Кардіохірургія в Польщі

Кардіохірургія в Польщі

Серцево-судинні патології з року в рік забирають життя багатьох людей. А що ж стосується наших днів, то ці захворювання значно «помолодшали». Раніше від цієї недуги страждали в основній своїй масі люди, які досягли зрілого віку. Але зараз ситуація кардинально змінилася. Зараз серцеві захворювання забирають життя молодого покоління, причому у віковій категорії до 30 років.

У зв'язку цим, на сьогоднішній день вся трудова діяльність фахівців орієнтована на профілактичні заходи, передчасну діагностику, а також результативне лікування патологій серцево-судинного характеру.

У Польських клініках виконуються оперативні втручання за спеціальними методиками, які за критеріями безпеки нітрохи не поступаються методикам в інших європейських державах, а часом навіть перевершують їх.

Кардіохірургія в Польщі розвинена до досить високого рівня. І перш ніж вибрати конкретний метод виконання хірургічного втручання, кардіохірург виробляє глобальний медогляд. Причому все обстеження реалізується на новітньому обладнанні протягом 3-4 днів. Сам процес терапії, як правило, виконується на роботизованій установці Да Вінчі або з використанням технік мікрохірургії.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги центрів кардіохірургії в Польщі

Кардіологічний центр в Польщі

Пацієнти вибирають клініки Польщі завдяки таким чинникам:

 • Тут працюють лікарі, які володіють великим досвідом. Світова медична спільнота оцінила їх авторитет, а це говорить багато про що.
 • Моментальну і безпомилкову діагностику вдається провести всього за 3-4 дні;
 • Центри кардіохірургії в Польщі використовують передове обладнання, яке надає можливість точно поставити діагноз і виконати при необхідності операцію на серці;
 • Роботизовані і мікрохірургічні оперативні втручання покращують безпеку і результативність хірургічного втручання;
 • При виникненні будь-яких організаційних питань, спілкування з лікарями і проблем, пов'язаних з перекладом медичних документів на допомогу приходять представники міжнародного відділу клінік.

Які операції на серці практикують польські кардіохірурги?

Операція на серці в польській клініці

Хірургія серця в Польщі надає можливість кожному пацієнту вести нормальне, насичене життя. В кардіоцентрі вдається виконувати унікальні хірургічні втручання, при яких немає необхідності розтину грудної клітини, не потрібно робити великі розрізи, операції виконуються на працюючому серці. За допомогою використання міні-інструментів в результаті не залишається ніяких слідів.

Лікарі реалізують такі види хірургічних втручань:

 • Аортокоронарне шунтування. Надає можливість альтернативних шляхів для кровопостачання. Сама операція дуже складна і виконується досвідченими фахівцями з високою кваліфікаційним ступенем;
 • Баллонну ангіопластику зі стентуванням. Дає можливість побороти такий недуг, як патологічне звуження судин. У посудину імплантується балон, що роздувається, що призводить до розширення судини. Після цього встановлюється стент для запобігання вторинного звуження. Балон здувають і виймають;
 • Реконструктивне втручання. Виконується для коригування клапана серця і перегородок;
 • Анулопластика. За допомогою даного методу зміцнюють основу серцевого клапана і закріплюють стулки в анатомічно нормальному положенні.

Вартість хірургії серця в клініках Польщі

У порівнянні з іншими країнами, вартість польських оперативних втручань знаходиться на оптимальному рівні. Діагностування і терапія в місцевих клініках обійдеться десь на 40% дешевше, ніж в лікувальних установах Канади і США.

Ціни на кардіохірургію в Польщі:

 • Консультація кардіохірурга - від 30 до 450 доларів.
 • Аортокоронарне шунтування - від 4400 до 61500 доларів.
 • Заміна серцевого клапана - від 4500 до 50000 доларів.
 • Установка кардіостимулятора - від 1800 до 26700 доларів.

Не можна не відзначити, що ціновий сегмент в Польщі в рази нижче, в порівнянні з більш розвиненими державами. Хоча якість медпослуг там знаходиться на досить високому рівні.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор