• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

Ігор Торський

Ігор Торський

MD, MBA

Засновник і віце-президент UAMT

Ігор Торський - відомий фахівець з українського медичного туризму та ринку охорони здоров’я. Він є головним спікером та модератором на спеціалізованих заходах у галузі медичного туризму, підтримує безліч проектів у галузі охорони здоров'я як експерт та тренер.

Ігор Торський закінчив Львівський медичний інститут у 1997 році як хірург, успішно поєднав практику та наукову аспірантуру. Після цього він провів значну частину свого часу, працюючи у фармацевтичній промисловості, зайнявши лідируючі позиції у великих міжнародних фармацевтичних корпораціях, здобув другу вищу економічну освіту MBA.

Нині Ігор Торський є засновником та віце-президентом Української асоціації медичного туризму - провідної організації в галузі медичного туризму в Україні та координує всі аспекти в'їзного та виїзного медичного туризму в Україні.

Його досвід в різних галузях, таких як лікар, учений і бізнесмен, дозволяє йому бути ефективним експертом у різних сферах охорони здоров'я.

Ігор Торський тісно співпрацює з державними установами України, провідними державними та приватними лікарнями, які надають послуги медичного туризму.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку