Лікування на курорті Шарвар в Угорщині

Лікування на термальному курорті Шарвар

У 213 кілометрах від Будапешта розташовується один з десяти королівських курортів Європи - Шарвар, візитна картка північно-західній Угорщині. Повноцінному оздоровленню на термальних джерелах сприяє і навколишній антураж -прекрасна природа і заспокійливі пейзажі.

Курорт Шарвар в Угорщині славиться своїми величезними реконструйованими купальнями і сучасними СПА. Щороку в лікувально-профілактичних цілях Шарвар відвідують близько півмільйона туристів. Місцеві мінеральні джерела, випадково знайдені геологами замість нафти, стали воістину золотою жилою для країни.

Купальня Шарвар в Угорщині

Особливо високо ці купальні цінують люди середнього та похилого віку. Вартість послуг на лікування в Шарвар (Угорщина) заздрості від обраного пакета послуг, які крім лікувальних процедур, включають в себе:

 • Трансфер до готелю;
 • Відвідування місцевих озер;
 • Послуги представника від готелю.

Купальні працюють з 8 ранку до 10 вечора. Ціна лікування на одну людину приблизно 3000 угорських форинта, що становить близько 10 євро, і дитячий абонемент - від 1450 форинтів (близько 5 євро). Придбання спеціальної СПА-карти дає додаткові 5% знижки на відвідування купалень.

Як проходить лікування на термальному курорті Шарвар?

Купальня Шарвар в Угорщині

Термальний курорт Шарвар зобов'язаний своєю популярністю двох джерел. Обидві купальні з цілющими водами знаходяться недалеко від історичної частини міста і один від одного. Відпочиваючі можуть лікується тут відразу двома типами цілющої води, температури яких значно відрізняються, також, як і оздоровчі ефекти:

 1. Джерело Рабашемьен з температурою води +83 градуси, вода походить з глибини 2 км. Він містить: NaCl, Na2CO3, I, Br, Cr, F і біоелементи. Хімічні речовини потрапляють в організм тих, що купаються через шкіру. У води з цього джерела широкий спектр лікувальних властивостей. Методом дистиляції з неї отримують мінеральну сіль Шарварскій кристал, широко застосовуваний для лікувальних ванн, в медичних центрах по всій Європі;
 2. Друге джерело являє собою лужно-гідрокабонатную воду з домішкою важких елементів. Його температура +43 градуса, глибина 1,3 км. Цей джерело рекомендований хворим з проблемами суглобів і в період реабілітації після хірургічних втручань. Системне прийняття цілющих ванн в купальнях цього джерела відмінно сприяє розслабленню м'язів, а лікувальні пари показані при гострих і хронічних респіраторних захворюваннях.

При яких захворюваннях ефективно лікування в Шарвар?

Рекомендований курс лікування становить два тижні. В комплексне лікування в Шарвар входить електротерапія, механотерапія, ЛФК, гідро-, фото- і інгаляційна терапія.

За допомогою мінеральних вод Шарвар проводиться профілактика хвороб:

 • Суглобів;
 • Верхніх дихальних шляхів;
 • Урологічного і гінекологічного характеру;
 • Стресу, зниженого імунітету, хвороби нервової системи;
 • Фізичного і психічного виснаження, м'язових спазмів;
 • Реабілітації після оперативних втручань.

Плануючи лікування за допомогою Шарварских джерел, необхідно пам'ятати, що води мають не тільки цілющі властивості. До них є і певні протипоказання.

Оздоровчий і відновний комплекс шарварского курорту відзначений 4 зоряним статусом. Крім традиційних лікувальних процедур, бажаючі можуть отримати тут і багато різних профілактичних програм, пов'язаних з фітнесом. Широкою популярністю серед відвідувачів курорту користуються місцеві сауни, салони краси, оздоровчий бар і басейни.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор