Лікування в клініках Австрії

Лікування в Австрії

Щорічно Австрія приймає на лікування десятки тисяч пацієнтів з різних країн. Величезна кількість бажаючих потрапити на лікування до Австрії зовсім не випадково. Країна займає 3-е місце за якістю наданих медичних послуг. Австрійські лікарі визнані світовою спільнотою одними з найбільш кваліфікованих.

Велика увага в країні приділяється не тільки лікуванню захворювань, але і їх профілактиці. А, крім того, австрійські клініки мають високий відсоток пацієнтів, які залишилися задоволені лікуванням і сервісом.

Основні переваги лікування в Австрії

Багато пацієнтів, які проходили раніше лікування в клініках в Австрії, відзначили переваги австрійської медицини:

  1. Висока якість послуг, що надаються - держава Австрія інвестує великий відсоток бюджету в охорону здоров'я, а тому всі клініки оснащені сучасним обладнанням і застосовують у роботі новітні медичні технології;
  2. Облік індивідуальних особливостей пацієнта при складанні діагностичних і лікувальних програм - якість медичних послуг дуже жорстко контролюється державними органами. Це ще більше підвищує відповідальність медперсоналу;
  3. Кваліфіковані лікарі - майбутні фахівці проходять 6-річне навчання у ВНЗ, а потім ще кілька років стажування. І тільки після цього молодому лікарю довіряють здоров'я пацієнтів.

До інших переваг лікування захворювань в Австрії можна віднести безпеку перебування в країні, красиву природу і свіже повітря.

Кращі клініки Австрії

Якщо ви не знайомі з австрійськими клініками, при виборі медустанови звертайте увагу на його спеціалізацію і основні напрямки діяльності. У країні є достатня кількість медичних центрів, з яких завжди можна вибрати потрібний.

Найвідоміші клініки Австрії:

Приватна клініка Деблінг

Приватна клініка Деблінг

Одне з найвідоміших віденських медустанов. Дев'ять років тому Деблінг удостоїлася престижної нагороди - увійшла в десять кращих клінік світу за версією ВООЗ.

Приватна клініка Деблінг

Приватна клініка Конфратернітет

Клініка розташована в самому серці Відня і вважається найбільш традиційною. Клініка пропонує лікування опорно-рухового апарату, в тому числі і спортивну травматологію, лікування раку, кардіологію, всі види хірургічного лікування, лікування порушень обміну речовин.

Golden Cross Private Clinic

Приватна клініка Голденес Кройц (Золотий хрест)

Ця клініка є найпопулярнішою для вирішення жіночих проблем зі здоров'ям. Зокрема, саме тут знаходиться найбільший приватний пологовий будинок в Австрії. Крім того, є центр здоров'я молочної залози, сертифікований відповідно до міжнародних стандартів (сертифікат Doc-Cert, Швейцарія), а також центр по лікуванню ендометріозу і інші відділення, такі як онкологія, хірургія та ЛОР.

Віденський центральний госпіталь

Центральний Віденський клінічний госпіталь

Старовинне установа, яке розпочало свою історію більше 300 років тому. На сьогодні це один з найбільш прогресивних центрів в Європі.

Рудольфінерхаус

Рудольфінерхаус

Приватна лікарня, що спеціалізується на лікуванні різних захворювань. На відміну від інших клінік, Ви можете привести сюди свого доктора, до якого у Вас є довіра.

Клініка Vivamayr

Клініка Vivamayr

Знаходиться на півдні Австрії. Це сучасний медичний центр, що відкрився зовсім недавно. Є одним з найпрестижніших. Спеціалізується на оздоровчих програмах.

Оздоровчий центр Нонни Бренер

Оздоровчий центр Нонни Бренер

Потрапити в цей центр омолодження і здоров'я, розташований в Альпах, непросто: клініка розрахована тільки на 4 клієнтів.

Ціни на лікування захворювань в Австрії

Всі медичні клініки Австрії відрізняються своїми особливостями ціноутворення. У двох приблизно однакових медустановах ціна може різнитися на 10-12%. При цьому, лікування в державних клініках може обійтися стільки ж, скільки і в приватному центрі. У більшості випадків ціни на лікування в Австрії знаходяться на середньому рівні (в Туреччині та ж процедура обійдеться дешевше, але в Німеччині чи Ізраїлі - дорожче).

Також має значення стан здоров'я пацієнта, необхідність використання певних методів діагностики і лікування. Тому вартість лікування в Австрії для кожного пацієнта індивідуальна.

Більш детальну інформацію можна отримати, залишивши заявку на нашому сайті. Наш фахівець не тільки назве приблизну вартість, але і надасть офіційну кошторис на лікування, що дозволить спланувати бюджет заздалегідь. За бажанням клієнта ми зможемо допомогти зв'язатися з обраної клінікою і організувати поїздку. Всі послуги асоціації безкоштовні для пацієнтів.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор