ГС "Українська Асоціація Медичного Туризму" розпочинає та проводить чергове дослідження ринку медичного туризму України.

Метою проведення Опитування є визначення:

  • основних тенденцій в’їзного, виїзного та внутрішнього медичного та оздоровчого туризму;
  • головних напрямків лікування/оздоровлення;
  • привабливості ринку медичних/оздоровчих послуг для потенційних інвесторів;
  • визначення переліку основних факторів, які впливають на вибір пацієнта медичних або оздоровчих послуг в Україні та закордоном.

ПЕРІОД: 05  грудня 2019 року -15 лютого 2020 року;

ГЕОГРАФІЯ: українські та міжнародні організації, які працюють в сфері медичного/оздоровчого туризму.

* За винятком території, яку визнано тимчасово окупованою, а саме території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, у зв’язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також низки населених пунктів на території Донецької й Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки й оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», який підписали 13 квітня 2014 р., і Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької й Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015, № 254-VIII).

Правила цього Опитування розміщено на сторінці за адресою: https://uamt.com.ua/UA/deyatelnost-uk/statystychne-doslidzhennia-rynku-medychnoho-turyzmu-ukrainy.html

При Вашій зацікавленості взяти участь у дослідженні - заповніть ЗАЯВКУ