Лікування в клініках Австрії

Лікування в Австрії

Щорічно Австрія приймає на лікування десятки тисяч пацієнтів з різних країн. Величезна кількість бажаючих потрапити на лікування до Австрії зовсім не випадково. Країна займає 3-е місце за якістю наданих медичних послуг. Австрійські лікарі визнані світовою спільнотою одними з найбільш кваліфікованих.

Велика увага в країні приділяється не тільки лікуванню захворювань, але і їх профілактиці. А, крім того, австрійські клініки мають високий відсоток пацієнтів, які залишилися задоволені лікуванням і сервісом.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Основні переваги лікування в Австрії

Багато пацієнтів, які проходили раніше лікування в клініках в Австрії, відзначили переваги австрійської медицини:

  1. Висока якість послуг, що надаються - держава Австрія інвестує великий відсоток бюджету в охорону здоров'я, а тому всі клініки оснащені сучасним обладнанням і застосовують у роботі новітні медичні технології;
  2. Облік індивідуальних особливостей пацієнта при складанні діагностичних і лікувальних програм - якість медичних послуг дуже жорстко контролюється державними органами. Це ще більше підвищує відповідальність медперсоналу;
  3. Кваліфіковані лікарі - майбутні фахівці проходять 6-річне навчання у ВНЗ, а потім ще кілька років стажування. І тільки після цього молодому лікарю довіряють здоров'я пацієнтів.

До інших переваг лікування захворювань в Австрії можна віднести безпеку перебування в країні, красиву природу і свіже повітря.

Кращі клініки Австрії

Якщо ви не знайомі з австрійськими клініками, при виборі медустанови звертайте увагу на його спеціалізацію і основні напрямки діяльності. У країні є достатня кількість медичних центрів, з яких завжди можна вибрати потрібний.

Найвідоміші клініки Австрії:

Приватна клініка Деблінг

Приватна клініка Деблінг

Одне з найвідоміших віденських медустанов. Дев'ять років тому Деблінг удостоїлася престижної нагороди - увійшла в десять кращих клінік світу за версією ВООЗ.

Приватна клініка Деблінг

Приватна клініка Конфратернітет

Клініка розташована в самому серці Відня і вважається найбільш традиційною. Клініка пропонує лікування опорно-рухового апарату, в тому числі і спортивну травматологію, лікування раку, кардіологію, всі види хірургічного лікування, лікування порушень обміну речовин.

Golden Cross Private Clinic

Приватна клініка Голденес Кройц (Золотий хрест)

Ця клініка є найпопулярнішою для вирішення жіночих проблем зі здоров'ям. Зокрема, саме тут знаходиться найбільший приватний пологовий будинок в Австрії. Крім того, є центр здоров'я молочної залози, сертифікований відповідно до міжнародних стандартів (сертифікат Doc-Cert, Швейцарія), а також центр по лікуванню ендометріозу і інші відділення, такі як онкологія, хірургія та ЛОР.

Рудольфінерхаус

Рудольфінерхаус

Приватна лікарня, що спеціалізується на лікуванні різних захворювань. На відміну від інших клінік, Ви можете привести сюди свого доктора, до якого у Вас є довіра.

Віденський центральний госпіталь

Центральний Віденський клінічний госпіталь

Старовинне установа, яке розпочало свою історію більше 300 років тому. На сьогодні це один з найбільш прогресивних центрів в Європі.

Клініка Vivamayr

Клініка Vivamayr

Знаходиться на півдні Австрії. Це сучасний медичний центр, що відкрився зовсім недавно. Є одним з найпрестижніших. Спеціалізується на оздоровчих програмах.

Оздоровчий центр Нонни Бренер

Оздоровчий центр Нонни Бренер

Потрапити в цей центр омолодження і здоров'я, розташований в Альпах, непросто: клініка розрахована тільки на 4 клієнтів.

Ціни на лікування захворювань в Австрії

Всі медичні клініки Австрії відрізняються своїми особливостями ціноутворення. У двох приблизно однакових медустановах ціна може різнитися на 10-12%. При цьому, лікування в державних клініках може обійтися стільки ж, скільки і в приватному центрі. У більшості випадків ціни на лікування в Австрії знаходяться на середньому рівні (в Туреччині та ж процедура обійдеться дешевше, але в Німеччині чи Ізраїлі - дорожче).

Також має значення стан здоров'я пацієнта, необхідність використання певних методів діагностики і лікування. Тому вартість лікування в Австрії для кожного пацієнта індивідуальна.

Більш детальну інформацію можна отримати, залишивши заявку на нашому сайті. Наш фахівець не тільки назве приблизну вартість, але і надасть офіційну кошторис на лікування, що дозволить спланувати бюджет заздалегідь. За бажанням клієнта ми зможемо допомогти зв'язатися з обраної клінікою і організувати поїздку. Всі послуги асоціації безкоштовні для пацієнтів.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор