Обстеження (діагностика) за кордоном

Обстеження за кордоном

Медичне обстеження - одне з найважливіших профілактичних заходів, що дозволяє точно оцінити стан свого організму, виявити приховану симптоматику захворювання і почати правильне і ефективне лікування. Медична діагностика за кордоном - це висококласна програма комплексного обстеження, що дозволяє не тільки упевнитися в своєму здоров'я, але і виявити перші сигнали, які до цього не виявлялися.

Більшість українських пацієнтів вважають за краще проходити комплексне обстеження за кордоном, де використовують більш нове обладнання, меншы витрати часу на всі процедури і аналізи, а точність результатів складає не менше 98%.

Дізнатися вартість діагностики

Бажаєте дізнатися скільки коштує діагностика?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

У чому переваги обстеження за кордоном?

Перша і, мабуть, головна перевага обстеження за кордоном - це висока точність і достовірність отриманих результатів за рахунок того, що застосовується новітнє обладнання, а також інтерпретація проводиться професійними фахівцями.

Діагностика за кордоном має ряд незаперечних і конкурентних переваг, в порівнянні з вітчизняною:

 • Застосування сучасних і передових технологій, що дозволяють діагностувати ранні стадії захворювання на молекулярному рівні;
 • Впровадження ефективних методик обстеження організму;
 • Компетентний медичний персонал, що вміє з високою точністю інтерпретувати результати;
 • Можливість поєднати обстеження з відпочинком або роботою;
 • Висококласні умови перебування в клініках і центрах;
 • Застосування візуалізаційного обладнання з мінімальним опроміненням для організму;
 • Можливість проведення унікальних процедур для визначення ризиків розвитку раку;
 • Застосування передових ультрасучасних методик, які дозволяють детально вивчити структурні зміни тканин організму.

Які сучасні методи діагностики захворювань доступні за кордоном?

Діагностика за кордоном

Сучасна діагностика захворювань за кордоном пропонує різні широко- і вузькоспрямовані діагностичні методики:

 1. Візуальна діагностика. Дослідити своє здоров'я закордонні клініки пропонують з використанням комп'ютерної томографії, МРТ. Вони дозволяють детально вивчити внутрішні органи пацієнта в різній проекції. Пацієнтам з онкологічними захворюваннями пропонується пройти ПЕТ-КТ, яке визначає ракові утворення на початкових стадіях;
 2. Ендоскопічне обстеження. Європейські ендоскопічні процедури дозволяють досліджувати внутрішні органи найтоншими гнучкими зондами. Вони оснащуються мікроскопічними камерами, а також з їх допомогою фахівець може виконати забір тканини для подальшого аналізу при необхідності;
 3. Метод ізотопного сканування. При цій процедурі в організм пацієнта вводяться радіоактивні ізотопи за допомогою яких можна провести дослідження його внутрішніх органів;
 4. Обстеження серцево-судинних відхилень. В основі діагностики порушень в роботі серця застосовуються кардіографія, ехокардіографія. Також, відхилення дозволяють визначити навантажувальний тест з відстеженням ритму серця.
 5. Молекулярно-генетичне дослідження. Обстеження пацієнтів на предмет генетичних відхилень і наявності ракових клітин проводиться закордонними фахівцями перед ЕКЗ.

Обстеження всього організму за програмою Check Up

Check Up за кордоном

Програма Check Up за кордоном - це комплексне обстеження всього організму, яке рекомендують регулярно проходити передові медичні центри всього світу.

Діагностичні заходи за даною програмою можуть пройти абсолютно всі пацієнти, які піклуються про своє здоров'я, але не впевнені на 100%. Також програма дозволить пацієнтам з уже наявними діагнозом визначити причину появи проблеми, та буде корисна людям, які хочуть мінімізувати ризики прояви спадкових патологій.

Комплексна діагностика за програмою Check Up за кордоном дозволяє визначити на початковій стадії захворювання і патології:

 • Печінки і нирок;
 • Серцево-судинної системи;
 • Ендокринних залоз;
 • Цукрового діабету та ін.

Розроблена програма дозволяє пацієнтам максимально швидко пройти всі процедури і призначену терапію.

Які ціни на діагностику за кордоном?

Вартість діагностичних процедур за кордоном залежить від декількох факторів - це вхідний список процедур, додаткові послуги та репутація клініки.

У клініках Німеччини та Ізраїлю проводиться найдорожче обстеження, оскільки в них створені всі умови для здійснення якісної та ефективної діагностики. Однак, якщо ціна діагностики за комплексною програмою в Ізраїлі стартує від 1300 $, то в Німеччині ціни на 30% вище.

Орієнтовна ціна діагностики за кордоном:

Діагностика онкологічних захворювань в провідних світових центрах коштує від 800 до 7000 $, а кардіологічні дослідження від 100 до 6200 $.

Якісно виконане комплексне обстеження в передовому центрі Європи дозволить Вам вчасно попередити і зупинити розвиток патологій, які можуть бути досить небезпечні в запущених стадіях. Будьте завжди здорові!

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор