Шановні пані та панове,

Запрошуємо Вас на форум “Invest & Trade in Ukraine ‘16”, який відбудеться 21-22 вересня 2016 року у приміщенні Ізраїльського Інституту експорту та міжнародного співробітництва (29 Hamered St.,Тель-Авів, Ізраїль) з фокусом на розвиток медичних закладів України.


Організатор форуму – A7 CONFERENCES, співорганізатор - Ізраїльський Інститут експорту та міжнародного співробітництва. За підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні та Посольства України у Державі Ізраїль. Стратегічний партнер – Будівельна компанія «АртБудСервіс». Офіційний перевізник – Turkish Airlines. Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.Виставковий партнер – ЖК «OrangePark».

Ізраїль має одну з найбільш технологічно розвинених та найякісніших систем охорони здоров’я у світі. Медичні заклади в Ізраїлі оснащені сучасним обладнанням та високоякісною медичною технікою; медичний персонал має дуже високий рівень освіти.

Ізраїль також є локомотивом у медичних інноваціях. Це світовий лідер в галузі медичних та парамедичних досліджень, можливостей біоінженерії, біотехнологій та клінічних досліджень. У листопаді 2015 року Bloomberg відзначив Ізраїль шостою найздоровішою країною у світі, беручи до уваги дані Організації Об’єднаних Націй, Світового банку та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Захід стане чудовою можливістю отримати виняткову інформацію про медичні заклади Ізраїлю, перейняти успішні практики, познайомитися та налагодити відносини з ізраїльською стороною задля майбутнього успішного партнерства та стратегічних проектів.

Захід буде проходити два дні:

День 1 (21 вересня 2016 року). Панельні дискусії та знайомство з українськими та ізраїльськими компаніями.
День 2 (22 вересня 2016 року). Учасники заходу матимуть виняткову можливість відвідати Медичний центр Assuta, Sheba та Herzliya та вивчити досвід та практики міжнародних колег.

Серед доповідачів Форуму:
Геннадій Надоленко, Надзвичайний и Повноважний Посол України в Державі Ізраїль;
Ейнав Шимрон Грінбоїм, Заступник генерального директора Відділу інформації та міжнародних зв'язків Міністерства охорони здоров'я Держави Ізраїль;
Елізабет Соловйов, Голова Торгово-економічної місії Посольства Держави Ізраїль в Україні;
Анжела Рабінович, Голова Департаменту охорони здоров’я Ізраїльського Інституту експорту та міжнародного співробітництва;
Майкл Амзель, Президент та Засновник ЛІСОД – Лікарня Ізраїльської Онкології;
Михайло Радуцький, Президент, Клініка «Борис»;
Володимир Шапіра, Медичний директор Медичного центру Carmel

Повний порядок денний заходу можна знайти за посиланням.

Умови участі: для представників топ-менеджменту  українських компаній малого та середнього бізнесу, а також для українських підприємств – 299,00 долл, для компаній з Ізраїлю безкоштовно.

Ексклюзивно для членів Асоціації медичного туризму знижка на участь 10%. ПРОМО КОД – UAMT.

Зареєструватися та отримати більш детальну інформацію можна за посиланням