Препарат Калетра - панацея при пандемії COVID-19 чи поки експеримент? Нова реальність та нові надії.

2020 рік став роком, коли звичний світ змінився. Людство побачило загрозу, яка швидко поширюється і несе в собі смертельну небезпеку. Сьогодні кожен знає її ім’я. Коронавірусна інфекція COVID-19. Все почалось в місті Ухань (провінція Хубей, Китай) у грудні 2019 року. Лише за 4 місяці інфекція поширилась практично на всі країни світу.

Що таке COVID-19? Ворога слід знати в обличчя.

Захист від COVID-19

COVID-19 – скорочена назва від англійської COrona VIrus Disease 2019, що дослівно перекладається як «хвороба від корона вірусу». Це небезпечне інфекційне захворювання, викликане коронавірусом SARS-CoV-2. У людини воно може протікати в легкій, середній чи тяжкій формі. Якщо легку форму цієї хвороби заражений може навіть не помітити, то тяжка форма характеризується серйозними, небезпечними для життя, ускладненнями. Вірусна пневмонія несе за собою гострий респіраторний дистрес-синдром чи дихальну недостатність. У таких випадках, пацієнта необхідно негайно підключати до апарату штучної вентиляції легень. Інакше – смерть пацієнта неминуча.

На сьогоднішній день, ця інфекція вже має офіційний статус пандемії. Такий статус присвоюють, коли хвороба має високий рівень зараження і вже поширилась практично на всі континенти. Це також означає, що ризик заразитись COVID-19 є більше, ніж у половини населення планети.

Чи є специфічні лікарські засоби, для лікування коронавірусної інфекцію?

Оскільки це нова інфекція, специфічних лікарських препаратів для її лікування ще немає. Фармакологи, науковці та лікарі всього світу працюють над їх створенням. Та навіть успішні клінічні дослідження та поодинокі випадки одужання не можуть дати гарантій безпеки для масового лікування. Окрім того, неможливо передбачити, які зміни в організмі спричинить застосування того чи іншого препарату.

В Ізраїлі є випадки, коли експериментальне лікування дало результат. Інфекціоністи знають, що в усьому світі для лікування ВІЛ успішно застосовується препарат під назвою Калетра (Kaletra), який виробляє компанія AbbVie. Основні активні речовини цього препарату: лопинавір та ритонавір. В одній таблетці іх вміст складає 200 мг і 50 мг відповідно. Фактично, це інгібітори, які блокують синтез вірусних білків, що знижує важкість хвороби та сприяє одужанню. Хоч препарат успішно використовується для лікування ВІЛ, і навіть є випадки, коли його використання сприяло одужанню пацієнтів хворих на COVID-19 середнього ступеню важкості, вважати Калетра панацеєю не можна. Наразі препарат проходить клінічні та лабораторні випробування.

Спецоперація Ізраїлю по отриманню та купівлі Kaletra для лікування COVID-19.

Доставка Калетра в Ізраїль

Для того, щоб ізраїльські спеціалісти змогли почати роботу над тестуванням Калетра, препарат повинен був потрапити до країни. Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю може бути дуже впертим і наполегливим, коли мова йде про те, щоб врятувати життя своїх громадян, а в майбутньому, вірогідно, і багатьох людей за межами країни.

Для отримання Калетра було розроблено справжню спецоперацію, в якій приймали безпосередню участь Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю, компанія Sarel, компанія K.S.Kim International, літаки «Ель-Аль» і навіть Моссад. Адже купити Калетра на вільному ринку вже було практично неможливо. Варто зауважити, що вказані організації майже не приймають участь у таких операціях, але, враховуючи важливість і знаковість цієї місії, ізраїльська розвідка не змогла лишатись осторонь.

Згідно з інформацією з відкритих джерел стало відомо, що один зі співробітників «Ель-Аль» пройшов пішки близько 30 кілометрів, тільки для того, щоб потрапити до аеропорту, в якому йшло завантаження ліків. Це пов’язано з тим, що в країні діє заборона на рух транспорту, у зв’язку з карантином. Партія препарату Калетра, загальною вагою 2,3 тони, прибула до Ізраїлю 26 березня 2020 року. Далі її отримала у своє розпорядження державна компанія Sarel. Тепер вона буде займатись безпосередньо розподіленням ліків до лікарень, що їх потребують.

Як купити та отримати Калетра?  

Препарат Калетра для лікування COVID-19

COVID-19 – скорочена назва від англійської

Калетра вже довів свою ефективність щодо лікування коронавірусної інфекції в Китаї та декількох інших країнах. Щодо Ізраїлю, можна констатувати, що ті, хто приймав цей препарат, показали клінічне покращення.

Компанія New Life Assistance розуміє, наскільки непроста ситуація зараз склалася в кожній країні. Також, ми повною мірою усвідомлюємо, наскільки важливо своєчасно отримати якісну консультацію спеціаліста. Хай кордони і зачинені, та ми завжди готові допомогти вам потрапити на онлайн консультацію до ізраїльських лікарів з провідних клінік країни. Якщо буде  тому потреба, ми також зробимо все від нас залежне, щоб ви могли купити та отримати Калетра у будь-якій країні.

Важливо! Є можливість організувати доставку і інших дефіцитних у час епідемії препаратів, які використовуються для лікування коронавірусної інфекції COVID-19, таких як Таміфлю Tamiflu та Плаквеніл Plaquenil

Ні в якому разі не займайтесь самолікуванням! Це може бути не лише марно, а й небезпечно. Будь-які ліки варто приймати тільки за рекомендацією досвідченого лікаря. І особливо це стосується коронавірусної інфекції.

Любі наші пацієнти, партнери, друзі!

Компанія New Life Assistance бажає вам і вашим близьким здоров’я, стійкості та терпіння. Дотримуйтесь простих правил гігієни для вашої особистої безпеки, піклуйтесь про свій імунітет та контролюйте розвиток своїх хронічних захворювань. Тільки разом людство може протистояти такому небезпечному ворогу як вірус COVID-19. Не займайтесь самолікуванням, при перших симптомах – звертайтесь до лікаря.

Будьте здорові!