Лікування в санаторії на озері Балатон

Кардіологічний санаторій Балатонфюред

Балатонфюред - це найстаріший санаторно-курортний заклад, що розташований на березі красивого озера Балатон в Угорщині.

В даному регіоні розташовано сім джерел з лікувальною гідрокарбонатно-сульфатно-калієво-магнієвої водою, високого типу мінералізації. Води даних джерел відрізняються низькою радіоактивністю і високим вмістом вапняних з'єднань, з деяким включенням вуглекислоти і оксиду заліза.

Прийом даних вод сприяє поліпшенню стану здоров'я пацієнтів, які страждають від патологій серцево-судинної системи і загального виснаження організму.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який діагноз у пацієнта?*
Захворювання серцево-судинної системи
Захворювання опорно-рухового апарату
Захворювання шкіри
Інше
Назад Далі

Які захворювання лікують на озері Балатон в Угорщині?

Основним профілем санаторно-курортного лікування на озері Балатон в Угорщині є терапія захворювань серцево-судинної системи, таких як ішемічна хвороба, інфаркт і передінфарктний стан, вегетосудинна дистонія, гіпотонія, гіпертонія, атеросклеротичні ураження центральних і периферичних судин.

Крім цього вживання мінеральних вод даного регіону ефективно при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, печінки, підшлункової залози і кишечника.

Крім питних курсів в арсенал курортів озера Балатон входять мінеральні ванни, фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, мануальна терапія і басейн, які з успіхом використовуються при лікуванні дерматологічних патологій і захворювань опорно-рухового апарату.

Санаторії озера Балатон: клініка Балатонфюред

Лікування на озері Балатон в Угорщині

Чи не найвідомішим європейським реабілітаційним закладом є санаторій, розташований на озері Балатон в Угорщині - Державний Кардіологічний центр Балатонфюреда. Даний центр був відкритий на початку вісімнадцятого століття і за весь період свого існування його звання «Кращого реабілітаційної установи Європи» жодного разу не було оскаржене.

Щорічне лікування в Балатонфюред швидко стало у європейської еліти своєрідною традицією. Крім цього в середині 50-х років минулого століття клініка приймає «Щорічний кардіологічний конгрес», на якому найбільш шановані світові кардіологи обговорюють новітні тенденції розвитку кардіологічної науки.

Перелік послуг, що входять в арсенал клініки досить широкий, він включає ехокардіографію, коронографію, радіоізотопні дослідження, балонну коронарну ангіопластику, стентування та імплантацію кардіостимулятора.

Також в центрі з успіхом проводяться такі відновлювальні процедури як масаж, фізіотерапія, мінеральні ванни, гідромасаж, плавання в басейнах, лікування світлом і лазером.

Ефективність проведеної терапії значно підвищує специфічний середземноморський клімат, в якому не буває холодної зими і жаркого літа.

Особливості лікування кардіологічних захворювань на озері Балатон

Лікування кардіологічних захворювань на озері Балатон в основному проводиться в передовому Державному Кардіологічному центрі Балатонфюреда, в якому з успіхом проводиться лікування таких важких кардіологічних захворювань як ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда (і реабілітація після нього), високий і низький артеріальний тиск, і атеросклероз.

Лікування в клініці проводиться за передовими лікувальним методикам з використанням новітньої медичної та діагностичної техніки.

Клініка має в своєму розпорядженні відремонтованы палати і оснащены за останнім словом техніки операційне і терапевтичне відділенням.

Курс лікування підбирається індивідуально, після оцінки проведеної тут же комплексної діагностики, яка включає ехокардіографію, коронографію, рентгенологічну діагностику і інші радіоізотопні діагностичні методи.

Ціни на лікування в санаторії Балатонфюред (Угорщина)

В ціну лікування на озері Балатон входить проживання в комфортабельних і оснащених всім необхідним палатах, всебічне дослідження стану здоров'я на новітній діагностичній техніці, консультації у фахівців високої кваліфікації і лікування з використанням всіх доступних терапевтичних методик.

Ціни в санаторії Балатонфюред:

  • Обстеження серцевих камер - 34 євро;
  • Ультразвукова діагностика серця - 42 євро;
  • Електрокардіограма під навантаженням - 59 євро;
  • Дослідження шийної артерії - 32 євро;
  • УЗД органів черевної порожнини - 42 євро;
  • Перша консультація кваліфікованого фахівця - 42 євро;
  • Контрольний огляд - 23 євро;
  • Лікувальна гімнастика (курс) - 21 євро;
  • Магнітотерапія - 11 євро;
  • Ультразвукове лікування - 17 євро.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор