Безкоштовні стовбурові клітини від Інституту Клітинної Терапії. Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) в  боротьбі з коронавірусом Covid-19.

Зараз Україна разом з усім світом протистоїть поширенню коронавірусу, лікарі та вчені вже на досвіді інших країн, зокрема Китаю, концентрують свою увагу на методах лікування, що виявили найбільшу ефективність у лікуванні пацієнтів, особливо важкохворих, із коронавірусом Covid-19. Постає питання, як зберегти життя  і мінімізувати наслідки на здоров’я пацієнта після перенесеного захворювання, зокрема фіброзу легень.

Важливо! Проведені клінічні дослідження в Китаї дали свої оптимістичні результати - мезенхімальні стовбурові клітини, що проявили потужну імуномодулюючу активність, регенерують уражені внутрішні органи, у тому числі пошкоджені коронавірусом легені, не маючи побічних ефектів.

Україна, маючи великий досвід у роботі та розробці клітинних технологій, зокрема і з мезенхімальними стовбуровими клітинами, готова приєднатися до застосування даного методу лікування українських важкохворих пацієнтів від коронавірусу. Інститут клітинної терапії за участю колективу вчених інституту виявили повну готовність приєднатися до проведення клінічного дослідження, що може бути ініційоване зі сторони МОЗ України, із застосуванням мезенхімальних стовбурових клітин в лікуванні коронавірусу CОVID-19.

Мезенхімальні стовбурові клітини ефективні для легеневої тканини завдяки:

Інститут клітинної терапії надасть стовбурові клітини безкоштовно

  • покращенню мікросередовища легень;
  • зменшенню напруги імунної системи;
  • регенерації тканин;
  • захисті епітеліальних клітин альвеол легенів;
  • запобіганні фіброзу легень;
  • покращенні роботи легень.

Детальніше про використання стовбурових клітин у лікуванні вірусних інфекцій читайте тут.

300 одиниць препаратів кріоконсервованих мезенхімальних стовбурових клітин, які були виділені із плаценти та пуповини людини наразі зберігаються у Кріобанку Інституту клітинної терапії.

Переваги клітинних препаратів Інституту клітинної терапії

  • виготовляються згідно норм всім міжнародних стандартів;
  • відповідають критеріям клітинних препаратів;
  • 1 препарат містить 70 млн клітин: достатньо для лікування 1 пацієнта з запаленням легень через коронавірус;

Мезенхімальні стовбурові клітини безкоштовно!

Cтовбурові клітини безкоштовно проти COVID-19

У зв'язку із швидким поширенням коронавірусу в Україні та збільшенням кількості летальних випадків через складність лікування важкохворих пацієнтів із SARS-CoV-2, Інститут клітинної терапії готовий надати безкоштовно мезенхімальні стовбурові клітини профільним медичним закладам МОЗ України. 

Не час зволікати! Так як вартість лікування стовбуровими клітинами є досить високою, УАМТ щиро вдячний Інституту клітинної терапії від імені пацієнтів, яким це може виявитися необхідним та виявляє повну підтримку цієї благородної ініціативи та пропозиції надання безкоштовних стовбурових клітин для пацієнтів в лікарнях України. Зараз коли лікарі нестримно борються за кожне життя українських пацієнтів, важливо підтримати зусилля кожного, у першу черту медиків, що на передовій у боротьбі із коронавірусом та допомогти їм рятувати тисячі хворих більше дієвими та перевіреними своєю ефективністю методами.