Лікування в кращих клініках України

Лікування в Україні

Провідні клініки та лікувальні установи України у своїй практиці використовують сучасні медичні технології, якість яких відповідає найвищим світовим стандартам:

 • У консервативних і хірургічних методах терапії;
 • В області інструментальної діагностики;
 • У лабораторних дослідженнях.

УАМТ співпрацює з передовими державними та приватними клініками, Інститутами, лікувально-профілактичними закладами України, провідними постачальниками медичних послуг, діагностичними лабораторіями та низкою інших установ, завдяки чому може надати інформацію про якість медичних послуг, якість сервісу, результати та ефективність лікування в даних закладах.

Переваги лікування в Україні

 1. Висока якість послуг у поєднанні з невисокою вартістю лікування. Українські клініки стрімко заробляють популярність на ринку світового медичного туризму завдяки поєднанню доступних цін і високої якості наданих послуг. Особливо лікування в Україні стає все більш популярним серед пацієнтів із Західної Європи, США, Ізраїлю, Великобританії. Вартість українських медичних послуг на порядок менше ніж відповідні послуги в інших країнах, при цьому, не поступаючись в якості і рівні комфорту в багатьох зарубіжних клініках.
 2. Відсутність черг на лікування. В Україні практично відсутні черги на надання медичних послуг і лікування, що дозволяє іноземним пацієнтам отримати своєчасну допомогу в повному розмірі.
 3. Якість сервісу. Важливим фактором, що дозволяє іноземному пацієнтові відчувати себе комфортно в провідних клініках України є наявність англомовного персоналу. Провідні клініки України мають чудово обладнані клініки, комфортабельні палати з обов'язковим душем і туалетом у кожній палаті.
 4. Відсутність необхідності оформляти візу. Україна знаходиться в центрі Європи і для пацієнтів з більшості європейських країн немає необхідності оформляти візу.

Основні напрямки медичного туризму в Україні:

Кращі клініки України

Відпочинок та розваги

Медичний туризм в Україні можна назвати прекрасною можливістю

 • Зміцнити здоров'я (Ви будете приємно здивовані сервісом, якістю наданих послуг і результатом лікування);
 • Відвідати знамениті українські міста, наповнені легендами і давньою історією (Київ, Чернігів, Львів, Одеса);
 • Познайомитися з традиціями української культури та кухні;
 • Чудово відпочити і набратися вражень від ознайомлення з прекрасною природою України.
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 98.75% - 8 гол.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.