У роботі секції «Онкологія » брали участь головні лікарі та провідні фахівці приватних київських клінік, представники медустанов Туреччини та Казахстану.

23-24 октября в Киеве прошел первый региональный конгресс медицинского туризма с международным участием.

З актуальною доповіддю, яка зацікавила слухачів, виступив заступник головного лікаря ЛIСОД з хірургічної роботи Сергій Байдо. У першій частині доповіді «Унікальні переваги приватної онкології для медичного туризму» відомий хірург - лапароскопіст торкнувся питань становлення та розвитку лікарні, підкреслив величезну роль клінічних онкологів і важливість рішень, прийнятих консиліумом різнопрофільних лікарів у відповідності з міжнародними протоколами. «У ЛICОД абсолютно точно скопійований західний підхід до лікування онкологічних хвороб», - сказав Сергій Байдо. Зробивши якісний порівняльний аналіз сьогоднішньої приватної та державної медицини, він зазначив парадоксальність ситуації, коли державна медицина перестала такою бути фактично.

Другу частину доповіді заступник головного лікаря присвятив перевагам лапароскопічних технологій у хірургії раку. Він розповів про історію лапароскопії, про видатних фахівців у цій області. Сергій Байдо розвінчав міфи, якими іноді користуються лікарі, які не володіють малоінвазійними методами, щоб схилити пацієнта до травматичної «відкритої » операції. У доповіді прозвучала інформація про NOTES - хірургії, що використовує природні отвори організму для видалення пухлини або хворого органу. «Мінімізація травми - саме до цього прагне сучасна хірургія», - закінчив виступ під оплески присутніх Сергій Байдо.

за матеріалами сайту http://www.lissod.com.ua