Лікування в клініках за кордоном

Клиника за границей

Популярність медичного туризму в останні роки значно зросла. Одна з причин (якщо говорити про туристів з розвинених країн) - то лікування за кордоном обходиться їм часто в рази дешевше, ніж в рідній країні.

Для жителів України та інших країн, що розвиваються лікування за кордоном в більшості випадків актуально з таких причин, як: труднощі з постановкою діагнозу, малоефективна терапія, необхідність проведення складної операції. Європейські та світові клініки надають медичні послуги відповідно до сучасних вимог і застосуванням новітніх технологій, що дозволяють оперативно відновити здоров'я в таких випадках.

Коли варто задуматися про лікування захворювання за кордоном?

Лікування за кордоном

Для багатьох українців лікування хвороб за кордоном стає гострою потребою коли:

 • Встановлено неточний діагноз, або його неможливо визначити. У клініках Німеччини, наприклад, постановка найскладнішого діагнозу - це не більше тижня.
 • Пройдена терапія не принесла ніяких результатів, що свідчить про необхідність перегляду діагнозу або нового способу лікування.
 • Захворювання стрімко прогресує і потрібно складне оперативне втручання.
 • Лікування хвороби вимагає застосування методів передової хірургії. Це операції на мозку, печінці, підшлунковій залозі, хребті.
 • Пацієнт потребує паліативної допомоги, щоб поліпшити якість свого життя.

У сучасних клініках Ізраїлю, Німеччини та інших розвинених країн за допомогою високоточного і ефективного обладнання проводиться оперативна постановка діагнозу, складається план результативного лікування. В окремих випадках лікування, яке потребує оперативного втручання, здійснюється за допомогою робототехніки і інвазивно. При цьому, ціна лікування захворювань за кордоном звичайно перевищує вартість послуг українських лікарів, але воно може принести результат, коли на батьківщині пацієнта вилікувати неспроможні.

Основні переваги закордонних клінік

Лікування за кордоном має масу позитивних сторін для українців:

 1. Здійснення терапії під контролем професорів і кандидатів медичних наук зі світовим ім'ям і досвідом.
 2. Ефективне лікування та діагностика захворювань сучасними методиками і технологіями.
 3. Комплексна терапія, що включає медикаментозне лікування новітніми препаратами і ліками, які не є запатентованими в Україні.
 4. Індивідуальне складання програми лікування і відновлення здоров'я кожного пацієнта.
 5. Висококваліфікований персонал, який володіє прогресивними методиками роботи.

КЛІНІКИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ - ЦЕ КОМФОРТНІ УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ПАЦІЄНТІВ ПІД ЧАС АКТИВНОЇ ТЕРАПІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ.

Щоб отримати інформацію про можливі варіанти лікування - заповніть, будь ласка, форму.

Куди найчастіше їдуть лікуватися пацієнти з України?

Найбільш популярні напрямки медичного туризму у жителів України - Ізраїль, Німеччина, Франція, Туреччина, Індія. Багаторічна практика і застосування останніх інноваційних методик в терапії, дозволили клінікам Європи здійснювати складні операції по: лікуванню критичних стадій раку, пластичній хірургії, пересадці волосяного покриву, лікуванні псоріазу, трансплантації життєво важливих органів.

Скільки коштує лікування за кордоном?

Той факт, що вартість лікування за кордоном сильно перевищує вартість лікування в Україні, не робить медичний туризм менш привабливим. До того ж, в ряді європейських країн діють численні програми, що дозволяють економити на послугах і лікуванні.

Найдорожчою країною для лікування визнано США, де тільки первинні консультації коштують кілька сотень доларів. Найбільш затребуваними країнами для медтуризму вважаються Ізраїль, Німеччина, Туреччина, Індія.

При подібному рівні медицини в різних країнах, вартість лікування може відрізнятися і залежить від:

 • ціни медичних послуг;
 • вартості розміщення;
 • необхідності візи;
 • вартості авіаквитків.

Крім цього, чим вище рівень центру і його репутація, тим вище ціна послуг, які він надає. Найбільш недороге лікування в Індії, але це не говорить про те, що медицина там не ефективна - там працюю висококласні фахівці і останнім часом зростає кількість дорогого устаткування.

УАМТ допоможе Вам з організацією поїздки!

Організація лікування в клініках за кордоном

Українська Асоціація Медичного Туризму протягом декількох років активно забезпечує пацієнтам можливість лікування в кращих медичних центрах Європи і Азії.

Організовуючи лікування за кордоном УАМТ допоможе Вам:

 • Підготувати медичну документацію і перевести на потрібну мову;
 • Вибрати клініку і розповість про переваги лікування в тій чи іншій країні;
 • Надасть доступ до своєї бази даних кращих фахівців з будь-яких захворювань;
 • Зв'яже Вас безпосередньо з представником клініки і запише на прийом до фахівця;
 • І все це безкоштовно для пацієнтів!

УАМТ фінансується за рахунок членів і партнерів організації для того, щоб забезпечити українцям можливість вийти безпосередньо на провідні світові клініки і медичні центри для лікування за кордоном. Вам більше не потрібно самостійно шукати установи, займатися паперовою роботою, зв'язуватися з клінікою або вчити мову - УАМТ зробить все необхідне за Вас.Ми допоможемо Вам це забезпечити!

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор