Пересадка (трансплантація) нирок в Індії

Щорічно величезна кількість хворих потребує пересадки органів. Наприклад, кількість людей, що страждають хронічною нирковою недостатністю (ХНН) у світі доходить до 0,1%, а це не так вже й мало. Прикутість до лікарняного ліжка і постійний гемодіаліз змушують хворих задуматися про трансплантацію органу. Пересадка нирок в Індії - це найвигідніший варіант для хворого і ось чому.

Особливості пересадки нирок в клініках Індії

Пересадка органів не забороняється законами і етичними нормами країни, тому практикується досить давно. Трансплантацію нирок в Індії виконують практично всі великі медичні центри. Донорами в більшості випадків виступають живі люди (родичі хворого).

Рівень кваліфікації в сфері трансплантації органів в Індії знаходиться на одному рівні з кращими центрами Європи і Америки. Поширеною операцією, також, є трансплантація нирок в Індії. Успіх операції гарантує хороший рівень обслуговування, сучасне обладнання у великих клініках, а також висока кваліфікація лікарів-хірургів.

Пересадка нирок

В яких випадках проводять пересадку органа?

  • Стеноз ниркової артерії;
  • Наявність цукрового діабету у хворого;
  • Сечокам'яна хвороба;
  • Новоутворення нирок;
  • Гідронефроз;
  • Полікистоз нирок;
  • Пієлонефрит та ін.

Які типи донорів використовують?

Клініки країни практикують пересадки наступного типу:

  1. Від родичів. Це можуть бути батьки, брати, сестри та інші родичі. Такий тип пересадки найпоширеніший в країні.
  2. Від трупних донорів. Отримати орган іноземному пацієнту в таких випадках практично неможливо через довгих листів очікування.
  3. Від не споріднених представників. Пересадка можлива між подружжям. В інших випадках хворому необхідно підтвердити факт відсутності фінансової вигоди між ним і донором.

Як проходить операція з трансплантації нирки в Індії?

Операція з пересадки нирки в Індії

Хірургічне втручання проходить під загальною анестезією і займає 3-4 години. Після операції пацієнт залишається в стаціонарі під суворим наглядом лікарів ще 10-15 днів, але при позитивній динаміці можливий варіант виписки на 5-ту добу. Хворому необхідно приймати спеціальні препарати, які знижують ймовірність відторгнення органу. Щоб уникнути суміжних інфекцій пацієнта переміщують в індивідуальну палату.

Щотижня після виписки пацієнтові слід відвідувати клініку для здачі аналізів. При позитивному результаті можливе відвідування 1 раз на місяць для моніторингу належного функціонування органу.

Яка вартість пересадки нирок в Індії?

Питання вартості трансплантації нирок в Індії є не менш актуальним для хворих, ніж сама пересадка органу. Ціна пересадки нирки в Індії залежить від таких факторів: віку пацієнта і донора, стану їх здоров'я, діагнозу і ступеня його тяжкості.

Цінова політика трансплантологічних клінік Індії набагато нижче в порівнянні з європейськими та американськими клініками, при цьому якість медичних послуг досягає високого рівня за рахунок наявності сучасного обладнання.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 95.4% - 10 гол.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.