Лікування грижі міжхребцевого диска в Ізраїлі

Грижа міжхребцевого диска

Грижа міжхребцевого диска - випинання пульпозного ядра через дефект фіброзної оболонки. Клінічна картина варіює в залежності від локалізації дефекту і його розмірів. У деяких випадках ситуація ускладнюється внаслідок стискання грижовим мішком нервових корінців, судин, спинного мозку.

Лікування грижі міжхребцевого диска є комплексним процесом, а не окремим методом. Для цього варто позбутися першопричини - перевантажень хребта. Варто радикально змінити спосіб життя, почати правильно харчуватися і займатися атравматичним видом спорту. Більшість гриж не вимагають оперативного втручання через відсутність ускладнень.

Хірургічні та терапевтичні методи лікування в багатьох випадках не приносять позитивного ефекту, що обумовлено недосконалістю методик. Саме тому варто звертатися лише в кращі заклади в світі, які спеціалізуються на проблемі міжхребцевих дисків, і здатні позбавити від цієї проблеми раз і назавжди. Лікування грижі в Ізраїлі відбувається на найвищому рівні, з використанням нових технологій і технік.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Які методики діагностування міжхребцевої грижі застосовують в клініках Ізраїлю?

Діагностика грижі хребта

Діагностика грижі хребта починається з консультації нейрохірурга. Після збору скарг і анамнезу лікар направляє на додаткові методи дослідження для підтвердження діагнозу.

Найважливіший метод - комп'ютерна томографія. Нові апарати комп'ютерної томографії, якими обладнані клініки Ізраїлю, здатні локалізувати грижової дефект з точністю до 0,01 мм. Для більш точної візуалізації м'яких структур (судин, спинного мозку) використовується метод магнітно-резонансної томографії. Використання МРТ показано у випадках, коли є явні ускладнення у вигляді компресії м'яких тканин.

Методи діагностики міжхребцевої грижі в Ізраїлі так само включають в себе лабораторну діагностику. Вона використовується для оцінки загального стану людини і виключення важких супутніх захворювань, які можуть вплинути на хід операції або лікування. Загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз (обчислення рівня креатиніну, сечовини, загального білка, гамма-глобулінів, АЛТ, АСТ). Всі перераховані вище методи проводяться на нових автоматичних системах, що володіють більшою точністю порівняно з аналогами в інших країнах.

Як відбувається лікування грижі хребта в Ізраїлі?

Лікування міжхребцевої грижі в Ізраїлі

Лікування міжхребцевої грижі в Ізраїлі випереджає свої аналоги в інших країнах на кілька років, що обумовлено високим рівнем медичних технологій.

  1. Ламінектомія. Найбільш обширна операція, яка використовується при грижах великих розмірів, або рецидивуючих грижах. Лікування грижі в Ізраїлі за таким методом проводитися вже досить давно. Але технології не стоять на місці, і операції в Ізраїлі починають виконувати з використанням робототехніки для проведення більш точної, ювелірної роботи. В ході операції проводять видалення ураженого диска і дуги хребта, після чого імплантують протез.
  2. Дискектомія. Метод, що застосовується найчастіше. Порівняно з попереднім менш травматичний, але його використання не завжди показано. Лікування міжхребцевої грижі методом дискектомії вимагає подальшої постановки імплантату. В Ізраїлі використовуються синтетичні імплантати. Вони не вимагають подальших операцій по заміні, адже служать до кінця життя. Якісний синтетичний матеріал імплантатів гарантує відсутність побічних реакцій - відторгнення, зміщення, нагноєння.
  3. Терапевтичні методи лікування Використовуються в післяопераційному періоді. Кожен пацієнт проходить курс фізичної реабілітації з використанням лікувального масажу, лікувальної фізкультури та фізіотерапевтичних методів.

Які ціни на лікування міжхребцевої грижі в кращих клініках Ізраїлю?

Ціни лікування грижі в Ізраїлі виправдано трохи вище, ніж в інших країнах. Обумовлено це набагато більшою якістю апаратури та використанням нових медичних препаратів, аналогів яким більше ніде немає.

Процедура Клиника Ассута Клиника Шиба Клиника Сураски
Консультація від 475$ 450-600$ 650-750$
Ламінектомія від 14000$  - 14000-16000$
Дискектомія від 18000$ 12000-18000$ 25000-28000$
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор