Лікування раку в Австрії

Лікування раку в Австрії

Лікування раку в Австрії - пріоритетний напрямок для багатьох медичних туристів, які страждають на онкологічні захворювання. І цьому є причини.

В Австрії розташоване достатню кількість онкологічних центрів, що надають послуги лікування найвищого рівня. Це обумовлено досить сильною школою онкологів, які практикують в центрах і самим технічним оснащенням клінік. Вони укомплектовані сучасним обладнанням, покликаним допомогти лікарю провести ефективну діагностику, призначити адекватне стадії захворювання лікування.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування раку в клініках Австрії

 • Медична галузь в Австрії розвинена значно сильніше вітчизняної медицини. Провідні клініки приймають в своїх стінах і успішно лікують пацієнтів, від лікування яких відмовилися в Україні, вважаючи лікування безперспективним;
 • Онкологічні клініки в Австрії використовують сучасні, передові підходи в лікуванні. Застосовуючи в основному малоінвазивні методи хірургічного втручання, що в кінцевому підсумку дає пацієнтові високу ефективність лікування і малий реабілітаційний період;
 • Високий рівень комфорту під час перебування в австрійських клініках і ставлення персоналу до пацієнта, не йде ні в яке порівняння при проходженні лікування в вітчизняних медичних закладах;
 • Офіційна вартість лікування. Відсутні різні «пожертвування» і «подяки» персоналу та лікувального закладу, як це, на жаль, практикується у нас. Ціна лікування строго обумовлена і відповідає ціновій пропозиції клініки;
 • При запущених і невиліковних стадіях пацієнту може бути запропонована паліативна допомога, яка максимально продовжить життя, знизить біль і страждання від них.

Крім перерахованих вище переваг, в клініках Австрії добре розвинений діагностичний напрямок, адже рання діагностика хвороби - запорука успішного лікування!

Які методи використовують для лікування онкології в Австрії?

Лікування онкології променевою терапією в Австрії

При лікуванні онкології в Австрії використовуються традиційні методики лікування, які вкупі з професіоналізмом лікарів і передовим обладнанням дають прекрасні результати. Для лікування онкологічних захворювань застосовуються:

 1. Хірургічне втручання. Австрійські онкологи сповідують кардинальні підходи в лікуванні, а саме видалення самого злоякісного утворення і прилеглих до нього лімфатичних вузлів, що в подальшому унеможливлює утворення і поширення метастаз. Сучасні методи хірургії, а саме лазерна, ендоскопічна і т.д. дозволяють знизити яку завдають шкоди організму, забезпечують менший необхідний для відновлення реабілітаційний період;
 2. Методи променевої терапії. При такому вигляді терапії радіоактивного опромінення піддаються тканини злоякісного утворення, з метою купірування їх подальшого зростання. Перед прийняттям рішення про застосування даного виду лікування австрійський лікар всебічно вивчає результати досліджень. І, тільки виходячи з прогнозних результатів, що носять позитивний характер, призначає належну дозу і кількість сеансів опромінення. Сучасні методи променевої терапії дозволяють застосовувати їх укупі з хірургічним втручанням, так зване інтеропераціонное випромінювання освіти;
 3. Хіміотерапія. При цьому методі лікування використовуються протипухлинні препарати, що дозволяють зупинити поширення і призводять до загибелі ракових клітин. Даний вид терапії, як правило, застосовується спільно з методами променевої дії.

Кращі онкологічні клініки Австрії

Завдяки індивідуальному підходу до пацієнта в онкологічних центрах Австрії, відсоток виживання і лікування хворих досить високий. Цьому сприяє не тільки високий професіоналізм персоналу, але і сама атмосфера, в якій проходить лікування і відновлення. Швидкого та якісного реабілітації сприяють комфортні умови перебування в клініках і, безсумнівно, самі природні умови - чисте гірське повітря і незіпсована екологія. Нижче наведено перелік найбільш відомих клінік з лікування раку в Австрії:

Онкологічна клініка Privatklinik Leech

Privatklinik Leech

Надає повний перелік послуг в лікуванні онкології - від початкової діагностики, до виписки пацієнта. Центр оснащений сучасним обладнанням, а його практикуючі онкологи проходили навчання та стажування в провідних європейських і американських клініках.

Центральний Віденський Клінічний Госпіталь

Центральний Віденський Клінічний Госпіталь (Wiener Allgemeines Krankenhaus)

Лікувальний центр, що входить в структуру Віденського медичного університету. Всі інноваційні методики і наукові дослідження, розроблені в університеті, після їх сертифікації, негайно застосовуються в лікувальній практиці.

Лікування онкології в Віденській Приватній Клініці

Віденська Приватна Клініка (Wiener Privatklinik)

Клініка широкого профілю, але основний упор в своїй діяльності спрямовує на боротьбу з онкологією. Успішно застосовуючи на практиці боротьбу з раком на стику традиційних методик, успішно комбінуючи один з одним методи оперативного втручання, променевої терапії та хіміотерапевтичного лікування.

Ціни на лікування раку в Австрії

Визначення вартості лікування раку в Австрії відбувається після проведення всебічних досліджень і діагностування захворювання. Ціна багато в чому залежить від ступеня розвитку пухлини, її розташування, загального стану організму хворого. Наведемо деякі усереднені ціни на лікування онкології в Австрії:

 • Хірургічне втручання при раку шлунку - 17000-25000 EUR;
 • Оперативне видалення утворень при раку кишечника - 20000-35000 EUR;
 • Курс хіміотерапії - 2000-8000 EUR, в залежності від інтенсивності і вживаних препаратів;
 • Курс променевої терапії (від 10 до 33 сеансів) - 6000-15000 EUR;
 • Лікування лімфоми - 25000-65000 EUR.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор