Щастя бути батьками ...завдяки сурогатному материнству

Рано чи пізно, в житті кожної людини настає період, коли необхідно задуматися про сім'ю і нащадків, з якими так би хотілося поділитися всими тими знаннями і нагромадженням роками досвідом, а може і зовсім бажання передати дитині ремесло предків, яке передається з покоління в покоління. Але, сучасні люди не завжди поспішають створити сім'ю, стверджуючи, що спочатку необхідно забезпечити себе матеріальною базою. А, враховуючи той факт, що дітородний вік, як жінки, так і в чоловіка скорочується з кожним роком, а погана екологія, постійні стреси, недоїдання, прискорений ритм життя може і зовсім накласти відбток на здоров'я людини, що може привести до непоправних наслідків і захворювань різного характеру, і як результат до «безплідності». Хоча, існують і інші причини безпліддя, це і фізіологічні особливості організму, ендокринологічні, імунологічні і навіть психологічні. І, якщо раніше ця проблема нікого не турбувала, а то і зовсім не була проблемою, тому що зустрічалася в таких незначних кількостях, то на сьогодні 20% подружніх пар мають проблеми безпліддя.

Однак сучасна репродуктивна медицина не стоїть на місці і розвивається, що дозволяє вирішити багато проблем, пов'язаних з безпліддям більшості подружніх пар. Одночасно з новими технологіями стрімко розвивається і ринок репродуктивних клінік. Тільки, в Україні налічується близько трьох десятків медичних клінік, які допомагають подружнім парам народити здорового малюка. Але, що ж робити тим подружнім парам, коли медицина виявляється безсильна? Коли стан здоров'я жінки не дозволяє зачати, а то і виносити здорову дитину. Наприклад, різні деформації порожнини або шийки матки, повна непрохідність маткових труб або їх відсутність, хвороби різного роду, при яких стан вагітності і процес пологів можуть виступати загрозою для життя жінки, а також множинні спроби екстракорпорального запліднення, які невдало закінчувалися. Але, навіть і в такому випадку є вихід із ситуації, на допомогу приходить «сурогатна мама». Сурогатне материнство - це, мабуть, єдиний спосіб допомогти подружжю з подібними складними ситуаціями.

Варто відзначити, що Україна займає одну з перших позицій, серед країн, які пропонують Сурогатне материнство.

У багатьох країнах сурогатне материнство заборонено, тому, що воно не регламентується законом. У деяких країнах сурогатне материнство заборонено на комерційній основі або в принципі не можливо через релігійні міркування. Однак в Україні сурогатне материнство дозволено і вважається морально прийнятним, згідно із законодавством та правовій базі тут повністю захищені права подружніх пар, так, як батьками дитини є тільки генетичні батьки. Процес сурогатного материнства супроводжують досвідчені юристи, повністю дотримуючись всих правових аспектів законодавства, а сам метод проводять тільки по медичнм показанням. Сурогатне материнство в Україні сурово заборонено одиноким жінкам і гей парам. Сурогатньою мамою може стати тільки повністю здорова жінка, як психічно, так і фізично. Обов'язковою умовою для сурогатної мами, є наявність власних дітей, а також готовність народжувати природним шляхом, як за бажанням самої жінки, так і за медичними показаннями. У разі, якщо сурогатна мама перебуває у шлюбі, то в обов'язковому порядку необхідно дозвіл чоловіка.

У чому ж полягає сам метод сурогатного материнства? Отриманий ембріон шляхом запліднення яйцеклітини генетичної матері сперматозоїдом генетичного батька, переноситься в організм сурогатної мами. Таким чином, сурогатна мати відповідає тільки за фізіологічні етапи всього процесу вагітності і народження самої дитини. Хочеться також відзначити, що вартість проведення такого методу в Україні сановить від 35 000 $, що є набагато доступнішим в порівнянні з багатьма іншими країнами. Також, величезною перевагою України і українських сурогатних мам є сприятливе законодавство, високий професіоналізм і величезний досвід клінік репродукції, схожа зовнішність українок з європейськими мешканками, прекрасний генофонд, високий інтелект і культура виховання, а також вигідна вартість послуг. Тому, коли Ви приймаєте рішення про необхідність допомоги сурогатної мами, шлях єдиний - їхати тільки в Україну.