• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

Інформація для пацієнтів

Шановний відвідувач

Очевидно, Ви шукаєте рішення проблеми зі здоров'ям. І ми докладемо максимум зусиль, щоб допомогти Вам у цьому питанні. Існує, щонайменше, три причини чому Вам варто звернутися до нас:

1. Ви зможете отримати кілька (як правило, не менше 3) пропозицій  про лікування, реабілітацію або діагностику у відповідь на Ваш запит. Ми - незалежна асоціація, яка співпрацює з сотнями провідних клінік і десятками країн. Наша мета знайти для Вас саме такого фахівця або клініку, які мають успішний досвід діагностики та лікування в необхідній Вам області. Часто пропозиції істотно відрізняються підходами до лікування Вашого захворювання, тривалістю лікування і, звичайно, вартістю. Спільно з Вами і, при необхідності, з Вашим довіреним лікуючим лікарем, ми виберемо найбільш оптимальну пропозицію! 

2. Ми професійні.  В асоціації працюють досвідчені лікарі і фахівці медичного туризму, які глибоко зможуть зрозуміти суть медичної проблеми і оптимальні способи її вирішення; 

Оптимальні за вартістю пропозиції. Наша асоціація є некомерційною організацією, яка існує за рахунок членських та благодійних внесків. Ви не платите за сервіс УАМТ. Наша місія - соціальна, спрямована в першу чергу на можливість отримання Вами якісної медичної допомоги в Україні та за кордоном. 

Наші можливості в Україні:

Досить часто, всупереч думці про значне відставання української медицини, Ваше медичне питання можна вирішити і в Україні. Безліч захворювань лікується в Україні з результативністю на рівні світових стандартів.

Якщо раніше Ви вже зверталися до фахівців і клінік у Вашому регіоні і Вам не змогли допомогти, існує висока ймовірність того, що в інших регіонах України є лікар, або клініка, які мають досвід у вирішенні даної проблематики.

Ми допоможемо Вам їх знайти!


УАМТ співпрацює з передовими державними та приватними клініками, Інститутами, лікувально-профілактичними закладами України, провідними постачальниками медичних послуг, діагностичними лабораторіями, страховими компаніями, благодійними організаціями, медичними фондами.

УАМТ може організувати діагностику та лікування в провідних українських клініках.

Наші можливості за кордоном:

Наша асоціація є членом Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму, в яку на даний момент входить 51 країна і яка регулярно бере участь у спеціалізованих міжнародних виставках і конференціях, проводить міжнародні інспекції.

Завдяки такій активній міжнародній діяльності УАМТ має інформацію про передові зарубіжні медичні заклади, про фахівців, провідних медичних напрямках, кращих операторах медичного туризму.

Ми допоможемо Вам їх знайти! 

УАМТ співпрацює з клініками не тільки країн-лідерів у галузі медичного туризму, такими як: Німеччина, Ізраїль, Австрія, Туреччина, Латвія, Литва, Польща, Швейцарія, Іспанія, Італія, США, Південна Корея, Індія, Малайзія, але й з цілою низкою установ інших країн.

УАМТ може організувати діагностику та лікування в провідних зарубіжних клініках.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку