Лікування раку в клініках Білорусі

Лікування раку в Білорусі

На сьогоднішній день Республіка Білорусь є безперечним лідером серед країн колишнього Радянського Союзу за якістю лікування і виживання онкологічних хворих, крім того Білорусь за цими критеріями цілком може скласти конкуренцію провідним Європейським і Американським медичним центрам.

Лікування раку в Білорусії успішно здійснюють понад дев'ять добре оснащених і повністю укомплектованих кваліфікованим персоналом клінік.

Провідним медичним закладом, що спеціалізується на лікуванні більшості видів раку є РНПЦ ОМР ім. М.М. Александрова. Дане лікувальний заклад є найбільшим в республіці онкологічним науково-дослідним центром, фахівці якого здійснюють розробку та перевірку ефективності найперспективніших методів діагностики і лікування онкології.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування раку в клініках Білорусі

Чому варто зупинити свій вибір на клініках з лікування раку в Білорусі:

  1. Білоруські онкологічні центри мають найсучасніше медичне і діагностичне обладнання, що дозволяє не тільки здійснювати успішне лікування, але і проводити діагностику захворювання на ранніх стадіях розвитку;
  2. Обладнані за останнім словом техніки операційні дозволяють проводити найскладніші (а часом і унікальні) хірургічні втручання;
  3. Найвища компетенція білоруських онкологів, багато з яких не тільки зайняті науково-дослідною роботою, а й постійно підвищують кваліфікацію, відвідуючи семінари та стажування в провідних світових медичних центрах;
  4. Окремої уваги заслуговує той факт, що вартість лікування в Білоруських клініках значно нижче, ніж в провідних світових онкологічних центрах.

Кваліфікація білоруських онкологів визнана в усьому світі

Білоруські онкологи

Білоруські онкологи постійно навчаються і проходять стажування в провідних світових медичних центрах, що спеціалізуються на лікуванні ракових хворих.

Завдяки величезному досвіду терапії ракових захворювань, якість лікування раку в Білорусії вийшло на один рівень з провідними європейськими онкологічними центрами.

Більш того, практично половина всіх онкологічних захворювань виявляються на початковій стадії свого розвитку, що дозволяє істотно збільшити шанси хворого на одужання.

Які методики лікування онкології застосовують в Білорусі?

Клініки, які спеціалізуються на лікуванні онкології в Білорусі в своїй практиці спираються на прийняті в Європі медичні стандарти.

Білоруські онкологи в повній мірі володіють всім спектром класичних і інноваційних методів протипухлинної терапії, наприклад:

  • При повному або частковому видаленні пухлини (крім класичних порожнинних операцій, застосовуються передові методи малоінвазивної хірургії);
  • Лікування спрямованим гамма-випромінюванням;
  • Хіміотерапія;
  • Гормонотерапія (особливо ефективна при новоутвореннях, що локалізуються в гормонозалежних органах);
  • Імунотерапія (Вплив на пухлину сучасними імуностимулюючими речовинами);
  • Терапія таргетними препаратами (лікувальна методика, яка передбачає застосування препаратів, що впливають на молекулярну структуру пухлини).

Вартість лікування раку в білоруських онкологічних клініках

Ціни на лікування онкології в Білорусії встановлюються тільки після консультації з фахівцем і безпосередньо залежать від тяжкості захворювання, складності терапії, ступеня поширення метастаз і необхідності залучення додаткових фахівців (імунологів, кардіологів, пульмонологів та ін.).

В середньому лікування онкології в республіканських онкологічних центрах обійдеться приблизно в п'ять тисяч доларів, а в тяжких випадках близько десяти.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор