплантація нерідко є єдиним способом вирішення проблеми. Однак між країнами існують істотні відмінності в доступності подібних операцій.

Завдяки особливостям культури і релігії, Індія стала однією з небагатьох країн, в яких тема трансплантації не суперечить етиці і закону. Завдяки цьому, фахівці з трансплантації в Індії змогли досягти світового рівня і врятувати життя пацієнтів з багатьох країн світу.

Індійські трансплантологи використовують всі новітні досягнення медицини та сучасні методи проведення операцій. Здається, для них немає нічого неможливого. В індійських клініках роблять пересадку:

  • серця;
  • нирок;
  • кишечника;
  • печінки;
  • кісткового мозку;
  • підшлункової залози.

Для трансплантації органів в Індію прибувають пацієнти з країн Європи, Азії, Африки. І з кожним роком їх число зростає.

В Індії офіційно дозволено прижиттєве донорство органів

За продовження свого життя люди готові заплатити будь-які гроші. Однак в розвинених країнах суттєвою перешкодою є дефіцит донорських органів.

В Індії прижиттєве донорство дозволено на законодавчому рівні.

Майже до середини 90-х років будь-який житель Індії міг продати свій орган. Саме в той час лікарі мали можливість напрацювати багатий досвід з пересадки органів в Індії. Сьогодні торгівля органами заборонена, донором можна стати лише безкорисливо.

Проте, більше 20 індійських медичних центрів сьогодні пропонують легальне донорство. Всі вони надають високий рівень послуг і мають міжнародну акредитацію.

В Індії знаходяться кращі світові клініки в області пересадки органів

Клініки з пересадки органів в Індії

В галузі трансплантології центри Індії показують просто вражаючі результати. У порівнянні з іншими країнами, щомісяця тут проводиться величезна кількість операцій. Наприклад, у великих клініках тільки з пересадки печінки проводиться до 25 операцій в місяць. Постійна практика дозволяє фахівцям вдосконалюватися і розвиватися в цій галузі.

У питаннях безпеки для пацієнта і донора клініки Індії демонструють одні з найвищих показників у світі. Так, з 100 операцій з трансплантації успішно закінчуються 95. Шанси на те, що новий орган приживеться і буде повноцінно функціонувати дуже великі.

Для українських дітей операція з пересадки органу в Індії є єдиним шансом на порятунок. Адже взяття дитячих органів в Україні знаходиться під забороною. А європейські клініки відмовляють маленьким українцям в лікуванні, тому що у них не вистачає донорських органів для своїх малюків. Залишається сподіватися тільки на індійських трансплантологів.

Чому ціни на трансплантацію органів в Індії нижче, ніж в інших країнах

Наявність великої кількості клінік, величезний приплив пацієнтів, низька заробітна плата персоналу дозволяють оптимізувати медобслуговування і встановити ціни на лікування в рази нижчі за європейські. Тому і вартість трансплантації в Індії набагато нижче, ніж в інших країнах.

Вартість пересадки органів в Індії

Ціна на пересадку органів в Індії:

  • печінка - від 40000 $;
  • нирка - від 20000 $;
  • серце - від 95000 $;
  • кістковий мозок - 25000 $.

Всі операції проводяться в суворій відповідності до закону і стандартів біоетики.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч