Лікування хребта в Угорщині

Лікування хребта в Угорщині

Використання лікувальних мінеральних вод для лікування хребта в Угорщині дозволяє досягти стійкої ремісії практично у всіх пацієнтів, навіть у випадках найбільш запущених захворювань опорно-рухового апарату.

Радонові, сірчисті, насичені вуглекислим газом і мінеральними складовими води сприяють зниженню інтенсивності больових відчуттів, зняттю спазмів і поліпшенню рухливості у пацієнтів, які страждають від ревматизму, остеопорозу, невралгії і порушень місцевого кровообігу.

Крім цього хороший терапевтичний ефект дає застосування лікувальної грязі, піднятої з дна мінеральних джерел.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування захворювань хребта в Хевізе (Угорщина)

Лідером в лікуванні захворювань хребта в Угорщині є курорти, розташовані в місті Хевіз. Застосування термальних вод і лікувальних грязей озера Хевіз показало особливу ефективність при лікуванні дегенеративно-дистрофічних (артрит, остеохондроз і ін.), Невралгічних (невралгія, ішіалгія та кокцигодинія) і запальних (остеомієліт, спондиліт дисцит і інші) захворювань опорно-рухового апарату.

В першу чергу ефективність лікування пояснюється наявністю в складі термальних вод таких критично важливих для функціонування суглобів елементів як сірка (без якої розвивається серозне голодування хрящової тканини), сульфати, стеран, терпени, сульфіди і глютаминовие кислоти.

Також особливу ефективність при лікуванні дистрофічних захворювань хребта (особливо гриж і протрузій) показав унікальний метод підводного витягування при вертикальному розташуванні пацієнта, в басейні, заповненому мінеральною водою.

Крім цього в лікувальний арсенал курортів озера Хевіз входить лікувальний масаж, курс пиття з мінеральних джерел, а також магнітне, ультразвукове та лазерне лікування.

Які методи застосовують для лікування хребта в Угорщині?

В арсенал лікувальних і санаторно-курортних установ Угорщини входять наступні методи:

  • Терапія термальними водами - вони мають виражену протизапальну, асептичним і знеболюючу дію;
  • Підводне витягування хребта - сприяє декомпресії уражених структур хребетного стовпа, тим самим знижуючи інтенсивність больових відчуттів і полегшуючи скутість;
  • Грязелікування і торф'яні ванни - використання підігрітої до певної температури і збагаченої торфом рідини сприяє полегшенню больового синдрому та усунення запального процесу;
  • Термальні ванни - даний метод по впливу на організм схожий на терапію термальними водами, однак на відміну від останнього може застосовуватися щодня.

Процедура підводного витягування хребта в Угорщині

Підводне витягування хребта в Угорщині

Застосування підводного витягування хребта в Угорщині є одним з найбільш популярних і ефективних методів лікування дегенеративних захворювань хребта.

Для забезпечення витягнення пацієнта підвішують за підборіддя або пахвові западини в середовищі забезпечує максимальну компресію (в підігрітому термальному басейні). Для оптимізації процесу до ніг пацієнта прикріплюються спеціальні обважнювачі, вага яких визначається в залежності від тяжкості захворювання і може варіюватися від двох до двадцяти кілограм.

Сутність процедури полягає в поступовому і акуратному подовженні хребетного стовпа, яке дозволяє зняти тиск з пошкоджених сегментів, усуває зміщення міжхребцевих дисків і знижує компресію спинномозкових корінців.

Курс складається з п'ятнадцяти процедур, тривалість яких сягає двадцяти хвилин.

Ціна лікування хребта в санаторіях Угорщини

Вартість лікування залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити: вартість проживання в Угорщині, ціну проїзду до курорту і назад, а також ціну на консультації лікаря і самого лікування.

Приклади вартості лікування хребта в Угорщині:

  • Сеанс лікувального масажу - сім євро (частковий) або дванадцять (повний);
  • Одна процедура грязелікування, витягування хребта і підводного струменевого масажу - сім євро;
  • Одне заняття лікувальною гімнастикою - шість євро (групове) або дванадцять за індивідуальне.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор