Лікування раку кишечника за кордоном

Рак кишечника - злоякісне утворення, що вражає відділи тонкого і товстого кишечника. Це одна з найагресивніших форм раку, яка розвивається дуже швидко. Серед причин онкологічної смертності захворювання займає третє місце. Найчастіше патологія розвивається у людей старшого віку.

Важливо! Рання діагностика і адекватна терапія значно збільшують шанси на сприятливий прогноз. При лікуванні раку кишечника за кордоном ці показники сягають 90%. А у 42% пацієнтів з країн СНД при ретельній діагностиці в зарубіжних клініках страшний діагноз взагалі не підтверджується.
Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування раку кишечника за кордоном

Рак кишечника

Світова онкологія досягла значних успіхів в терапії раку, в тому числі і колоректального. Однак для більшості пацієнтів встановлений діагноз продовжує звучати як вирок.

Лікарі зарубіжних клінік щодня спростовують цю думку і своєю роботою доводять, що більшість форм онкології успішно виліковується. Важливо лише вчасно виявити злоякісне утворення і своєчасно приступити до терапії. Про це також свідчать і численні відгуки пацієнтів, які пройшли лікування раку кишечника за кордоном.

Також всі хворі, які пройшли терапевтичний курс за кордоном, відзначають ряд важливих переваг лікування в закордонних клініках. Головні з них:

 • Точна діагностика, виявлення пухлини на найбільш ранніх стадіях, в тому числі при скринінговому обстеженні;
 • Максимально короткий термін між отриманням результатів діагностики і початком лікування;
 • Використання найновіших протипухлинних методів;
 • Хороший догляд і психологічна підтримка;
 • Докладні рекомендації при виписці щодо подальшого способу життя;
 • Можливість отримати консультацію фахівця в режимі онлайн;
 • При бажанні пацієнт може взяти участь у випробуваннях нових методів терапії і тільки що розроблених протипухлинних препаратів.

Ці переваги роблять прогноз лікування раку кишечника в клініках за кордоном набагато більш обнадійливим.

Діагностика онкології кишечника в зарубіжних клініках

Віртуальна колоноскопія

Сучасна онкологія має в своєму розпорядженні достатню кількість методів дослідження, завдяки яким злоякісне утворення можна виявити вже на самій ранній стадії його розвитку.

Діагностика раку кишечника за кордоном включає:

 1. Ректальне дослідження - шляхом пальпації нижньої частини прямої кишки через анус можна визначити наявність пухлини цього відділу;
 2. Дослідження Carcinoembryonic antigen (CEA) - в невеликих кількостях СЕА присутній в сироватці крові здорових людей. Збільшення його концентрації може свідчити про розвиток раку кишечника або наявність хронічного запального процесу. Сьогодні дослідження найчастіше проводиться після терапевтичного курсу, щоб визначити, чи не відновився чи процес зростання пухлини;
 3. Обстеження на приховану кров - аналіз калу, який виявляє присутність в стільці крові, що не помітну неозброєним оком. Завдяки сучасним тестам, перед проведенням аналізу не потрібно голодувати або дотримуватися спеціальної дієти;
 4. Ректоскопія - має високий показник достовірності. Проводиться за допомогою спеціального ендоскопічного приладу. Під час дослідження можна візуалізувати пряму і частина сигмовидної кишки, а також при необхідності взяти зразки для гістології. Процедура безболісна, але, щоб повністю прибрати неприємні відчуття, можуть використовуватися знеболюючі засоби. Перед проведенням обстеження проводиться обов'язкове очищення кишечника від калових мас;
 5. Колоноскопія - дослідження виконується за допомогою довгого гнучкого ендоскопа і дозволяє оглянути і оцінити стан слизової всієї товстої кишки, аж до її з'єднання з тонким кишечником, і взяти для дослідження зразки тканин з підозрілих ділянок. Колоноскопія проводиться під наркозом. Для отримання достовірних результатів кишечник має бути добре очищеним;
 6. Віртуальна колоноскопія - сучасний, точний і комфортний для пацієнтів метод діагностики. Виконується за допомогою комп'ютерного томографа, без введення ендоскопа. Метод дає можливість отримати тривимірне зображення кишечника і провести точний аналіз отриманих даних;
 7. Контрастна інфузія - рентгенологічне дослідження, яке виконується після ректального введення контрастної речовини в поєднанні з повітрям. Метод дозволяє візуалізувати товсту кишку практично по всій її довжині.
Довідка. Спочатку лікар вибирає методи, виходячи зі скарг пацієнта і результатів первинного огляду. Надалі, при підтвердженні діагнозу, може призначатися додаткова діагностика.

Сучасні методи лікування раку кишечника за кордоном

Лікування раку кишечника за кордоном

Закордонні онкологічні клініки оснащені сучасним обладнанням, мають в своєму штаті кваліфікованих фахівців і швидко вводять в клінічну практику новітні досягнення. Це дозволяє значно підвищити відсоток виліковності і продовжити життя пацієнтам навіть на пізній стадії захворювання. Також велике значення має застосування комплексного підходу.

Онкологи за кордоном використовують такі методи:

 • Хірургічний - основний метод лікування колоректального раку. Під час операції частина кишечника, уражена пухлиною, видаляється, а вільні кінці кишки з'єднуються. Іноді хірургам доводиться вдаватися до формування колостоми - штучно створеного вихідного отвору прямої кишки для виведення калових мас;
 • Радіотерапія - її метою є знищення клітин патологічного вогнища. Може застосовуватися як до операції, для зменшення маси пухлини, так і після втручання з метою зниження ризику рецидиву, для боротьби з метастазами;
 • Хіміотерапія - використовується в складі комплексної терапії і виконує ту ж роль, що і опромінення. При неоперабельних формах раку може застосовуватися як основний метод лікування. Сьогодні за кордоном широко використовується таргетна хіміотерапія - введення певних препаратів, які впливають тільки на атипові клітини і практично не зачіпають здорові;
 • Симптоматичне лікування - направлено на поліпшення якості життя пацієнта і зменшення проявів негативної симптоматики (наприклад, зменшення болю на пізніх стадіях або боротьба з нудотою після хіміотерапії);
 • Біотерапія - при її проведенні застосовуються препарати, спрямовані на посилення імунітету, які одночасно підвищують вразливість пухлинних клітин, в тому числі і до проведеної терапії. Застосовується як самостійний метод і в складі комплексного лікування.

Нерідко лікарям доводиться стикатися з наслідками лікування народними методами. Деякі з них наносять ще більшої шкоди здоров'ю. Але навіть використання нешкідливих засобів призводить до втрати часу. У підсумку, хворий звертається до лікарів надто пізно, коли найбільш сприятливий момент упущений.

Вартість лікування раку кишечника в клініках за кордоном

Сучасна протипухлинна терапія не може бути дешевою з тієї причини, що для її проведення потрібно використання високих технологій, постійне оновлення медичного обладнання, кваліфікована підготовка фахівців. Чималі кошти вкладаються в наукові дослідження. Тому питання вибору місця для лікування (вдома чи за кордоном) актуальний для багатьох пацієнтів.

Однак ціна лікування раку кишечника за кордоном в різних країнах може суттєво відрізнятися. Покажемо для порівняння вартість діагностики та лікування в країнах, які найчастіше вибирають пацієнти.

Процедура

Ізраїль

Німеччина

США

Діагностика ($)

3 400

6 000

7 600

Лікування ($)

19 000-20 000

40 000-45 000

від 65 000

Завдяки розвитку медичного туризму, сьогодні є можливість вибрати закордонну клініку, яка буде відповідати всім побажанням пацієнта, в тому числі і у фінансовому питанні.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор