Лікування на курорті Шарвар в Угорщині

Лікування на термальному курорті Шарвар

У 213 кілометрах від Будапешта розташовується один з десяти королівських курортів Європи - Шарвар, візитна картка північно-західній Угорщині. Повноцінному оздоровленню на термальних джерелах сприяє і навколишній антураж -прекрасна природа і заспокійливі пейзажі.

Курорт Шарвар в Угорщині славиться своїми величезними реконструйованими купальнями і сучасними СПА. Щороку в лікувально-профілактичних цілях Шарвар відвідують близько півмільйона туристів. Місцеві мінеральні джерела, випадково знайдені геологами замість нафти, стали воістину золотою жилою для країни.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який діагноз у пацієнта?*
Захворювання серцево-судинної системи
Захворювання опорно-рухового апарату
Захворювання шкіри
Інше
Назад Далі

Купальня Шарвар в Угорщині

Особливо високо ці купальні цінують люди середнього та похилого віку. Вартість послуг на лікування в Шарвар (Угорщина) заздрості від обраного пакета послуг, які крім лікувальних процедур, включають в себе:

 • Трансфер до готелю;
 • Відвідування місцевих озер;
 • Послуги представника від готелю.

Купальні працюють з 8 ранку до 10 вечора. Ціна лікування на одну людину приблизно 3000 угорських форинта, що становить близько 10 євро, і дитячий абонемент - від 1450 форинтів (близько 5 євро). Придбання спеціальної СПА-карти дає додаткові 5% знижки на відвідування купалень.

Як проходить лікування на термальному курорті Шарвар?

Купальня Шарвар в Угорщині

Термальний курорт Шарвар зобов'язаний своєю популярністю двох джерел. Обидві купальні з цілющими водами знаходяться недалеко від історичної частини міста і один від одного. Відпочиваючі можуть лікується тут відразу двома типами цілющої води, температури яких значно відрізняються, також, як і оздоровчі ефекти:

 1. Джерело Рабашемьен з температурою води +83 градуси, вода походить з глибини 2 км. Він містить: NaCl, Na2CO3, I, Br, Cr, F і біоелементи. Хімічні речовини потрапляють в організм тих, що купаються через шкіру. У води з цього джерела широкий спектр лікувальних властивостей. Методом дистиляції з неї отримують мінеральну сіль Шарварскій кристал, широко застосовуваний для лікувальних ванн, в медичних центрах по всій Європі;
 2. Друге джерело являє собою лужно-гідрокабонатную воду з домішкою важких елементів. Його температура +43 градуса, глибина 1,3 км. Цей джерело рекомендований хворим з проблемами суглобів і в період реабілітації після хірургічних втручань. Системне прийняття цілющих ванн в купальнях цього джерела відмінно сприяє розслабленню м'язів, а лікувальні пари показані при гострих і хронічних респіраторних захворюваннях.

При яких захворюваннях ефективно лікування в Шарвар?

Рекомендований курс лікування становить два тижні. В комплексне лікування в Шарвар входить електротерапія, механотерапія, ЛФК, гідро-, фото- і інгаляційна терапія.

За допомогою мінеральних вод Шарвар проводиться профілактика хвороб:

 • Суглобів;
 • Верхніх дихальних шляхів;
 • Урологічного і гінекологічного характеру;
 • Стресу, зниженого імунітету, хвороби нервової системи;
 • Фізичного і психічного виснаження, м'язових спазмів;
 • Реабілітації після оперативних втручань.

Плануючи лікування за допомогою Шарварских джерел, необхідно пам'ятати, що води мають не тільки цілющі властивості. До них є і певні протипоказання.

Оздоровчий і відновний комплекс шарварского курорту відзначений 4 зоряним статусом. Крім традиційних лікувальних процедур, бажаючі можуть отримати тут і багато різних профілактичних програм, пов'язаних з фітнесом. Широкою популярністю серед відвідувачів курорту користуються місцеві сауни, салони краси, оздоровчий бар і басейни.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор