Лікування аденокарциноми в Ізраїлі

Лікування аденокарциноми в Ізраїлі

Аденокарцинома - одна з найбільш поширених онкологічних патологій, що діагностується в 85% випадків. Під цим діагнозом ховається злоякісне утворення, яке формується з залозистих клітин.

Пухлина може вражати практично будь-який орган: передміхурову залозу, матку стравохід, слинні залози, яєчники. Перебіг аденокарциноми характеризується високим ступенем агресивності, швидким ростом пухлини і схильністю до метастазування.

Найбільших успіхів в боротьбі з цією патологією домоглися ізраїльські медики. Лікування аденокарциноми в Ізраїлі на початкових стадіях в 80% випадків завершується одужанням. Нерідко фахівцям вдається поліпшити стан пацієнтів і при запущеної хвороби.

Онкологи Ізраїлю вважають за краще використовувати щадні способи терапії: малоінвазивна хірургія, сучасні методи радіотерапії, які не шкодять здоровим органам. Кожному пацієнту терапія підбирається індивідуально. Саме тому медицина в країні демонструє найвищі показники виживаності при цьому виді раку.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування аденокарциноми в Ізраїлі

Уже багато років Ізраїль приваблює медичних туристів з країн пострадянського простору. І це не випадково: в порівнянні з медициною менш розвинених держав, ізраїльська має чимало переваг.

Її важливі відмінності:

 1. Точна діагностика - використання таких інформативних діагностичних методів як ПЕТ-КТ-дослідження дозволяє точно визначити поширеність процесу і наявність метастазів. Нерідко (приблизно, в 25-30% випадків) діагноз, поставлений пацієнтам вдома, ізраїльськими фахівцями не підтверджується;
 2. Щадні методи хірургії - на пізніх стадіях захворювання не можна обійтися без великих порожнинних втручань. Але при початкових формах аденокарциноми хірурги в цій країні найчастіше проводять малоінвазивні операції і видаляють осередок патології через невеликі проколи черевної стінки або природні отвори;
 3. Сучасні технології радіотерапії - при їх використанні джерело опромінення вводиться безпосередньо в патологічний ділянку. Нерідко ця методика є альтернативою хірургії;
 4. Інноваційні терапевтичні методи - імунна і таргетная терапія, біологічне лікування вже довели свою ефективність. Ізраїльські вчені постійно займаються розробкою нових методик і їх впровадженням в загальноклінічну практику;
 5. Відсутність візи для більшості країн СНД - деякі різновиди аденокарциноми мають стрімкий розвиток і вимагають негайної лікарської допомоги. Відсутність необхідності оформляти візу і витрачати дорогоцінний час має важливе значення для прогнозу захворювання;
 6. Доступна вартість - лікувальний курс в Ізраїлі обходиться на 20% дешевше, ніж в Німеччині і на 40% дешевше, ніж в США. При цьому, якість медичних послуг знаходиться на такому ж високому рівні, як в західних країнах;
 7. Якісна реабілітація - в клініках з лікування аденокарциноми в Ізраїлі є можливість пройти повне пластичне відновлення навіть після масштабних вилучень великих утворень. Також з хворими працюють реабілітологи та психологи, що допомагає поліпшити емоційний стан і прискорити процес адаптації.

Діагностика аденокарциноми в ізраїльських клініках

До послуг пацієнтів в онкологічних центрах Ізраїлю пропонуються найсучасніші і високоточні діагностичні методи.

Для діагностики аденокарциноми в Ізраїлі призначають:

 • МРТ, УЗД, рентгенологічне дослідження - застосовуються для первинного виявлення аденокарциноми;
 • КТ і ПЕТ-КТ - проводиться для уточнення розташування пухлини, його розмірів і виявлення метастазів;
 • Біопсію - цю процедуру обов'язково проводять для підтвердження діагнозу при підозрі на онкопатологію. При заборі зразків тканин для дослідження застосовується мінімальне втручання;
 • Молекулярно-генетичні тести - використовуються для виявлення виду мутацій в ракових клітинах з метою визначення можливості проведення таргетной терапії;
 • Аналізи крові, в тому числі і на онкомаркери - необхідні для діагностики та оцінки ефективності процедур.
Довідка! Лікарі, які спеціалізуються на лікуванні онкологічних захворювань, розуміють важливість постановки діагнозу в короткі терміни. Тому повне обстеження займає не більше 3-4 днів.

Методи лікування аденокарциноми в клініках Ізраїлю

Ізраїльські клініки з лікування аденокарциноми

Ізраїльські медики в своїй роботі використовують як традиційні, так і інноваційні методики. Їх вибір залежить від стадії захворювання, місця розташування пухлини, загального стану пацієнта.

Хірургічне втручання

Найпоширеніший спосіб боротьби з онкологічними патологіями. В основному хірурги намагаються проводити малоінвазивні та органозберігаючі операції.

Малоінвазивні втручання виконуються без великих розрізів. Пухлину видаляють через проколи або природні отвори (піхву, уретру, анус). Найчастіше проводяться лапароскопію, під час якої доступ здійснюється через кілька невеликих проколів черевної стінки.

Органозберігаючі операції дозволяють повністю видалити пухлину і при цьому зберегти максимально можливий обсяг ураженого органу і його функції.

Важливо! Такий підхід дозволяє зменшити травматичність процедур, скоротити період відновлення і значно поліпшити якість життя після хірургічного впливу.

Хіміотерапія

Процедура може призначатися з різними цілями. Її застосовують перед операцією для зменшення розмірів пухлини або після неї - з метою знищення патологічних клітин, що залишилися. Іноді хіміотерапія виступає основним лікувальним методом.

При виборі цього способу терапії нерідко проводять генетичні аналізи. Їх результати повідомляють лікарям про особливості організму хворого і перебігу захворювання. У деяких випадках ці дані допомагають уникнути невиправдано агресивного лікування хіміопрепаратами.

Щоб зменшити побічні ефекти при проведенні процедури, призначають проти блювотні засоби, антиоксиданти, вітаміни.

Радіотерапія

Один з основних методів лікування. Для його проведення в Ізраїлі використовується сучасне обладнання - лінійні прискорювачі, які дають можливість концентрувати потужне опромінення на ракових клітинах без пошкодження прилеглих тканин. До найостанніших досягнень онкології відносяться процедури SBRT і IMRT, що відрізняються особливою точністю і ефективністю.

Брахітерапія

При її проведенні також відбувається вплив на патологічні клітини, але в інший спосіб. Для боротьби з утворенням використовується джерело опромінення в формі капсули, який впроваджується безпосередньо в тканину пухлини і сприяє її знищенню. Здорові тканини при цьому не страждають.

Які види аденокарциноми лікують ізраїльські лікарі?

Ізраїльські онкологи здатні впоратися з будь-яким видом цієї патології. Найбільш часто пацієнти звертаються в клініки для лікування аденокарциноми:

 1. Матки - розвиток пухлини відбувається з ендометрію (внутрішнього шару органу). При раку шийки матки, проведена на ранніх стадіях операція, дозволяє видалити пухлину та зберегти орган;
 2. Яєчника - основний спосіб лікування патології - хірургічний. Нерідко при лікуванні лікарі використовують такі інноваційні способи впливу, як таргетна терапія і брахітерапії;
 3. Молочної залози - з усіх злоякісних новоутворень МЗ цей вид пухлини є найпоширенішим. Лікування проводиться хірургічним шляхом. Іноді хороший результат приносить гормональна терапія. Найчастіше лікарям вдається зберегти жінкам груди. При запущених формах, коли необхідна ампутація, в подальшому проводять операцію по відновленню МЗ;
 4. Шлунка - з усіх злоякісних новоутворень шлунка, аденокарцинома діагностується в 95% випадків. При її розвитку виконують операцію, під час якої видаляється частина органу. Якщо потрібно повне видалення шлунка, проводять його відновлення з тканин кишечника;
 5. Печінки - патологія може розвинутися безпосередньо в клітинах печінки або ж мати вторинний характер - утворитися в результаті метастазування іншого новоутворення. Первинні аденокарциноми печінки зустрічаються рідше. Крім хірургічного втручання, в Ізраїлі використовується новітній метод лікування - селективна внутрішня радіотерапія. Процедура полягає в подачі до печінки через печінкову артерію радіоактивної речовини, яка знищує ракові клітини;
 6. Кишечника - під час хірургічного втручання виконують видалення ураженої ділянки кишки. По можливості хірурги намагаються провести органозберігаючу операцію, щоб уникнути виведення колостоми. На останніх стадіях раку втручання може комбінуватися з гіпертермічною інтраперитонеальною хіміотерапією - введенням хіміопрепаратів безпосередньо в черевну порожнину. Процедура використовується, коли традиційна хіміотерапія не приносить потрібного результату;
 7. Нирки - при цьому виді патології ізраїльські онкологи проводять операцію, що збереже, що дозволяє уникнути видалення нирки. Також нерідко застосовується метод емболізації. Його суть полягає у введенні в ниркову артерію спеціального препарату, який блокує кровопостачання пухлини.

Головне завдання, яке ставлять перед собою фахівці - вилікувати пацієнта і не допустити зниження якості його життя.

Ціни на лікування аденокарциноми в Ізраїлі

Вартість лікувального курсу залежить від багатьох факторів: статусу клініки, рівня кваліфікації лікаря, наявності того чи іншого устаткування. Навіть в одному місті ціни в різних медцентрах можуть істотно відрізнятися.

Велике значення має форма і стадія захворювання, тяжкість стану, вік хворого. На підставі цих даних складається індивідуальний план обстеження і терапії. Від його обсягу також буде залежати вартість лікування аденокарциноми в Ізраїлі.

Тому дізнатися остаточну ціну можна тільки після вибору клініки і отримання індивідуального терапевтичного плану. Орієнтовні розцінки указані в таблиці.

Уражений орган

Вартість операції при аденокарциномі

Молочна залоза

від $3200

Яєчники

від $3000

Простата

від $3500

Нирки

від $11000

Шлунок

$3000 - $11000

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор