Лікування раку в Австрії

Лікування раку в Австрії

Лікування раку в Австрії - пріоритетний напрямок для багатьох медичних туристів, які страждають на онкологічні захворювання. І цьому є причини.

В Австрії розташоване достатню кількість онкологічних центрів, що надають послуги лікування найвищого рівня. Це обумовлено досить сильною школою онкологів, які практикують в центрах і самим технічним оснащенням клінік. Вони укомплектовані сучасним обладнанням, покликаним допомогти лікарю провести ефективну діагностику, призначити адекватне стадії захворювання лікування.

Переваги лікування раку в клініках Австрії

 • Медична галузь в Австрії розвинена значно сильніше вітчизняної медицини. Провідні клініки приймають в своїх стінах і успішно лікують пацієнтів, від лікування яких відмовилися в Україні, вважаючи лікування безперспективним;
 • Онкологічні клініки в Австрії використовують сучасні, передові підходи в лікуванні. Застосовуючи в основному малоінвазивні методи хірургічного втручання, що в кінцевому підсумку дає пацієнтові високу ефективність лікування і малий реабілітаційний період;
 • Високий рівень комфорту під час перебування в австрійських клініках і ставлення персоналу до пацієнта, не йде ні в яке порівняння при проходженні лікування в вітчизняних медичних закладах;
 • Офіційна вартість лікування. Відсутні різні «пожертвування» і «подяки» персоналу та лікувального закладу, як це, на жаль, практикується у нас. Ціна лікування строго обумовлена і відповідає ціновій пропозиції клініки;
 • При запущених і невиліковних стадіях пацієнту може бути запропонована паліативна допомога, яка максимально продовжить життя, знизить біль і страждання від них.

Крім перерахованих вище переваг, в клініках Австрії добре розвинений діагностичний напрямок, адже рання діагностика хвороби - запорука успішного лікування!

Які методи використовують для лікування онкології в Австрії?

Лікування онкології променевою терапією в Австрії

При лікуванні онкології в Австрії використовуються традиційні методики лікування, які вкупі з професіоналізмом лікарів і передовим обладнанням дають прекрасні результати. Для лікування онкологічних захворювань застосовуються:

 1. Хірургічне втручання. Австрійські онкологи сповідують кардинальні підходи в лікуванні, а саме видалення самого злоякісного утворення і прилеглих до нього лімфатичних вузлів, що в подальшому унеможливлює утворення і поширення метастаз. Сучасні методи хірургії, а саме лазерна, ендоскопічна і т.д. дозволяють знизити яку завдають шкоди організму, забезпечують менший необхідний для відновлення реабілітаційний період;
 2. Методи променевої терапії. При такому вигляді терапії радіоактивного опромінення піддаються тканини злоякісного утворення, з метою купірування їх подальшого зростання. Перед прийняттям рішення про застосування даного виду лікування австрійський лікар всебічно вивчає результати досліджень. І, тільки виходячи з прогнозних результатів, що носять позитивний характер, призначає належну дозу і кількість сеансів опромінення. Сучасні методи променевої терапії дозволяють застосовувати їх укупі з хірургічним втручанням, так зване інтеропераціонное випромінювання освіти;
 3. Хіміотерапія. При цьому методі лікування використовуються протипухлинні препарати, що дозволяють зупинити поширення і призводять до загибелі ракових клітин. Даний вид терапії, як правило, застосовується спільно з методами променевої дії.

Кращі онкологічні клініки Австрії

Завдяки індивідуальному підходу до пацієнта в онкологічних центрах Австрії, відсоток виживання і лікування хворих досить високий. Цьому сприяє не тільки високий професіоналізм персоналу, але і сама атмосфера, в якій проходить лікування і відновлення. Швидкого та якісного реабілітації сприяють комфортні умови перебування в клініках і, безсумнівно, самі природні умови - чисте гірське повітря і незіпсована екологія. Нижче наведено перелік найбільш відомих клінік з лікування раку в Австрії:

Онкологічна клініка Privatklinik Leech

Privatklinik Leech

Надає повний перелік послуг в лікуванні онкології - від початкової діагностики, до виписки пацієнта. Центр оснащений сучасним обладнанням, а його практикуючі онкологи проходили навчання та стажування в провідних європейських і американських клініках.

Центральний Віденський Клінічний Госпіталь

Центральний Віденський Клінічний Госпіталь (Wiener Allgemeines Krankenhaus)

Лікувальний центр, що входить в структуру Віденського медичного університету. Всі інноваційні методики і наукові дослідження, розроблені в університеті, після їх сертифікації, негайно застосовуються в лікувальній практиці.

Лікування онкології в Віденській Приватній Клініці

Віденська Приватна Клініка (Wiener Privatklinik)

Клініка широкого профілю, але основний упор в своїй діяльності спрямовує на боротьбу з онкологією. Успішно застосовуючи на практиці боротьбу з раком на стику традиційних методик, успішно комбінуючи один з одним методи оперативного втручання, променевої терапії та хіміотерапевтичного лікування.

Ціни на лікування раку в Австрії

Визначення вартості лікування раку в Австрії відбувається після проведення всебічних досліджень і діагностування захворювання. Ціна багато в чому залежить від ступеня розвитку пухлини, її розташування, загального стану організму хворого. Наведемо деякі усереднені ціни на лікування онкології в Австрії:

 • Хірургічне втручання при раку шлунку - 17000-25000 EUR;
 • Оперативне видалення утворень при раку кишечника - 20000-35000 EUR;
 • Курс хіміотерапії - 2000-8000 EUR, в залежності від інтенсивності і вживаних препаратів;
 • Курс променевої терапії (від 10 до 33 сеансів) - 6000-15000 EUR;
 • Лікування лімфоми - 25000-65000 EUR.
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор