Лікування раку шлунка за кордоном

Лікування раку шлунка в клініках за кордоном

Рак шлунка - онкологічне захворювання, третє за смертністю в світі. Найпоширеніша різновид хвороби - аденокарцинома (95% всіх пацієнтів з онкологією шлунка). Перші симптоми, при яких слід звернутися до фахівця:

  • постійне чергування запору і діареї;
  • печія;
  • утруднене ковтання.

У більшій частині медичних центрів нашої країни лікування онкологічних захворювань шлунка включає оперативне втручання і традиційну хіміотерапію, що викликає важкі побічні ефекти.

Клініки Ізраїлю, Німеччини, країн Азії використовують нові способи діагностики і лікування раку шлунка за кордоном, що дозволяють значно зменшити ризик і збільшити шанси пацієнта якщо не на повне одужання, то на продовження життя і поліпшення самопочуття.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Сучасні методи лікування раку шлунка в клініках за кордоном

На початкових стадіях захворювання фахівці клінік з лікування раку шлунка за кордоном пропонують пацієнту оперативне втручання для видалення новоутворення та прилеглих лімфовузлів, в більш запущених випадках лікування включає хіміотерапію та променеву (радіаційну) терапію, щоб зменшити розмір пухлини і зробити її більш придатною до резекції.

Для лікування раку шлунка в клініках за кордоном використовують безліч інновацій та наукових досягнень в галузі медицини:

Малоінвазивна хірургія

Малоінвазивна хірургія при раку шлунка

У Південній Кореї, Ізраїлі, Японії пухлини шлунка видаляють за допомогою ендоскопії. Ця сучасна технологія дозволяє видалити пухлину через практично непомітні розрізи. В процесі операції пацієнт відчуває менше болю, відновлення відбувається набагато швидше. Мета лікарів при ендоскопії - зберегти більшу частину органа, залишивши його функціональним.

Імунотерапія

Клініки Японії і Німеччини ведуть дослідження генетичної вразливості онкологічних клітин. На основі цих даних для кожного хворого індивідуально підбираються препарати, здатні уповільнити зростання новоутворень, звівши до мінімуму побічну дію.

Вчені Ізраїлю розробляють молекулярний профіль пухлин. На їх основі складається індивідуальна програма імунотерапії для кожного хворого, ефективна навіть на четвертій стадії онкологічного захворювання.

Променева терапія

Може застосовуватися перед оперативним втручанням або після нього. Ракові клітини шлунка руйнуються від впливу радіоактивного рентгенівського випромінювання. Медичні центри Німеччини, Ізраїлю, Південної Кореї пропонують щадні методи радіаційної терапії, при яких випромінювання діє тільки на уражені тканини, практично не зачіпаючи здорові клітини.

Позитронно-емісійна томографія (ПЕТ)

Дозволяє точно визначити місцезнаходження пухлини і її метастаз, відстежити ефект лікування.

Гамма-ніж

Гамма-ніж при онкології

Уможливлює руйнування клітин пухлини без хірургічного втручання за допомогою спрямованого впливу випромінювання. Точність і висока інтенсивність опромінення допомагають позбутися від пухлини всього за 5 - 6 сеансів.

Діагностика раку шлунка в клініках за кордоном

Завданням діагностики раку шлунка за кордоном є не тільки постановка діагнозу, але і встановлення поширення уражених клітин, розташування і величини пухлини.

Важливо! Найбільш інформативний метод діагностики раку - біопсія (вилучення частинки тканини пухлини для гістологічних досліджень). Наприклад, в американських клініках діагноз «рак шлунка» ставиться тільки після всебічного дослідження біоптату - матеріалу, отриманого в результаті біопсії. Проводиться біопсія під анестезією, процедура абсолютно безболісна.

Для діагностики раку шлунка використовують і інші методи:

  1. ЕГДС (езофагогастродуоденоскопія). Дає можливість побачити дефекти слизової шлунка, встановити їх розташування і розміри;
  2. Ендо-УЗД. При його допомозі можна визначити, чи операбельна пухлина, обчислити глибину проростання новоутворення в стінки шлунка і інших органів, визначити стан найближчих лімфовузлів. Дослідження проводиться під загальним наркозом;
  3. Комп'ютерна томографія органів черевної порожнини і грудної клітини. Визначає наявність і розташування метастаз;
  4. Гастроскопия і лапароскопія. Визначає поширення пухлини і метастаз в черевній порожнині. Проходить з використанням спеціальних інструментів і мікрокамери для внутрішньої візуалізації процесу;
  5. Загальний аналіз крові і сечі, аналізи крові на онкомаркери.

Запам'ятайте! При видаленні пухлини часто доводиться видаляти шлунок повністю (гастректомія) або частково (резекція). Після операції хворий знаходиться в медичній установі від 5 до 14 днів.

Вартість лікування раку шлунка в закордонних клініках

У більшості випадків лікування раку шлунка комплексне. Воно включає кілька видів терапії злоякісних пухлин. Ціна лікування раку шлунка за кордоном залежить від вибору комплексу лікування, виду, стадії і розміру новоутворення, загального стану здоров'я пацієнта. На вартість лікування впливає також статус клініки і країна, в якій Ви будете проходити лікування.

Наведемо приблизні ціни на діагностику та лікування раку шлунка в клініках країн з високим рівнем медицини (ціни вказані в доларах):

 

Ізраїль

Німеччина

Туреччина

США

Діагностика

3500

5500 - 9500

4000 - 7000

6000 - 11000

Лікування

19000 - 20000

33000 - 46000

25000 - 35000

38000 - 53000

Порада! Щоб виявити онкологічні захворювання на початкових стадіях, не забувайте проходити регулярні профілактичні огляди. Не займайтеся самолікуванням. При появі нездужання не лінуйтеся звернутися до фахівця. Своєчасне звернення до лікаря врятує людське життя.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор