20-21 лютого 2020р. відбулася професійна подія року, яка вкотре поєднала  бізнес-інтереси великої кількості  байерів та сеплайерів  світу медичного туризму  - MedTW.Ukraine 2020 Medical Tourism Workshop

Захід відбувся у самому серці Києва, у гостинному конференц-залі ALOFT KYIV та зібрав представників 12 країн світу, більш ніж 120 учасників, серед яких були представники медичних центрів, спеціалізованих клінік, SPA курортів та готелей, реабілітаційних центрів, медсервісних компаній, асоціацій, кластерів, провайдерів медичного туризму, асистанських та страхових компаній, туристичних та медично-туристичних операторів, діагностичних центрів та лікарів.

Два насичених, неймовірно плідних дні  промайнули за одну мить, представники Німеччини, Австрії, Італії, Туреччини, Ізраїлю, Іспанії, Литви, Чехії та інших країн вдало та без жодної епідеміологічної загрози, продуктивно попрацювали з українськими фахівцями медичного туризму.

Перший день пройшов у форматі автобусних інфо-турів. Байери завітали до клінік Києва, що працюють в сфері медичного туризму та на власні очі переконалися у високому рівні організації надання не тільки  медичних послуг, а й наявності високого класу  сервісного та професійного обслуговування, яке  відповідає світовим стандартам.  

Другий день пройшов у форматі конференції, В2В перемовин, панельних дискусій та консультацій. 

Зважаючи на те, що MedTW.Ukraine 2020  зазвичай охоплює  усі провідні та найбільш масштабні напрямки в`їзного та виїзного медичного туризму, доклади , виступи та обговорення  висвітлили  найактуальніші  аспекти не тільки епідеміологічних, юридичних, статистичних проблем  сьогодення медичного туризму , а й більш вузько-направлених на задоволення інтересів відповідних  фахівців репродуктивного, біотехнологічного, реабілітаційного, онкологічного, неврологічного, нейрохірургічного, стоматологічного, омолоджувально-оздоровчого, наркологічного , та ін. напрямків медичного бізнесу.

Відкрила конференцію генеральний директор порталу DoctorGEO&SPA Agency and Journal  Наталя Строковська. Інформація, якою пані Наталя поділилася зі слухачами та учасниками воркшопу, була надзвичайно цінною та базувалась на підставі опрацювання інтернет-запитів щодо лікування за кордоном читачів журналу DoctorGEO. Були представлені найбільш популярні запити. На підставі даної інформації можна відкоригувати інформацію про свою діяльність, та отримувати більший профіт у веденні медичного та оздоровчого бізнесу у аспекті  роботи пошукових систем.


Віолетта Янишевська, Президент Української Асоціації Медичного Туризму та Президент Global Healthcare Travel Council – GHTC, поділилась актуальним аналізом перерозподілу ринку та конкурентної боротьби за технології. Пані Віолетті вдалося здивувати спокушену  аудиторію деякими несподіваними аспектами, на кшталт того, що інновації у медицині вже не є постійною перевагою конкурентної боротьби, надати корисні поради та, як завжди, надихнути усіх і кожного до подальшого розвитку, росту та процвітання на шляху вдосконалення медичного туризму України.


Ігор ТорськийІрина СисоєнкоКаріна Вайнер

Панельна дискусія щодо особливостей законодавчих змін в сфері медичного туризму, за модераторства віце-президента УАМТ Ігоря Торського, була надзвичайно корисною. Голова Офісу реформ при НАМН України, президент VAFK - Всеукраїнська асоціація фізичної реабілітації та курортології Ірина Сисоєнко розповіла, що саме чекає медичний туризм, зважаючи на зміни в законодавстві в туристичній сфері, в сфері реформ і як найбільш доцільно учасники ринку мають бути готові до цих змін. Зокрема, було детально розглянуто особливості недавно впровадженого закону про медичний туризм в Ізраїлі. Каріна Вайнер, керівник компанії медичного туризму з Ізраїлю New Life Assistance поділилася першими результатами впровадження цього закону та його впливом на діяльність компаній медичного туризму в Ізраїлі. Очевидно, Україні слід зважати на як позитивний, так і негативний досвід країни, яка є одним з лідерів галузі.Спікерами MedTW були представники різноманітних українських та закордонних клінік, виступи яких іноді глибоко вражали досвідчену аудиторію неочікуваними нотками «антирекламності», такої незвичної для загальної свідомості сприйняття доповідей, або «нетиповості» послуг для галузі медичного туризму.

Анна ВегенГалина СербінаГрупа Сан Донато

Так, відбулися виступи:

Анни Веген, керівника компанії DeutschMedic GmbH з Німеччини щодо сучасних онкологічних методів та критичного до них ставлення в медтуризмі;

Галини Сербін з клініки «Інститут репродуктивної медицини», Україна, щодо особливостей надання послуг репродуктивної медицини;

Вікторії Лугакової та Юлії Криничної з медичної групи «San Donato» з Італії: які технології медицини майбутнього доступні вже сьогодні;

Анни Ноймайєр та Тетяни Ворстер з австрійської Wienna Privatklinik  щодо важливості поєднання  міждисциплінарного підходу та сучасних методів для досягнення кращих результатів лікування онкологічних захворювань;

Сергія Худолія з реабілітаційного центру MedicoMente, Україна про нові підходи в лікуванні залежності.  

Wienna PrivatklinikСергій Худолій

Як завжди на подібних заходах, які організує УАМТ спільно з DoctorGEO, українські байери медичних послуг  отримали цінну інформацію про те, які саме країни та у якій сфері медичного туризму набули певних переваг та сильних сторін, а які поступилися, не встигнувши за швидкими змінами ринку медичного туризму, які нові гравці з’явилися на професійному майданчику та які унікальні переваги вони пропонують все більш  вибагливому клієнту.

Як завжди на MedTW Medical Tourism WorkShop було проведено ефективні  B2B зустрічі, відбулися такі очікувані перемовини, представники обох сторін отримали цінну інформацію, досвід, найважливіші знайомства, як зазвичай, було проведено  розіграш  цінних подарунків  та призів.

Наші учасники, поважні професіонали та новачки сфери медичного туризму отримали безліч задоволення від продуктивної співпраці, від нових бізнес-знайомств, ми дуже вдячні гостинності нового стильного готелю  Aloft Київ, задоволені смачними вишуканими стравами та гарним сервісом.

Захід було організовано DoctorGEO&SPA разом з Українською Асоціацією Медичного Туризму.


Більше фото та офіційний фотозвіт MedTW.Ukraine 2020 ТУТ

                                   

УАМТ вітає колег, партнерів та членів Асоціації з вдалим стартом конференц-сезону 2020 та чекає Вас на наших нових заходах, які будуть анонсовані дещо пізніше. Слідкуйте за нашими публікаціями та будьте завжди попереду!