SVF І PRP терапія Суглобів

SVF і PRP терапія суглобів - це унікальний метод лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобової тканини, який об'єднав ефективність лікування кондиціонованою аутоплазмою і відновний потенціал аутологічних клітин жирової тканини.

Даний підхід дозволяє в найкоротший термін допомогти відновленню зруйнованої хрящової тканини або, принаймні, значно відстрочити установку ендопротеза.

Проходження SVF і PRP терапії дозволить:

 1. Послабити локальний больовий і запальний синдром;
 2. Запобігти фіброз у хрящової тканини і дистрофічним змінам в суглобах;
 3. Стимулювати відновлення зруйнованих хрящових структур.

Що являє собою SVF терапія?

PRP терапія в ортопедії

SVF терапія - метод лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату, який активно розвивається. Процедура SVF терапії грунтується на здатності стромально-васкулярної жирової фракції стимулювати обмінні процеси всередині пошкодженого суглоба.

Стромально-васкулярні клітини без особливого ризику витягуються з організму пацієнта, що значно знижує ризики розвитку ускладнень. Після вилучення стромально-васкулярні клітини збагачуються аутологічною кондиціонованою плазмою крові, потім препарат вводиться в порожнину пошкодженого суглоба (оскільки операція не складна - використовується тільки місцева анестезія).

Переваги лікування суглобів PRP терапією

Процедура PRP терапії

Лікування суглобів SVF терапією має ряд переваг:

 • PRP терапія в ортопедії є найоптимальнішим на сьогоднішній день методом, що дозволяє досягти стійкого відновлення хрящової структури;
 • Введення препарату здійснюється безпосередньо в суглобову порожнину, що значно збільшує засвоєння його хрящової тканиною, а також сприяє швидкому зменшенню запалення і больового синдрому;
 • У зв'язку з тим, що для лікування застосовуються виняткові власні клітини хворого, метод не провокує алергічні реакції;
 • Відсутня можливість зараження інфекційними захворюваннями, що передаються через кров;
 • Лікування не провокує виникнення системних побічних ефектів;
 • Сприяє покращенню місцевого кровообігу, усунення спазму м'язової тканини;
 • За рахунок постачання суглоба необхідними нутрієнтами і корисними речовинами прискорюється відновлення хрящової тканини.

Як відбувається PRP SVF терапія в ортопедії?

SVF терапія суглобів

Процедура PRP терапії виконується в кілька етапів, першим, з яких є забір і обробка необхідного біоматеріалу, а другим безпосереднє введення його в порожнину суглоба. Розберемо кожен докладніше.

Етапи проведення SVF терапії суглобів:

 1. Забір жирової фракції і венозної крові;
 2. Механічна обробка взятого матеріалу;
 3. Створення на його основі лікувального препарату;
 4. Введення отриманого розчину у внутрішньосуглобову порожнину (виконується під місцевою анестезією і не вимагає госпіталізації хворого в стаціонар).

Після закінчення процедури хворого просять виконати кілька рухів в ураженому суглобі, для кращого розподілу препарату усередині суглобової порожнини.

Через кілька днів здійснюється контроль ефективності лікування і додаткове введення складу (дуже рідко, в особливо важких випадках). Однак у зв'язку з високою ефективністю лікувального методу, введення додаткової дози препарату в абсолютній більшості випадків не знадобиться.

Скільки коштує процедура PRP SVF терапії?

Ціна PRP або SVFтерапії суглобів безпосередньо залежить від вартості витратних матеріалів, ступеню очистки та підготовки фракції, яка досягається завдяки використанню сучасного обладнання, необхідності проведення додаткового лікування, а також від статусу клініки і кваліфікації лікаря.

Послуги PRP або SVFтерапії суглобів надаються як в українських клініках, так і за кордоном