III Міжнародна виставка медичного туризму «SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo» відбудеться 15-17 квітня 2014 р. в ВЦ « КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2 Б). Виставка проходить паралельно з V Міжнародним медичним форумом «Інновації в медицині - здоров'я нації». Організатор - компанія «LMT».

Виставка відбудеться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, за сприяння Інформаційного бюро «Угорський туризм» , Польської туристичної організації, представництва «CzechTourism» в Україні, Посольства Малайзії в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії - Advantage Austria.

Мета виставки - об'єднання великих постачальників медичних та оздоровчих послуг та представників турбізнесу не тільки України, але також країн ближнього і далекого зарубіжжя для організації виїзного та в'їзного медичного туризму.

За короткий період Міжнародна виставка медичного туризму «SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo» завоювала довіру і почала плідну співпрацю з Торговим відділом Посольства Австрії; Міністерством економіки, енергетики і туризму Болгарії ; Посольством Республіки Куба , Міністерством туризму Ізраїлю; Йорданським управлінням з туризму; Відділом сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Києві; Малайзійською радою з медичного туризму, Latvian Health Tourism Cluster; офісом з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні , Міністерством туризму і курортів Автономної Республіки Крим та ін.

У рамках ділової програми виставки традиційно відбудеться Міжнародна практична конференція «Можливості та розвиток в медичному туризмі. Світовий досвід». На заході обговорюватимуться особливості світової системи охорони здоров'я, можливості та перспективи оздоровчого, SPA & Wellness- туризму, програми обміну пацієнтами, особливості розвитку медичного туризму країн - учасників виставки.

Цифри і факти міжнародної виставки медичного туризму «SPA & Wellness- HEALTHCARE TRAVEL EXPO» ( квітень 2013 ).

Кількість учасників - 76.

Країни - учасники: Австрія, Болгарія, Великобританії, Угорщина, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Йорданія, Казахстан, Латвія, Литва, Малайзія, Польща, Російська Федерація, Туреччина, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чехія.

Нагадаємо, що II Міжнародну виставку медичного туризму «SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo» та IV Міжнародний медичний форум відвідали 14 116 фахівців з 36 країн (Азербайджан, Алжир, Великобританія, Білорусь, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Кенія, Латвія, Литва, Малайзія, Молдова, Нігерія, Норвегія, ОАЕ, Польща, Російська Федерація, Румунія, Сербія, Сирія, США, Туреччина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія).

www.htexpo.com.ua