Онлайн консультація лікаря в Україні та за кордоном. Телемедицина. 

Складно не погодитись, що технології роблять наше життя комфортнішим та зручнішим: винайдення Інтернету, смартфонів, розвиток комп’ютерів та нових стандартів зв’язку 4G та 5G сприяє появі нових каналів та нових способів спілкування між людьми з усіх куточків планети, варто згадати лише про можливість побачити співрозмовника через відео зв’язок у додатках Skype, Viber чи WhatsApp, що, наприклад, дає змогу пацієнтам отримати онлайн консультацію лікаря через сотні кілометрів від клініки. Все це сприяло появі нового терміну - телемедицина, який з розвитком медичного туризму став ще більше актуальним. Давайте розберемося у цьому дещо детальніше.

Що таке онлайн телемедицина ? Види медичної заочної консультації.

Онлайн консультація лікаря через гаджети

Телемедицина або онлайн консультування лікаря - це галузь сучасної медицини, за якої медичний спеціаліст має можливість дистанційно обговорити клінічні проблеми, що турбують пацієнта та надати необхідні лікувально-діагностичні рекомендації, використовуючи наявні гаджети з аудіо або відео зв’язком. 
        Сьогодні у всьому світі існують наступні види телемедичних послуг:

 • телемедичне консультування;
 • телемоніторинг; 
 • телескринінг;
 • телеприсутність;
 • телеасистування;

Що цікаво! Найбільш поширеним є телемедичне консультування, або простіше кажучи онлайн консультації на відстані, що є важливою частиною повсякденної лікувально-діагностичної роботи лікарів, тобто відбувається процес відео чи аудіо консультації з пацієнтом, що забезпечує наближення кваліфікованої допомоги, дозволяє швидко приймати та передавати клінічні рішення, підвищує якість та доступність медичної допомоги.

Онлайн консультація лікарів із світовим визнанням

        Наприклад, пацієнт з Іраку чи Китаю, знаючи про високу якість українських репродуктивних технологій, хоче проконсультуватися з приводу свого лікування з лікарем-репродуктологом в Україні. Чи навпаки, пацієнт з України, потребує консультації професора з Німеччини… Такий віддалений відео прийом лікаря допоможе зекономити не тільки час, але і гроші: вартість прийому онлайн дешевше, ніж індивідуальна консультація наживо. Все просто - використання онлайн зв’язку. Якщо у лікарів виникнуть додаткові питання, вони порадяться зі своїми колегами по аудіо зв’язку. Сімейний лікар може відправити лікареві вузької спеціалізації результати аналізів з використанням Інтернету, а ті, в свою чергу, можуть встановити діагноз. Медики вже проводять відео консультації один з одним через доступні програми, наприклад, Skype або месенджери (Viber, WhatsApp та інші), надсилаючи фотографії, якщо, наприклад, йдеться про дерматит, псоріаз, екзему, пролежні тощо.

Друга думка лікаря – second opinion вкрай важлива для більш точної постановки діагнозів, особливо у випадках складних чи рідкісних захворювань. Зазвичай, пацієнтам необхідна консультація професора, або консультація конкретного лікаря із світовим іменем.

Переваги послуги "Друга думка лікаря" та онлайн консультації:

 • Ви отримаєте експертну думку провідного лікаря з різних країн світу щодо свого захворювання. Важливо те, що не витрачаючи свій час, зусилля та гроші на закордонну поїздку.
 • Ви зможете отримати консультацію лікаря з серед кращих профільних фахівців - професорів, докторів наук, завідувачів спеціалізованими відділеннями.
 • Ви не будете чекати в черзі, щоб потрапити на онлайн-прийом до потрібного фахівця.
 • Вам будуть пояснювати складну медичну термінологію зрозумілою мовою по відео зв’язку.
 • Ви зможете задати будь-які питання стосовно варіантів діагностики і лікування конкретного захворювання під час відеоконсультації.

Скільки коштує онлайн консультація лікаря за кордоном та в Україні?

Відео консультація лікаря

Вартість онлайн консультації лікаря безпосередньо залежить від його кваліфікації та зайнятості. Достатньо часто, лікареві зі світовим іменем, як кажуть - світилу медицини, складно знайти час в своєму щільному графіку прийому пацієнтів, операцій, тощо. Адже, консультація – це не лише безпосередньо час  спілкування. Це потребує ретельного вивчення медичної документації пацієнта, аналізу дисків КТ, МРТ та інших даних. Також, вартість відрізняється в різних країнах та різних клініках. Також, на вартість онлайн консультації впливає: необхідні чи ні послуги перекладача і необхідність подальшого письмового заключення та перекладу результатів консультування. Тобто, вартість онлайн консультації лікаря за кордоном та в Україні є індивідуальною та буде визначеною після аналізу кожного конкретного випадку. Орієнтовні ціни:

 • Віддалена консультація лікаря в Україні – від 300 до 1500 гривень
 • Віддалена консультація лікаря за кордоном:
  • від 50 євро (Польша, Литва, Латвія);
  • від 100 доларів (Туреччина);
  • від 200 євро (Німеччина, Франція, Ізраїль тощо)

 Як знайти кваліфікованого лікаря онлайн та організувати з ним консультацію?

Важливо! Окрім використання онлайн сервісів пошуку кваліфікованого спеціаліста, у пацієнта є можливість довірити цей пошук експертам та професіоналам, аби якомога швидше знайти рішення свого клінічного випадку. Україна також має чудові можливості у цьому. Прогресивний розвиток приватної галузі української медицини, особливо зі збільшенням медичних пацієнтів з-за кордону, дозволяє компаніям та клінікам ефективно використовувати телемедичні технології у лікуванні пацієнтів з усього світу. УАМТ якнайкраще може допомогти вам у цьому. Члени нашої Асоціації це спеціалісти з багатьох напрямків медицини - репродуктологи, онкологи, хірурги, кардіологи, педіатри, офтальмологи, невропатологи та інші, не тільки  з України, а й з багатьох країн світу, наприклад Туреччини, Ізраїлю, Німеччини, Грузії, Іспанії, Австрії, Латвії, Іспанії, Італії та Франції.

Тому не витрачай свій час - звертайтеся за онлайн консультацією лікаря як в Україні так і за кордоном вже зараз просто заповніть заявку, коротко описуючи суть питання і наші спеціалісти все організують! Вам буде запропоноване оптимальне рішення, враховуючи медичний діагноз та необхідність отримання другої думки (second opinion) лікаря. Запис на дистанційний прийом лікаря відбувається цілодобово.