Лікування лейкозу в клініках Німеччини

Лікування лейкозу

Лейкоз (лейкемія) це група онкологічних захворювань, при яких уражається система, що створює клітини крові людини. Це проявляється у вигляді посиленого безконтрольного збільшення кількості злоякісних клітин крові, які пригнічують і замінюють здорові. А після цього процесу поширюють метастази у внутрішні органи, найчастіше в кістковий мозок.

Буває гостра і хронічна форма лейкемії, причому перетворення однієї в іншу виключено. Гострий лейкоз без лікування призводить до поспішної смерті і протікає досить важко. При хронічній формі можливе прожити без лікування пару років.

На першому місці з лікування та діагностики даної хвороби знаходиться Німеччина. Для лікування лейкозу в Німеччині використовуються інноваційні методики, працюють лікарі високої кваліфікації на новітньому обладнанні за індивідуально розробленою терапії. І що дуже важливо - вартість лікування лейкозу в Німеччині повністю виправдовується високою якістю.

Основні причини виникнення лейкозу

Вважається що першопричинами появи злоякісних захворювань крові можуть виступати:

  • Спадковість. У 4 рази частіше зустрічається рак крові у тих, у кого в родині вже були випадки лейкозу.
  • Вплив радіації.
  • Вірусні захворювання. Мутація нормальних клітин в злоякісні можлива під впливом вірусу, що в підсумку може перерости в злоякісні пухлини.
  • Хімічні речовини та медикаменти можуть сприяти розвитку лейкемії.

Які методи лікування лейкемії використовують в Німеччині?

Лікування лейкемії в Німеччині так часто приносить позитивний результат завдяки багаторічному досвіду медиків і їх науковій практиці, націленій на вдосконалення методів терапії. Запорукою успішного результату також є рання і високоточна діагностика, яка можлива за допомогою молекулярних і генетичних тестів. План дій і набір препаратів підбирається індивідуально для кожного пацієнта з огляду на всі аспекти. Препарати нового покоління мають високу ефективність і при цьому не мають побічних дій.

Лікування гострого лейкозу в німецьких клініках

Методи лікування лейкозу в Німеччині

Лікування гострого лейкозу в Німеччині підбирається в залежності від стадії, віку пацієнта та його стану і зазвичай складається з поєднання таких методів:

  • Хіміотерапія. Основний спосіб боротьби з раком, призначається по індивідуально складеними протоколами. При цьому застосовуються препарати, з урахуванням складності даного захворювання, які або зупиняють зростання, або знищують ракові клітини. В процесі відбувається коригування плану лікування в залежності від проміжних результатів.
  • Променева терапія застосовується при прогресуючому захворюванні, метастазах і уражених органах. А також коли осередки зосереджені в певній частині тіла. У Німеччині використовують найсучасніші прискорювачі, які дають високу точність і безпеку.
  • Трансплантація кісткового мозку допомагає відновити роботу кровотворення після посиленого лікування. Процес пересадки схожий на звичайне переливання крові і з його допомогою здорові клітини кісткового мозку через кров доходять до органів кровотворення і створюють нові клітини крові.
  • Таргетная терапія грунтується на руйнуванні пухлинних клітин через введення спеціальних препаратів, що містять антитіла отримані з імунних клітин людини. Ці антитіла здатні виявити білок в патогенних клітинах і зруйнувати їх, не зачіпаючи здорові тканини.
  • Імунна терапія. При ній застосовуються препарати, які дозволяють імунній системі пацієнта виявити клітини раку. Після вводять спеціальні сироватки, і вони стимулюють організм боротися із захворюванням самостійно.
  • "Троянський кінь". Його сенс - збити з пантелику ракові клітини. Для розвитку їм потрібна певна амінокислота. В організм вводиться препарат, який сприймається пухлинними клітинами як амінокислота і ті поглинають її. А цей медикамент руйнує патогенні клітини зсередини.

Лікування дитячого лейкозу в Німеччині

Дитячий лейкоз

Діти найчастіше хворіють на гострий лімфобластний лейкоз. Він займає 90% від усіх онкологічних захворювань у дітей до 15 років. Хоча раніше це була основна причина смертності, зараз лікування лейкозу у дітей в Німеччині має найвищий показник одужання в світі.

Ціни на лікування лейкемії в кращих німецьких клініках

Скільки коштує лікування лейкозу в Німеччині? Ціна, звичайно, не є низькою, але якість і обслуговування повністю її виправдовують. При цьому на вартість лікування лейкемії в Німеччині сильно впливає стадія захворювання, загальний стан пацієнта та інші фактори.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 96.62% - 13 гол.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.