Вартість ортокін-терапії суглобів

Ортокін-терапія - це інноваційна медична процедура, що дозволяє стимулювати природну здатність людського організму купувати вироблення медіаторів запальних процесів.

Суть методу полягає в заборі у пацієнта власних блокуючих речовин, а також їх обробці і введенню в порожнину ураженого суглоба.

Ортокін-терапія дозволяє стимулювати підвищене вироблення «протизапальних факторів» в організмі людини, що не тільки дозволяє лікувати запальний процес і больові відчуття, але і запобігти руйнуванню суглоба в подальшому.

Для лікування яких захворювань підходить ортокін-терапія?

Ортокін-терапія застосовується для лікування:

 1. Вікових і дистрофічних захворювань суглобів;
 2. Травм суставно-м'язового апарату;
 3. Пошкодження зв'язок і сухожиль;
 4. Запальних захворювань суглобів, м'язів і сухожиль;
 5. Спортивних травм;
 6. Травм і дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта;
 7. Артрозу, артриту і остеоартриту.

У чому переваги ортокін-терапії суглобів?

Готова сироватка

Особливими перевагами ортокін-терапії суглобів є:

 • Натуральність - в зв'язку з тим, що для лікування задіюються власні сили організму, відсутня необхідність у вживанні сильнодіючих хімічних речовин;
 • Хороша переносимість - препарат створений на основі власних речовин, які блокують медіатори запалення, завдяки чому він не провокує виникнення алергічних реакцій або яких-небудь ще негативних побічних ефектів;
 • Висока ефективність - часто зменшення болю спостерігається вже після першої ін'єкції, а відновлення рухливості в ураженому суглобі настає після проходження першого курсу (близько двох місяців);
 • Довготривалий лікувальний ефект - завдяки здатності терапії впливати на вироблення власних протизапальних речовин, дія препарату може тривати до декількох років. Тривалість ремісії безпосередньо залежить від стадії захворювання;
 • Малоінвазивна процедура - введення препарату виконується шляхом внутрішньосуглобової ін'єкції, що вигідно відрізняє метод від артроскопії і в багатьох випадках дозволяє уникнути операцій по установці ендопротеза.

Наскільки ефективна ортокін-терапія суглобів?

Ортокін-терапія суглобів

Ефективність ортокін-терапії суглобів була багаторазово вивчена і перевірена на практиці у кількох десятків тисяч пацієнтів, які пройшли подібне лікування в Європі.

Наприклад, ефективність лікування остеоартриту колінного суглоба за допомогою ортокін-терапії була експериментально підтверджена німецькими дослідниками. З чотирьох сотень людей, які отримували лікування у трьохсот п'ятдесяти була відзначена виражена ремісія захворювання.

Крім того, була експериментально встановлена ефективність ортокін-терапії при лікуванні дистрофічних захворювань хребта. Було виявлено, що у більшості пацієнтів виражене зниження інтенсивності больових відчуттів настає вже після третьої ін'єкції. Стійка ремісія захворювання настає після двох місяців лікування.

Також була виявлена залежність ефективності ортокін-терапії від стадії розвитку захворювання і загального стану організму пацієнта. Виходить, що чим раніше виявлено захворювання і розпочато відповідна терапія, тим швидшим буде досягнення ремісії і більш тривалим буде її дія.

Слід зазначити, що в деяких випадках після закінчення ефекту від перенесеної терапії, симптоми захворювання можуть поновитися. У таких випадках має сенс пройти терапію повторно, що до слова абсолютно безпечно.

Як відбувається лікування?

Лікування колінного суглоба за допомогою ортокін-терапії

Ортокін-терапія є унікальним терапевтичним методом, заснованим на використанні препаратів, виготовлених з власної крові пацієнта. Виготовлена таким чином сироватка є індивідуальною - вона підходить тільки людині, з крові якого вона виготовлена, що істотно підвищує її біодоступність і практично повністю страхує пацієнта від виникнення небажаних побічних ефектів.

Сироватку виготовляють з власної крові пацієнта, шляхом її п'ятигодинний інкубації і відділення за допомогою центрифуги фібриногену.

Далі виготовлену сироватку вводять в уражений суглоб, шляхом внутрішньосуглобової ін'єкції. Введення препарату проводиться під місцевим знеболенням, без госпіталізації пацієнта в стаціонар для лікування. Зазвичай для отримання перших позитивних результатів вистачає трьох введень препарату.

Яка вартість однієї процедури і курсу ортокін терапії?

Вартість ортокін-терапії в Ізраїлі приблизно на п'ятдесят відсотків нижче, ніж в клініках Європи або Америки.

В середньому ціна терапії становить:

 1. Вартість консультації лікаря-радіолога - 550 доларів США;
 2. Перша ін'єкція (під контролем рентген - апарату) - 1950 доларів, за кожну наступну доведеться заплатити - 1500 доларів;
 3. Перша ін'єкція (під контролем КТ) - 2600 доларів, за кожну наступну доведеться заплатити - 2060 доларів.

Загалом, курс ортокін-терапії становить 5500 доларів (під контролем рентгена) і 7270 доларів (під контролем КТ).