Лікування раку головного мозку в клініках Німеччини

Рак головного мозку

Рак головного мозку - це група внутрішньочерепних утворень, що виникають з тканин мозку і черепно-мозкових нервів або внаслідок поширення метастазів іншої пухлини. Як і більшість інших ракових захворювань на ранніх стадіях ця пухлина не виявляється симптомами. Онкологію мозку можна запідозрити хіба що по незначним болям, порушенню сну, постійній стомлюваності.

Лікування головного мозку в Німеччині починається з діагностики за допомогою спеціалізованого обладнання, що дає можливість виявити будь-яку пухлину при відсутності виражених проявів.

Німецькі лікарі детально вивчають мозок для виявлення первинного вогнища пухлини, тому що найчастіше рак головного мозку викликаний саме метастазами з інших органів. Німеччина стоїть на першому місці за кількістю успішних операцій на головному мозку. Також тут найбільш рідко відбуваються рецидиви після лікування. Лікування пухлини мозку в Німеччині на такому рівні обумовлено високою кваліфікацією фахівців і наявністю високоточного обладнання.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Основні симптоми, які вказують на пухлину головного мозку

Успіх лікування раку мозку в Німеччині часто залежить від своєчасного виявлення. Злоякісна пухлина довгий час може розвиватися взагалі без симптомів. Через що нерідко її знаходять на пізніх стадіях. До стандартних симптомів раку головного мозку можна віднести:

 • Головні болі, які різко проходять і посилюються якщо людина лягає. Такі головні болі з часом посилюються пропорційно до перебігу хвороби, знеболюючі при цьому не допомагають.
 • Запаморочення.
 • Порушення зору і мови.
 • Порушення координації, забудькуватість.
 • Параліч.
 • Судоми, мимовільні рухи кінцівок.
 • Нудота і блювання без проблем з шлунково-кишковим трактом.

Основні методи діагностики раку мозку, які застосовують в Німеччині

Діагностика раку мозку в Німеччині

Діагностика раку головного мозку в Німеччині здійснюється наступними методами:

 • Неврологічний огляд. Лікар оцінює рівновагу, рух очей, координацію, чутливість, пам'ять і стан інтелекту.
 • Магнітно-резонансна томографія. При цьому отримують чіткі тривимірні знімки, за допомогою яких можна розпізнати дуже дрібні пухлини навіть якщо вони знаходяться поруч з кістками. МРТ також використовується в процесі операції для точності виконання і оцінки реакції на лікування.
 • Комп'ютерна томографія. Вона допомагає визначити місце розташування пухлини, наявність набряку речовини головного мозку або крововиливу.
 • Позитронно-емісійна томографія. Дає можливість проаналізувати активність головного мозку, виявити появу пухлинних клітин і визначити ступінь розвитку пухлини.
 • Однофотонна емісійна комп'ютерна томографія. Вона може бути використана для визначення високо- і низько злоякісних пухлин.
 • Магнітоенцефалографія. Аналізує магнітне поле, яке створюють нервові клітини і таким чином оцінює роботу мозку.
 • Спинномозкова пункція. Спинномозкова рідина перевіряється на наявність пухлинних клітин або маркерів.
 • Біопсія. За допомогою взятого зразка клітин з підозрілої ділянки можна визначити злоякісність, тип пухлинних клітин. При деяких видах онкології біопсія може бути небезпечна.

Які найбільш ефективні методи лікування пухлин мозку використовують лікарі Німеччини?

Лікування раку мозку в клініках Німеччини

Лікування раку головного мозку в Німеччині проводиться зазвичай за допомогою:

 • Нехірургічних методів. Хіміотерапія проводиться після визначення типу новоутворення і визначення оптимальних препаратів. При цьому використовуються медикаменти, які частково прибирають симптоми і таким чином покращують якість життя пацієнта. Курс зазвичай триває 1-3 тижні.
 • Хірургічних методів. Вони є найбільш ефективними і проводяться з мінімальною травматизацією здорових тканини. При цьому використовується сучасне лазерне, ультразвукове обладнання та кріотехніка.
 • Променевої терапії. Під наглядом провідних радіологів вибирається оптимальний рівень радіації, яка впливає на пухлину, метастази, область рецидиву.
 • Радіохірургії. Вона здатна допомогти в повному видаленні пухлини, не травмуючи тканини, діючи іонізуючим опроміненням.
 • Кріохірургії. При заморожуванні пухлина руйнується і крім цього активується імунна система що дає подвійний ефект.

Всі методи використовуються як самостійно, так і комбінуються між собою для отримання найкращого результату.

Ціни на лікування раку головного мозку в кращих клініках Німеччини

Ціна лікування пухлини мозку в Німеччині залежить від призначеного курсу терапії, який підбирається індивідуально. Безпосередньо на вартість впливає діагноз пацієнта, чи є супутні захворювання, чи потрібно оперативне втручання, термін перебування в клініці, державна це клініка або приватна.

Також статус і посада лікаря і рівень комфорту можуть позначитися на підсумковому рахунку.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор