Ціни на лікування гепатиту C в клініках Індії

Лікування гепатиту в Індії

Гепатит C - це хвороба печінки інфекційного походження, яке з часом може перерости в цироз або онкологію. Інфекція може передаватися як через кров (ймовірність 80%), так і статевим шляхом (ймовірність 20%). Часто хвороба протікає безсимптомно, тому інфікований може роками жити, не підозрюючи про наявність такого серйозного захворювання (як правило, таких більше половини від усіх інфікованих).

Вилікувати гепатит C в Україні можна, але це завжди досить тривалий процес, а також не дешевий. Доброю альтернативою цьому може послужити зарубіжна медицина. Наприклад, лікування гепатиту C в Індії часом обходиться пацієнтам в набагато меншу суму. Крім того, воно часто буває на порядок ефективніше, ніж в українських клініках.

Чому потрібно обов'язково лікувати вірусний гепатит C?

Гепатит C

Лікувати гепатит C необхідно, тому що в протилежному випадку це захворювання невідворотно веде до цирозу печінки (40% випадків), або раку печінки (5% випадків). Без своєчасного лікування хвороба може перерости в хронічну форму. В такому випадку буде дуже складно розраховувати не тільки на повне одужання, а навіть на тимчасову ремісію.

Починаючи лікування вірусного гепатиту треба знати наступне:

  • Гепатит C - хвороба печінки, що спричиняється вірусом, може протікати в гострій або хронічній формі.
  • При запізнілому виявленні, і не наданні належної допомоги, може викликати серйозні ускладнення.
  • Для виявлення захворювання використовуються два види діагностики: лабораторний у вигляді проб печінки, процедури по визначенню вірусного генотипу, вірусного навантаження, і інструментальну: УЗД, Фіброскан, біопсію.
  • Лікування визначається за генотипом вірусу. Найбільш часто для лікування гепатиту C в Індії призначають софосбувір. Приймати його необхідно протягом трьох місяців, при цьому одужання настає в 72 з 100 випадків.
  • Повна діагностика цього захворювання зазвичай коштує $ 1500-2000. Орієнтовна ціна лікування вірусного гепатиту в Індії - приблизно $ 1900-2400. Остаточно вартість формується виходячи зі списку необхідних медикаментів і схеми їх прийому.

Які методи лікування гепатиту C застосовують в клініках Індії

Клініки по лікуванню гепатиту в Індії зазвичай використовують комплексний підхід. Основою лікування є спеціальна дієта - вона допомагає максимально розвантажити печінку і тим самим підвищити ефективність терапії.

Не менш важливими процедурами є:

  • Застосування гепатопротекторів - вони допомагають відновити нормальну роботу печінки;
  • Підтримка високого рівня імунітету, за рахунок застосування противірусних медикаментів;
  • Дезінтоксикаційна терапія;
  • Прийом вітамінно-мінеральних комплексів;
  • Підтримка нормальної функції травлення.

Вартість лікування гепатиту в індійських клініках

Вартість лікування вірусного гепатиту в Індії набагато нижче, ніж де б то не було в світі. Вилікувати деякі генотипи вірусу, наприклад, в Україні буде коштувати $ 5000-7000, тоді як в Індії всього лише $ 2000-2500.

Скільки коштує лікування гепатиту C в Індії

Така низька ціна на лікування гепатиту C в Індії створює поле для забобонів з приводу якості послуг, і кваліфікації лікарів. Але боятися тут нічого. Індійські лікарі вже багато років доводять свою кваліфікацію на прикладі тисяч пацієнтів, що видужали, і не перший рік ведуть велику наукову роботу з даного напрямку, і розробляють інноваційні методи лікування.

Так само, знизити вартість лікування допомагають індійські дженерики (аналоги). Ці препарати анітрохи не поступаються оригінальним медикаментів в працездатності, але їх виробництво коштує набагато дешевше.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч