Лікування суглобів в санаторіях Угорщини

Лікування захворювань суглобів в Угорщині

Курорти Угорщини славляться по всьому світу. Свою популярність вони отримали завдяки великій кількості цілющих джерел, вода яких широко використовується для лікування суглобів. Тому більшість медичних установ країни спеціалізується за даним профілем.

Використання класичних і інноваційних методів терапії, м'який клімат, відмінний сервіс дозволяють домогтися гарних результатів при лікуванні суглобів в Угорщині. Поліпшення в своєму стані більшість пацієнтів відзначає вже після кількох процедур.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Курорти та санаторії Угорщини по лікуванню суглобів

Санаторії Угорщини по лікуванню суглобів

Своїми санаторно-курортними традиціями Будапешт відомий навіть за межами Європи. У місті налічується близько 130 джерел. Більшість з них обладнано у вигляді купалень, а санаторії Угорщини по лікуванню суглобів, розташовані поблизу, надають оздоровлення на професійному рівні і сервісне обслуговування. Найбільш популярні серед відпочиваючих «Данубіус Хілт Спа Ресорт Острів Маргарит», «Данубіус Спа Ресорт Хеліа» та інші.

Озеро Хевіз з термальними водами розташувалося в 170 км від Будапешта. Його лікувальні властивості відомі ще з XVII століття. Навіть в найхолоднішу пору року температура води в ньому зберігається до 24 С, а влітку досягає 34 С і вище. Озеро живлять численні джерела, що дозволяє воді повністю оновитись кожні 28 годин і бути завжди чистою. Лікувальна грязь і мул водойми практично не мають протипоказань для використання.

Багато фахівців рекомендують Хевіз своїм пацієнтам як курорт в Угорщині для лікування суглобів. Велика кількість санаторіїв і готелів тут функціонують цілий рік.

Чому лікування суглобів на озері Хевіз так ефективно?

Термальне озеро використовується як головний інструмент лікування. Цілющі властивості водойми допомагають в лікуванні багатьох патологій опорно-рухового апарату. Терапія ефективна при дегенеративних захворюваннях хребта і суглобів, хворобах ревматоїдного характеру, хронічних запаленнях суглобів.

Лікування захворювань суглобів в Угорщині проводиться комплексно. Головними напрямками терапії є:

  • Купання в озері - його вода багата такими мікроелементами як S (один з головних елементів хрящів суглобів), Ca, Mg, K, Fe, радон (бере участь в синтезі протизапальних гормонів). Їх наявність в воді дозволяє швидко зняти біль і запалення. Ефект помітний навіть при звичайному купанні;
  • Грязелікування - торф'яні грязі застосовують для суглобових аплікацій. Їх добувають з дна озера. Вони знімають больовий синдром, сприяють зменшенню запалення, покращують трофіку тканин і запобігають появі негативних змін;
  • Процедури в термальному басейні - гаряча вода знімає м'язовий спазм, покращує рухливість суглобів.

Також санаторії в Угорщині по суглобах застосовують електропроцедури, кінезіотерапію, гімнастику в басейнах.

Курорт Хевіз по ефективності терапії хвороб суглобів входить в ТОП-5 кращих в Європі.

Ціни на лікування захворювань суглобів в санаторіях Угорщини

Щоб перебування на озері дало позитивний результат, необхідно пройти повний курс бальнеотерапії. Найкращий ефект досягається при проходженні лікування під контролем фахівців. Вартість їхніх послуг залежить від характеру захворювання, ступеня його тяжкості, має значення і рівень кваліфікації лікаря.

Крім оплати послуг фахівця, у вартість лікування суглобів в Угорщині входить і плата за відвідування озера.

Ціна вхідних квитків:

  • За 3 години - 9 євро;
  • За 4 годину - 11,5 євро;
  • Цілий день - 16 євро.

Також можна придбати абонементи на 10 годин (8000 форинтів або 27 Euro) і на 20 годин (15000 форинтів або 50 Euro). Відвідування озера дозволяється щодня.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор