Лікування раку печінки за кордоном

Рак печінки виникає в результаті аномального росту і переродження клітин печінки з подальшим виникненням злоякісної пухлини. Для такого новоутворення властива тенденція до раннього метастазування по всьому організму, тому життя пацієнта залежить від того, наскільки рано проведено обстеження і поставлений діагноз.

Важливо! При раку печінки симптоми не проявляються дуже довго, а симптоми, які з’являються, часто плутають з симптомами інших захворювань (гепатиту, холециститу). Пацієнта довго лікують, рак виявляється на пізній стадії, коли час вже втрачено.
Рак печінки

Лікування раку печінки за кордоном включає використання інноваційних методик і останніх досягнень в області ранньої діагностики онкології, які пацієнтам вітчизняних клінік поки недоступні. Наприклад, методи діагностики раку печінки в клініках Ізраїлю дозволяють виявити захворювання на ранній стадії, коли ще не втрачено дорогоцінний час і є надія на повне одужання пацієнта.

Підхід до лікування раку печінки в іноземних і вітчизняних клініках відрізняється кардинально. У зарубіжних онко-центрах з пацієнтом працює багатопрофільна група лікарів, що складається з фахівців в області гепатології, хіміотерапії, радіаційної онкології. Такий похід дозволяє адаптувати стандартну схему лікування до індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування раку печінки за кордоном

Пацієнти вибирають лікування раку печінки в клініках за кордоном тому, що

 • При підборі методики лікування враховуються особливості конкретного пацієнта: вік, інші хронічні захворювання, переносимість препаратів організмом. Тут немає стандартної схеми лікування, навіть для двох людей з однаковим діагнозом вона буде різною;
 • У багатьох зарубіжних центрах пацієнтам надається не тільки терапевтична, але і психологічна допомога. З людьми працюють психологи, які допомагають їм пережити важкий життєвий період;
 • У клініках є прайс-лист на лікування з фіксованими цінами на кожну процедуру. Вартість лікування і її складові абсолютно прозорі.

Як відбувається діагностика раку печінки в клініках за кордоном?

Часто рак печінки буває не первинним, а вторинним новоутворенням, тобто метастазом онкологічного процесу в іншому внутрішньому органі. Тому для більш точної діагностики призначається обстеження всього організму.

Для постановки точного діагнозу в клініках з лікування раку печінки за кордоном проводяться такі дослідження:

 1. Фізичне обстеження, до якого входить пальпація органів черевної порожнини: печінки, селезінки і т.д. Лікар досліджує шкіру і білки очей пацієнта на наявність жовтизни, шукає ознаки асциту, який є постійною складовою раку печінки;
 2. Для уточнення діагнозу призначається серія аналізів крові;
 3. Тести діагностичної візуалізації. Це МРТ і КТ, рентгеноскопія, ангіографія, УЗД. Вони допомагають не тільки виявити пухлину, а й визначити її розміри, розташування, ступінь проникнення в навколишні тканини, резекційну, ураження інших органів і великих кровоносних судин;
 4. Біопсія. За допомогою цієї процедури можна взяти зразок тканини печінки для проведення гістології. У зарубіжних клініках це роблять за допомогою лапароскопії, аспірації тонкою голкою або хірургічним методом.
Увага! На наявність злоякісного новоутворення в печінці вказує підвищений рівень альфа-фетопротеїну в крові пацієнта.

Інноваційні методи лікування раку печінки за кордоном

Лікування раку печінки за кордоном

Якщо пухлина діагностована на ранній стадії, метою лікування є повне усунення онкологічного процесу з мінімумом побічних явищ. При лікуванні раку печінки в клініках за кордоном велика увага приділяється тому, як пацієнт переносить терапію, негативні наслідки лікування раку лікарі намагаються звести до мінімуму. Якщо хвороба запущена, метою лікування стає досягнення періоду ремісії, зняття симптомів і продовження життя пацієнта.

Пацієнт може отримати наступні види лікування:

 • Імунотерапія. Прийом препаратів, призначених для поліпшення функції імунної системи організму людини;
 • Таргетна терапія. Це новий метод лікування, який не застосовується в наших клініках. В ході терапії пухлина позбавляється поживних речовин і кисню, після чого гине. При раку печінки застосовується ліки, спрямоване на пригнічення кровоносних судин, що живлять пухлину;
 • Емболізація і радіоемболізація. В уражене пухлиною ділянку печінки через велику кровоносну судину за допомогою гнучкої трубочки вводиться препарат хіміотерапії або дрібні кульки, заповнені радіоактивною речовиною. Метод дозволяє знищувати клітини пухлини без пошкодження і радіоактивного опромінення оточуючих тканин і внутрішніх органів;
 • Протонна терапія. Це принципово новий спосіб опромінення безпосередньо тканин злоякісного новоутворення. Доступний тільки в декількох клініках світу;
 • Радіочастотна абляція. Метод місцевого лікування, при якому теплова енергія використовується для того, щоб знищити ракові клітини, якщо операція пацієнтові протипоказана.

Застосовується хірургічний метод лікування і трансплантація частини печінки, якщо є підходящий донор.

Яку країну вибрати для лікування онкології?

Всі передові методики лікування застосовуються в клініках Європи, Ізраїлю, США, країн Азії. Відповідну країну можна вибрати залежно від методики лікування і фінансової політики клініки:

 • За безпечною хіміотерапією із застосуванням таргетних препаратів їдуть до Німеччини або Ізраїлю;
 • У Сінгапурі та Південній Кореї добре розвинена малоінвазивна радіохвильова хірургія;
 • У Китай їдуть за кріохірургією. Також популярністю користується традиційна східна медицина, яка допомагає відновитися після лікування: голковколювання, масажі, трави.

Вартість лікування раку печінки в зарубіжних клініках

Ціна лікування раку печінки за кордоном залежить від стадії захворювання, методів лікування, престижу клініки і кваліфікації лікаря. Тому вартість лікування можна дізнатися тільки після проходження діагностики.

Ось приблизна вартість окремих процедур в декількох країнах (в доларах):

 

Ціна в Ізраїлі

Ціна в Туреччині

Ціна в Індії

Ціна в Німеччині

Хіміотерапія

від 2500

1500 - 2000

800

2500

Хірургічне втручання

від 23000

15000

10000

18000

Трансплантація

180000 - 200000

68000 - 75000

39000 - 45000

250000

SIRT

від 26000

18000 - 20000

По запиту

від 25000

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор