Лікування раку легенів в клініках Ізраїлю

Рак легенів

Рак легень - важке онкологічне захворювання, що походить з епітеліальної тканини бронхів або альвеол. Хвороба широко поширена по всьому світу, займає перші місця по частоті виникнення і смертності серед інших онкологічних діагнозів. Лікування раку легень залежить не тільки від своєчасної постановки діагнозу і стадії захворювання, але і від якості наданих медичних послуг.

У сучасному світі є лише кілька країн, які можуть похвалитися лідерством в сфері медицини та медичних технологій. Однією з них є країна Ізраїль. Лікування раку легень в Ізраїлі проводитися із застосуванням новітньої апаратури та іноваційних хіміопрепаратів, що, безсумнівно, виділяє цю країну як найбільш сприятливу для лікування онкології.

Сучасне лікування легких в Ізраїлі надають передові клініки Ассута, Шиба, Сураські, Хадасса і деякі інші.

У чому перевага лікування раку легень в клініках Ізраїлю?

Діагностика раку легенів
  1. Використання передових технологій. Більшість онкологічних центрів в Ізраїлі обладнані найновішими апаратами і операційними залами. Наприклад, якісний апарат комп'ютерної томографії, здатний зробити точну 3-D модель з кратністю збільшення до х1000, що дозволяє з точністю локалізувати пухлину і можливі метастази. Оперативні втручання проводяться з використанням нового шовного матеріалу, який не має алергенного ефекту, запобігаючи можливості вторинного нагноєння післяопераційної рани.
  2. Короткий післяопераційний і післяхіміотерапевтичний період. Медичні дослідження показують, що методи лікування, що використовуються в Ізраїлі, мають більш короткий період реабілітації. Обумовлено це впровадженням малоінвазивних оперативних втручань і використанням новітніх хіміопрепаратів.
  3. Лікування найскладніших випадків. Новітня техніка та висококваліфікований медичний персонал дозволяють проводити терапію у випадках, коли в інших країнах хворому лікарі вже не можуть надати дієву допомогу по ряду причин (термінальні стадії раку, велика кількість метастазів, метастази в неоперабельних областях).

Які методи лікування раку легень використовують в Ізраїлі?

Методи лікування раку легень в Ізраїлі
  • Малоінвазивні оперативні втручання. Перші стадії раку легень піддаються малоінвазивному лікування з використанням торакоскопії. Такі операції мають малу кількість ускладнень і швидкий післяопераційний період.
  • Хіміотерапія. У разі появи метастазів, крім операції, проводитися хіміотерапія з використанням нових цитостатиків.
  • Комбінована терапія. Лікування раку легенів 4 стадії в Ізраїлі проводитися з використанням відкритого оперативного втручання для видалення первинної пухлини і уражених лімфатичних вузлів. Паралельно з цим проводиться хіміотерапія і, в деяких випадках, променева спрямована терапія.
  • Роботизована система Да Вінчі. Робот, здатний провести операцію резекції пухлини з неймовірною точністю.
  • Стереотаксична радіохірургія. На даний час найбільш нова і точна технологія радіохірургії.

Ціни на лікування раку легень в кращих клініках Ізраїлю

Ціни на лікування раку легенів в Ізраїлі залежать безпосередньо від обсягу терапії. Кожен використовуваний метод має свою ціну, яка визначається на вартості використаного матеріалу або препарату. Як видно з таблички, вартість лікування раку легенів в Ізраїлі незначно варіюється між клініками.

Процедура Клініка Ассута Клініка Шиба Клініка Сураски Клініка Хадасса
Хіміотерапія від 620$ від 2000$ 1500-5000$ від 1200$
Променева терапія від 10000$ від 8000$ від 7000$ від 10000$
Хирургічне лікування від 23000$  - 24300-37500$  -
Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч