Ендопротезування (заміна) суглобів в Австрії

Ендопротезування суглобів в Австрії

Ендопротезування суглобів - вид хірургічної операції, основним завданням якої є заміна хворого суглоба, позбавлення пацієнта від болю і повернення йому радості руху, тобто повернення хворого до повноцінного життя.

Сучасні ендопротези дозволяють після перенесеної операції із заміни суглоба і обов'язкового курсу реабілітації вести той же спосіб життя, що був у хворого до початку розвитку захворювання (можливість займатися спортом, бігати, ходити, плавати і навіть їзду на велосипеді).

Найбільшу популярність серед медичних туристів отримала процедура ендопротезування суглобів в Австрії, і для цього є суттєві причини.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги ендопротезування суглобів в Австрії

  1. Точність оперативного втручання. Комп'ютерні технології при протезуванні суглобів дозволяє помістити протез в тілі пацієнта з максимальною точністю, що в подальшому забезпечить стабільність його роботи і відсутність скутості рухів;
  2. Сучасні суглоби, як правило, виготовляються «на замовлення», при цьому враховуються всі особливості анатомії організму пацієнта. Заміна суглобів в Австрії - гарантує пацієнтові повернення до повноцінного життя, наповненою радістю руху;
  3. При протезуванні проводиться ретельне дослідження хворого і здорового суглобів, проводиться комп'ютерне моделювання, яке виключає в подальшому невідповідність довжини кінцівок і супутнє з цим фактором погіршення якості життя;
  4. Протези виготовляються з сумісних між собою і тканинами організму матеріалів. Це виключає варіант відторгнення ендопротеза в майбутньому;
  5. При проведенні хірургічного втручання можлива заміна кількох суглобів протягом однієї операції.

Які методи заміни суглобів використовують в клініках Австрії?

Заміна суглобів в Австрії

При заміні суглобів в Австрії, як правило, застосовуються методи інвазивної хірургії. Даний підхід дозволяє провести ендопротезування шляхом виконання кількох малопомітних розрізів, що забезпечує збереження структури м'язової тканини, більш швидкий реабілітаційний період. Після самого втручання на шкірі пацієнта залишаються малопомітні шрами.

Ендопротезування суглобів в клініках Австрії проводиться із застосуванням автоматизованих систем. У медичних центрах країни, при проведенні операцій широко застосовується роботизована система «Да Вінчі», яка під керівництвом досвідченого хірурга проводить операцію з філігранною точністю. Такий підхід виключає вплив людського фактора, що знижує кількість післяопераційних ускладнень і виникнення побічних ефектів.

Як швидко проходить реабілітація після ендопротезування?

Етап реабілітації після заміни суглоба займає, як правило, три місяці. Але вже після 6 тижнів після проведення операції, пацієнту стають доступні велика частина повсякденних фізичних навантажень. Нетривалі прогулянки, помірні фізичні навантаження - йдуть на користь процесу реабілітації. Правда, потрібно бути готовим, що перші 3-4 тижні доведеться заново вчитися ходити і виробляти природність руху при побудові кроку.

Після виписки пацієнта, йому рекомендовані заняття з фізіотерапевтом для проходження подальшої процедури відновлення за індивідуальною програмою.

По закінченні трьох місяців можна сміливо говорити про повну реабілітацію і повернення до повноцінного життя наповненою рухом. Рекомендовані заняття спортом, але слід враховувати, що травмонебезпечні види виключені! Підійдуть плавання, скандинавська ходьба, велосипедні прогулянки та інше, тобто ті види фізичного навантаження, які менше впливають на суглоби.

Вартість ендопротезування суглобів в Австрії

На вартість заміни суглобів впливає кілька чинників. В першу чергу, це матеріал, з якого виготовлений протез (метал, полімер або кераміка).

Далі за важливістю слід вид проведеного хірургічного втручання. Проведення відкритої операції обійдеться дешевше, але на відміну від малоінвазивного втручання, за нею піде більш тривалий і складний реабілітаційний період, оскільки при відкритій операції травмуються прилеглі м'язові тканини пацієнта.

Не менш важлива діагностика. На остаточну ціну впливає повнота досліджень, використовуване обладнання та застосування при її проведенні різних методик, наприклад, методу комп'ютерного моделювання і візуалізації. Все це дає фахівцеві більш ясну картину, але збільшує фінальну вартість ендопротезування.

Як приклад, наведемо кілька усереднених цін ендопротезування суглобів в Австрії:

  • Заміна кульшового суглоба обійдеться в 20000-23000 EUR;
  • Колінного - 22000-24000 EUR.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор