Сучасні методи лікування метастазів печінки за кордоном

Метастази печінки

Сучасні методики лікування метастазів печінки за кордоном, які використовуються в передових лікувально-клінічних установах, можуть при сприятливому збігу обставин гарантувати один з найвищих рівнів виживання пацієнтів в світі.

Особливо актуальним це стає, якщо брати до уваги той факт, що за статистикою онкологічні захворювання печінки частsit ускладнюються появою метастаз. Ця закономірність обумовлюється не тільки функціональними особливостями печінки, але і її посиленим кровопостачанням (за цим показником печінки поступається тільки головного мозку і серцевому м'язу).

Найчастіше метастази мігрують в печінку з первинних осередків, локалізованих в районі шлунка, легень, підшлункової та молочних залоз, а також тонкого і товстого кишечника.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Чому утворюються метастази в печінці?

Утворення метастазів в печінці - це міграція по кровоносних і лімфатичних судинах ракових клітин, з наступним осіданням їх в органах черевної порожнини. Найчастіше через особливості будови і функціонування метастазуванню піддається саме район печінки і жовчного міхура.

Варто брати до уваги здатність локалізованих в печінці метастаз поширюватися по організму, що ще більше збільшує значимість їх своєчасного виявлення і грамотного лікування.

Які сучасні методи лікування метастазів печінки використовують за кордоном?

Сучасні методи лікування метастазів печінки за кордоном включають в себе:

 • Хіміотерапію - вплив відбувається шляхом інфузійного введення цитостатичного медичного препарату в район печінкової артерії. Протокол, як правило, включає одночасне введення декількох цитостатичних препаратів або комплексу цитостатиків і гормональних препаратів;
 • Радіологічну терапію - полягає в опроміненні клітин пухлини спрямованим пучком радіоактивних променів;
 • Хірургічну резекцію - повне або часткове видалення метастаз, ефективно при терапії однієї або декількох пухлин;
 • Електротерапію - вплив на ракові клітини електричним струмом високої частоти, завдяки якому відбувається сильне локальне підвищення температури, що в свою чергу призводить до їх денатурації;
 • Кріогенну терапію - використовується для знищення метастаз розміром до п'яти сантиметрів. Вплив полягає в направленому локальному охолодженні метастатичних клітин рідким азотом, що призводить до їх швидкого руйнування, тим самим гарантуючи тридцятивідсоткову виживаність пацієнтів;
 • Алкоголізацію клітин - терапія зводиться до введення в тіло пухлини препарату на основі етилового спирту, що провокує пригнічення їх здатності до розмноження. Ефективність методу порівняна з хірургічним;
 • SIRT - ефективний метод, що дозволяє знищити ракові клітини з мінімальним побічним впливом. Суть методу полягає у введенні в печінкову артерію радіоактивної речовини, що здатна поступово накопичуватися в ракових клітинах;
 • Таргетну терапію - вплив на ракові клітини відбувається шляхом введення в тіло пухлини препаратів інгібіторів ангіогенезу, що дозволяє значно уповільнити ріст кровоносних судин і як наслідок постачання клітин пухлини киснем.

Діагностика метастазів в печінці за кордоном

Лікування метастазів печінки за кордоном

Для відповіді на питання «як проводять діагностику метастазів в печінці за кордоном?» необхідно розуміти не тільки механізм утворення метастаз, а й розбиратися в нюансах застосування загальноприйнятих методів діагностики. Наприклад, в передових світових онкологічних центрах найчастіше використовуються наступні методи:

 • Ультразвукова діагностика;
 • Комп'ютерна та магнітно-резонансна терапія;
 • Радіоізотопне дослідження;
 • Пункція клітин пухлини, з її подальшим аналізом.

Варто зазначити, що для отримання максимально якісної і детальної інформації сучасні онкологи вдаються до одночасного використання двох і більше діагностичних методів.

Скільки коштує лікування метастазів в печінці за кордоном?

Дізнатися точну вартість лікування метастазів печінки в зарубіжних клініках досить проблематично, так як єдиної тарифної сітки не існує. Ціна терапії безпосередньо залежить від складності захворювання, країни перебування і престижності клініки в якій здійснюється лікування.

Середня вартість лікування:

 • Магнітно-резонансна томографія печінки із застосуванням контрастної речовини - від 370 до 1900 євро;
 • Біопсія клітин печінки - від 250 до 4400 євро;
 • Трансплантація печінки - 318 000 до 400 000 євро.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор