Вартість лікування захворювань в клініках Польщі

Лікування в Польщі

Завдяки комплексній медичній реформі, проведеній в охороні здоров'я країни протягом останнього десятиліття і прийняття за основу високих медичних стандартів в сфері надання послуг, лікування в Польщі досить популярно у медичних туристів, як зі Східної, так і з Західної Європи.

Сучасні польські клініки, пройшовши через глибоку модернізацію медичних стандартів та обладнання, зараз практично не відрізняються від провідних медичних клінік Європи, а вдале географічне розташування країни і відносно не висока вартість наданого лікування роблять його проходження в Польщі досить вигідним, без втрати якості самих послуг.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування захворювань в Польщі

Лікування в польських клініках вигідно з наступних причин:

  • Невисокий цінник - з огляду на той факт, що рівень життя в Польщі трохи нижчий, ніж в провідних європейських країнах, вартість лікування, в порівнянні з ними, нижче приблизно на 30-50% від цін на аналогічні процедури;
  • Невисокі супутні витрати на перебування в країні - рідні та близькі зможуть перебувати поруч з пацієнтом і надавати йому моральну підтримку;
  • Високий професіоналізм польських лікарів - більшість практикуючих лікарів стажувалися в провідних клініках Європи;
  • Наявність в клініках сучасного діагностичного та лікувального обладнання дозволяє проводити лікування, використовуючи найсучасніші методи боротьби з захворюванням;
  • Вдале географічне розташування країни дозволить не тільки здійснити лікування захворювань в Польщі, а й познайомитися з культурою країни, яка має багатовікову історію і буяє величезною кількістю історичних пам'яток;
  • Відсутність мовного бар'єру. Більшість лікарів і медичного персоналу вільно розмовляють російською і англійською мовами;
  • Схожі кліматичні умови дозволяють обійтися без акліматизації і приступити до лікування якомога швидше.

Особливості кращих польських клінік

Клініки Польщі

Слід зазначити, що медичні клініки Польщі мають в своєму арсеналі сучасне медичне обладнання того ж класу, що і провідні західноєвропейські клініки. А при застосуванні медичних послуг використовуються ті ж високі європейські стандарти їх надання.

Лікарі знаходяться в постійному зв'язку зі своїми колегами з більш іменитих клінік, розташованих по всьому світу. А до кожного пацієнта застосовується виключно індивідуальний підхід і адекватне складності захворювання лікування, яке призначається тільки після повної і всебічної діагностики.

Якими напрямками сильна польська медицина?

Кращі клініки Польщі здатні запропонувати своїм пацієнтом широкий спектр медичних послуг, але найбільш затребуваними є наступні напрямки:

Крім перерахованих вище напрямків, в клініках Польщі виконуються і досить складні, а часом і зовсім унікальні операції, здійснити які в Україні часом не представляється можливим. Йдеться про унікальні операції, пов'язаних з відновленням слуху, або, скажімо про операції, пов'язані з відновленням кінцівок, втрачених внаслідок травматичної ампутації.

Ціни в клініках Польщі

Польська медицина

Безкоштовна, а вірніше сказати страхова медицина, доступна лише громадянам Польщі, українцям же слід розраховувати виключно на лікування на платній основі, тому багатьох цікавить порядок цін на послуги, що надаються. В першу чергу слід відзначити, що вартість лікування багато в чому залежить від складності захворювання, обраної клініки, пакета послуг, що надаються і від інших важливих чинників. Як приклад, наведемо ціни на лікування в Польщі на найбільш популярні види процедур.

Хірургічні операції, що не належать до категорії складних, які не вимагають післяопераційного догляду і тривалого реабілітаційного періоду стоять в середньому близько 2 - 4 тисячі євро. Проведення більш складної операції може коштувати близько 10 тисяч євро. Лікування онкології в грошовому вираженні складе від 5 до 20 тисяч євро.

Організація самої поїздки та оплата перебування в Польщі обійдеться до 1 тисячі євро.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор