Ринопластика за кордоном

Ринопластика за кордоном

Яким би гарним і помітним не був «видатний» ніс, все-таки акуратні риси обличчя привертають більше. На превеликий жаль, природа не завжди прихильна до людей, тому багато хто замислюється про пластику носа.

Здебільшого від проблем з розміром, формою носа страждають жінки. Для них питання про проведення ринопластики завжди актуальне. Косметична операція зі зміни форми носа - найпопулярніша і затребувана процедура, пацієнтами якої, найчастіше, є представниці прекрасної статі. Кожна жінка заслуговує бути красивою. Сучасний світ дає можливість виправити недоліки за допомогою пластичної хірургії.

Ринопластика є однією з найпопулярніших і затребуваних операцій в сфері пластичної хірургії. Від хірурга, що виконує маніпуляції, потрібна точність рухів, експертність в області медицини, а також стратегічне мислення.

Медичний працівник повинен знати, як буде себе вести хрящова тканина в процесі загоєння. На базі цих відомостей складається план і хід операції. Пацієнти підходять до вибору доктора вкрай уважно. Перед тим, як остаточно вибрати хірурга, вони переглядають численні портфоліо, вчитуються в відгуки людей, кому вже була зроблена така процедура.

Ринопластика може бути показана лікарем, на основі діагнозу пацієнта. Але, в основному, це косметична процедура, яку проводять для поліпшення зовнішнього вигляду обличчя. Операція входить в число складних хірургічних втручань. На основі цього, ринопластику за кордоном проводять виключно досвідчені хірурги.

Завдяки ринопластиці можна змінити форму носа, його розмір. Крім того, можна виправити вроджені чи набуті деформації носа, які служать причиною порушення дихання.

Дізнатися вартість операції

Бажаєте дізнатися скільки коштує операція?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який вид корекції необхідний?*Можна вибрати кілька варіантів
Ринопластика
Мамопластика
Абдомінопластика
Ліпосакція
Лігаментотомія
Інше
Назад Далі

Переваги ринопластики за кордоном

У зарубіжних клініках ринопластикою займаються тільки кваліфіковані хірурги, які знають всі особливості операції, здатні спрогнозувати наслідки. Ними використовується тільки сучасна апаратура, перевірені методики.

Перед оперативним втручанням пацієнт консультується у косметолога-естета. Під час розмови з фахівцем створюється кілька варіантів моделювання носа. Так пацієнт з фахівцем підбирають більш естетичний варіант, який буде гармоніювати з особою.

Ринопластика за кордоном проводиться з застосуванням безпечних методів. Деяких клініках США, Європи, Ізраїлю популярний безопераційний метод зміни форми носа. Він грунтується на використанні спеціальних ін'єкцій - дермальних філерів - які змінюють форму носа.

Уколи є кальцієві гелі, що вводяться в ту область, де діагностується деформація, що сприяють зміні форми носа. Через деякий час гель застигає і зберігає встановлену для нього форму протягом декількох років. Процедура триває близько 20 хвилин. Цей спосіб звільняє пацієнта від оперативного втручання. Більш того, дані уколи стоять в рази менше, ніж хірургія.

Увага! Практично 100% пластичних операцій на ніс в закордонних клініках проходять без ускладнень, побічних ефектів. Це не дивно, так як величезна кількість знаменитостей воліють робити ринопластику саме за кордоном.

Фото пацієнтів до та післе ринопластики

За кордоном можлива пластика носа без операції!

Щоб скорегувати форму носа не обов'язково лягати під ніж. Неінвазивний спосіб усунення дефектів здійснюється без хірургічного втручання. До такої пластики носа за кордоном відносять:

  • Корекцію носа за допомогою лазера. Такий метод є самим щадним. З його допомогою можна виправити форму носової перегородки. Лазер розм'якшує хрящову тканину, таким чином, хірургія здійснюється без будь-яких кровотеч. Пацієнт після процедури спокійно відправляється додому, де проходить відновлення протягом декількох днів;
  • Ринопластику за допомогою гіалуронової кислоти. Ніс піддається коригування завдяки введенню препарату, в основі якого є гіалуронова кислота. Дану маніпуляцію в медичній сфері називають контурній пластикою носа. Процедура підходить для тих пацієнтів, хто хоче прибрати горбочок, зменшити крила носа. Результат тримається близько півтора року;
  • Корекцію з використанням ботокса. Цим методом можна змінити форму, зменшити ширину ніздрів, підняти кінчик носа. Дана процедура не заподіє пацієнту больові відчуття. Результат яскраво проявляється через тиждень, після введення препарату;
  • Пластика носа за допомогою ниток. Такий вид ринопластики допоможе підняти кінчик носа. В ході процедури задіяні нитки Аптос. Варто відзначити, що багато пацієнтів скаржаться на те, що місця введення нитки видно навіть через деякий час після проведення процедури.

Методи хірургічної корекції носа в зарубіжних клініках

Для корекції носа за кордоном фахівці використовують безліч хірургічних методів, щоб досягти необхідного результату. Метод вибирається на основі складності випадку. Існує кілька видів ринопластики.

Відкрита ринопластика

Процедура полягає в здійсненні розрізу нижньої частини носа між ніздрями. Завдяки даному способу хірург отримує хороший огляд і може вільно здійснювати операцію. Таки маніпуляції показані тим, у кого серйозна деформація носа, а також тим, хто пережив кілька невдалих ринопластик. Головним недоліком такого методу є тривалість відновного періоду.

Увага! Шрам від розрізу з часом стає практично непомітним і буде ховатися під природними лініями носа.

Закрита ринопластика

Доступ до носа здійснюється через ніздрі. Такі маніпуляції показані тим, кому потрібно трохи змінити форму носа. Закрита ринопластика не дає хірургу свободи дії, але не залишає шрамів після завершення процедури. Більш того, відновлювальний період набагато менше, ніж при відкритій ринопластиці.

В яких країнах роблять риносептопластику за кордоном?

У клініках за кордоном ринопластику роблять відомі і досвідчені хірурги. У закордонних клініках використовуються виключно сучасні матеріали, технології. Саме цього не вистачає вітчизняним клінікам.

В силу цього, медичні туристи найчастіше обирають такі країни:

Ринопластика в Ізраїлі

Ізраїль

Більше 70% пацієнтів вибирають ізраїльські клініки. Процедура в 98% випадків проходить успішно, без ускладнень. Даний показник ґрунтується на досвіді лікарів, використання інноваційних технологій.

Ізраїльські фахівці здатні проводити пластичні операції різного рівня, при цьому, гарантуючи хороший результат.

Корекція носа в Німеччині

Німеччина

Саме лікарі з Німеччини помиляються рідше всіх. Близько 0,3% фахівців можуть допустити лікарську помилку в терапії або при постановці діагнозу. Величезна кількість зарубіжних пацієнтів звертаються в німецькі клініки для проведення ринопластики. Близько 98% пацієнтів задоволені результатом. Для риносептопластики за кордоном активним чином використовуються малоінвазивні способи корекції.

Пластика носа в Туреччині

Туреччина

Близько 1200 фахівців практикують пластичну хірургію. Кожен з лікарів має сертифікат ISAPS. У рік в Туреччині здійснюється понад 300000 хірургічних втручань зі зміни певних частин тіла.

Результат майбутньої операції пацієнт переглядає заздалегідь, завдяки 3-D моделюванню. Успіх ринопластики в турецьких клініках перевищує 95%.

Клініка Рамбам

Південна Корея

Дана країна визнана лідером в сфері пластичної хірургії. У рік лікарі проводять більш 770000 втручань з корекції носа та інших частин людського тіла. Для ринопластики використовуються нитки, філери, імпланти, які не викликають відторгнення у організму пацієнта і не доставляють йому дискомфорту.

Корейські клініки борються за кожного клієнта, в зв'язку з високою конкурентностью.

Вартість ринопластики в клініках за кордоном

Ціна ринопластики за кордоном формується з декількох аспектів. Впливає різновид оперативного втручання, обсяг майбутніх робіт. Також позначається рівень самого медичного закладу, його укомплектованість та досвід.

На вартість впливає ім'я хірурга. Чим відоміший лікар, тим дорожче буде коштувати операція. У таблиці представлена приблизна ціна на корекцію носа в зарубіжних клініках:

 

Ізраїль

Німеччина

Туреччина

Південна Корея

Вартість ринопластики

від $5500

від $5900

від $2100

від $4100

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор