Пересадка волосся на голові в клініках Туреччини

Пересадка волосся в Туреччині

Пересадка волосся - досить поширена процедура в наші дні, яку проводять як чоловікам, так і жінкам. Сьогодні технології зробили крок далеко вперед, що дозволило зробити цей процес практично безболісним.

Світові клініки використовують три основні методи пересадки, і це FUT, UE, IPF. Дані методики популярні в країнах Європи, проте більшість пацієнтів, які страждають від випадіння волосся, вибирають клініки і центри Туреччини. Одна з причин цього - пересадка волосся в Туреччині - це популярний напрям медичного туризму, її виконують в десятках клінік кращі фахівці країни.

Трансплантація волосся в Туреччині - це застосування ефективних методик, багаторічний досвід лікарів, робота кваліфікованого персоналу, і найголовніше - позитивний ефект в більшості випадків пересадки.

Дізнатися вартість трансплантації

Бажаєте дізнатися скільки коштує трансплантації?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Яка стадія облисіння у пацієнта?*
Дифузна
Вогнищева
Інша
Назад Далі

Які методи пересадки волосся використовують в Туреччині?

Методи пересадки волосся в Туреччині

Клініки з пересадки волосся в Туреччині працюють переважно за трьома основними методами трансплантації:

  • FUT - або стрип-метод. В процесі методу витягується клапоть шкіри, розділяється на фрагменти і сідає на ту частину, де волосяний покрив відсутній. Хоч метод і недорогий, але досить травматичний. Реабілітація може затягнутися до місяця, а на місці, де брали клапоть - залишиться шрам. До того ж, не завжди волосся росте під правильним кутом.
  • FUE - на відміну від попереднього методу, зовсім не травматичний і не потребує тривалого відновлення (дрібні порізи на місці вилучення зазвичай проходять за 1-2 тижні). Вся суть процедури полягає у вилученні волосяних цибулин спеціальною машиною і присадка в місці відсутності волосяного покриву.
  • IPF - є комбінованим методом, де для донорських клаптів використовують машину, а присадка проводиться за допомогою спеціальної авторучки і скальпеля з пінцетом.

Кожна операція з пересадки волосся в Туреччині відрізняється за тривалістю, кількості сеансів, і залежить від обсягу пересаджуваних фолікулів на місці облисіння.

Переваги трансплантації волосся на голові в Туреччині

Пересадка волосся на голові в Туреччині - маніпуляція більш популярна, ніж пересадка брів або бороди. До того ж, головна перевага турецьких фахівців - вони домоглися того, що шанси на те, що волосся після лікування почнуть знову випадати, значно знизилися.

Крім цього, до основних плюсів можна віднести:

  • можливість вибрати кращу клініку. У Туреччині більшість клінік і медичних центрів займаються подібними операціями, а тому для себе можна вибрати найбільш підходящу;
  • ціновий діапазон - ціни тут істотно нижче, ніж в країнах Європи;
  • професійні лікарі;
  • багаторічний досвід трансплантації;
  • успішна пересадка в більшості випадків. Приблизний ефект від пересадки волосся (до і після) в турецьких клініках Ви можете побачити на фото.
Пересадка волосся в Туреччині до і після
Пересадка волосся - фото до і після

Що необхідно робити до і після пересадки волосся?

Процедура з пересадки волосяного покриву - це все-таки хірургічне втручання, але пацієнтові особливо готуватися до нього не потрібно. Як і до будь-якої операції, до трансплантації можна підготуватися тільки морально і налаштувати себе на гарний результат.

Особливих обмежень перед процедурою немає, але лікарі рекомендують за 14 днів до цього не вживати препарати, що розріджують кров.

Реабілітаційний догляд включає в себе прийом знеболюючих препаратів та інших ліків, які призначить лікар, а також застосування спеціалізованих засобів по догляду за шкірою і волоссям - шампунів, кремів, гелів та ін.

Скільки коштує пересадка волосся в Туреччині?

Процес пересадки волосся в кращих клініках Туреччини варіюється в ціні від 1500 до 2500 €. Подібні установи розміщуються, в основному, в Стамбулі - самому серці країни.

В середньому, вартість пересадки волосся в Туреччині становить 1600-1800 €. При цьому, можна самостійно знайти відповідний центр, вибрати кращого лікаря і записатися на процедуру. У вартість входять всі підготовчі етапи - аналізи, проби, консультації, сама операція і відновлення.

Найнижча ціна трансплантації волосся - 1300 €. Однак, дана ціна може бути тільки на операцію по трансплантації волосяного покриву в області бороди або на бровах. А пересадити покрив на голові буде коштувати від 1500 €.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор