Лікування цукрового діабету за кордоном

Лікування діабету за кордоном

Цукровий діабет є хронічним захворюванням, викликаним порушеннями в роботі ендокринної системи. Його симптоми - підвищення рівня глюкози в крові і зменшення вироблення інсуліну в підшлунковій залозі.

Дане захворювання впливає на роботу всього організму і вимагає постійного контролю і лікування. Існує два типи цукрового діабету. Перший тип виникає в дитячому і підлітковому віці, характеризується повною залежністю від інсуліну і небезпечними наслідками при порушенні режиму.

Другий тип найчастіше з'являється у людей після 40 років. При відсутності своєчасної діагностики, хвороба може спровокувати інфаркт, інсульт і навіть кому.

Лікування цукрового діабету за кордоном - це швидкий спосіб пройти повне обстеження у кваліфікованих фахівців, виявити причину і вибрати відповідний спосіб терапії.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Які нові методи лікування діабету використовують за кордоном?

Лікування діабету за кордоном направлено на повне усунення цукру в сечі і максимальну компенсацію глюкози в крові. Основною метою терапії є відновлення гормонального фону в організмі пацієнта і зведення до мінімуму ризику ускладнень.

Лікування цукрового діабету за кордоном складається з декількох етапів. Найголовнішим з них є вибір відповідної дієти. Також, формується постійний режим дня для контролю рівня цукру і вибору необхідного дозування.

Для діабету другого типу рекомендовано зниження ваги і відновлення роботи ендокринної системи.

Крім перерахованих традиційних методик в зарубіжних клініках впроваджуються такі інноваційні методи, як:

  1. Інсулінова ін'єкція. Існує кілька видів інсуліну: тваринного походження, генетично модифікованого і людського биосинтетического. За кордоном використовують сучасний інсулін Afrezza, який вводиться під час їди через інгалятор;
  2. Лікування цукрового діабету стовбуровими клітинами. Ще один вид зарубіжної терапії. Для цього проводяться клінічні випробування нових регенеративних препаратів на основі стовбурових клітин самого пацієнта. Після цього поліпшується стан хворого і знижується рівень глюкози в крові за рахунок формування здорових тканин підшлункової залози;
  3. Апаратна фізіотерапія (один з найдієвіших способів - магнітотерапія, призначається в комплексі);
  4. Бальнеологічне лікування (один з методів комплексної терапії - радонові ванни);
  5. Екстракорпоральна гемокоррекция (даний спосіб лікування діабету є найбільш складним, тому що проводиться модифікація компонентів крові поза організмом для зміни їх властивостей).

Особливості лікування цукрового діабету 1-го і 2-го типу за кордоном

Лікування цукрового діабету 1-го і 2-го типу за кордоном

Лікування цукрового діабету за кордоном проводиться в сучасних медичних центрах. Головною особливістю закордонних клінік є можливість проведення повного обстеження на новітньому обладнанні.

Для лікування діабету 1 типу за кордоном використовуються не тільки медикаментозні способи, але і практикується пересадка частини підшлункової залози, а також, установка апарату для автоматичного введення необхідної дози інсуліну.

В процесі лікування діабету другого типу в іноземних клініках використовують в основному медпрепарати для зниження рівня цукру в крові, а також такі, які зменшують всмоктування цукру в кров із системи травлення пацієнта.

Ціни на лікування діабету за кордоном

Перед початком терапії всі лікарі обов'язково рекомендують пройти повне обстеження, його вартість за кордоном варіюється від 350 до 950 Євро. Загальна сума залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. На підсумковій вартості може відбитися наявність ускладнень у пацієнта, стадія захворювання, чи є зайва вага і т.д.

Крім того, в різних країнах ціна лікування цукрового діабету за кордоном може відрізнятися:

  • Китай (від 2,5 до 7 тисяч доларів);
  • Туреччина (від 2,4 до 9 тисяч доларів);
  • Ізраїль (від 4000 до 10500 доларів);
  • Німеччина і США (від 4,5 до 12 тисяч доларів).
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор