• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

ЛІКАРІ МАЮТЬ ТАКІ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З УАМТ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТУРИ В ЗАКОРДОННІ КЛІНІКИ

Сучасний лікар, науковець чи спеціаліст медичного туризму повинен на постійній основі відвідувати профільні організації та заклади за кордоном. Це завжди стимулює особистісний розвиток та призводить до появи нових друзів, партнерів, ідей.
УАМТ завжди робить такі ознайомчі поїздки цікавими та корисними для учасника та, завдяки партнерським зв'язкам - доступними за вартістю.

СТАЖУВАННЯ, НАВЧАННЯ ТА ТРЕНІНГИ

УАМТ організовує індивідуальне та групове стажування лікарів у провідних закордонних клініках у відповідності до спеціалізації, а також тренінги та консалтинг для працівників медичних закладів з отриманням дипломів та сертифікатів про проходження.

УАМТ завжди організовує такі програми з врахуванням індивідуальних побажань лікаря та керівника медичного закладу. 

КОНГРЕСИ, КОНФЕРЕНЦІЇ, ФОРУМИ

Підвищувати свій рівень професійних та інших знань (маркетингу, економіки, комунікації, тощо), знати про медичні інновації та нові методи діагностики та лікування, сучасному лікарю потрібно завжди. 
УАМТ організовує міжнародні конгреси, конференції та семінари з участю міжнародних спікерів, що дозволить Вам орієнтуватися в сучасних тенденціях медицини. 

ДОПОМОГА У СКЛАДНИХ МЕДИЧНИХ ВИПАДКАХ

Деколи, у лікаря є пацієнти, медичні випадки яких є складними / рідкісними та потребують організації медичного консиліуму чи second opinion, чи направлення в медичний заклад, який має успішний досвід у лікуванні саме такого захворювання.
УАМТ співпрацює з великою кількістю українських та закордонних медичних закладів та з лікарями із світовими іменами, що дозволить Вам в найкоротші терміни вирішити медичне питання. 

Запрошуємо Вас стати членом УАМТ! Для цього заповніть, будь-ласка, форму.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку